Kde lacno kúpim anglickú drogériu, kozmetiku a rozličný tovar?

beatka86
7. okt 2014

Chcem sa opýtať, či niekto náhodou nevie poradiť, ako sa dostať lacno k anglickej drogérii, kozmetike a k rozličnému tovaru. Za všetky rady a informácie vopred ďakujem. 🙂

sissy27
7. okt 2014

@beatka86 netuším, čo pre teba znamená lacno, ale www.amazon.co.uk napríklad...

beatka86
autor
7. okt 2014

@sissy27
@oladuna
posielaju odtiaľ aj na SR?

oslo1
8. okt 2014

Ahoj. Nemam pocit, ze by sa kozmetika v UK vyrazne lisila od tej na slovensku. Podla mna tam mate este lepsi trh. Amazon UK posiela aj na Slovensko

mikys1
8. okt 2014

@sissy27 Prosím amazon je len v angličtine? A ako sa tam nakupuje zadávaš číslo karty , či?Neviem anglicky no pár vecí sa mi tam páči , ďakujem za rady

ichbinich
8. okt 2014

@mikys1:
amazon.co.uk je anglicky, amazon.de je nemecky, .fr francuzsky atd.
Musis sa prihlasit, zadat emailovu adresu. Pri objednavani zadas adresu, na ktoru chces dat tovar poslat, a najjednoduchsie je platit kreditkou. To zadas cislo karty, PRESNE meno, ako je napisane na karte plus to bezpecnostne cislo vzadu. Potom dostanes potvrdenie objednavky mailom. Ked to oni odoslu, dostnaes zase email, ze to odislo a cislo balika, mozes ho dokonca sledovat, ze kde je. Mozes is prepnut, ci cches ukazovat ceny v librach alebo v eurach. amazon.de je to iste, ale po nemecky, a maju iny system postovneho a balneho. V anglickom platis aj nejake drobne za kazdy kus plus postovne za balik, v nemeckom nie, tam sa plöati iba postovne.
Davaj si pozor, kto to predava. Predajca aj zasielatel aby bol amazon, ak nie, musis si precitat podmienky a postovne podla tabulky toho predajcu (ktore je niekedy vyssie ako u amazonu). Ale ja osobne mam iba dobre skusenosti, kupovala som aj cez inych predajcov a zasielal to amazon, a vzdy bez problemov. Aj vratenie tovaru a penazi funguje. Vratia peniaze na kreditku bez problemov, ked dostanu vrateny tovar.

oladuna
8. okt 2014

@beatka86 ano.posielaju

mikys1
8. okt 2014

@ichbinich Ďakujem vyčerpávajúcu odpoveď 😉