Kde majú dobrú husacinu v Slovenskom grobe?

vikusjk
10. sep 2011

Ahojte babulky,
viem, že táto téma je dosť mimo bežných tém tu na MK, ale keďže je toto kategória voľnej diskusie, tak skúšam...

Potrebovala by som poradiť, kde v Slov. grobe majú naozaj dobrú husacinu? Máte osobné skúsenosti, alebo doporučenia od známych?
Chceme ísť s rodinou z východu teraz v spet. - okt., ale radi by sme šli niekam, kde nebudeme nemilo prekvapení 😉
Za každú dobrú radu vopred ďakujem!

janka874
30. jan 2015
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.

@hena6 ja som ho pila ked sme boli na vinobrani a bolo velmi chutne 🙂 urcite ked ho uvidim tak si ho domov kupim 🙂

jaya47
23. feb 2015

Ja mam skusenosti so Zlatou husou a Galikom. Zlata hus bola super, nemala som co vytknut.
U Galika nemam rada napriklad kapustu, ktoru robia strasne kyslo. Inak taky priemer. Ale zlavu na takeaway sme vyuzili aj tak, lebo mozem priniest husacinu k rodicom 🙂

romanovic
7. mar 2015

@nene153 mm mal tu istu skusenost u Galika. Pozval tam Francuzov kamaratov a potom sa brutalne hanbil za plesnivy chlieb a total obschnutu hus. Odvtedy v Grobe nebol a ani sa nechysta...

xenaprincess
31. máj 2015

my sme boli u galika cez zlavu dna (alebo nieco take) a mozem povedat, ze uz nie. Tiez sme mali suchu hus a vlastne vsetko ostatne tiez. No boli sme cez firmu v nejakej restauraci Gurmansky grob a bolo tam velmi prijemne prostredie. Neviem co to stalo, lebo to platila firma no jedlo bolo fajn a na zahrade mali preliezky pre deti. skuste si to pozriet.

lea231
25. nov 2015

Minuly rok tiez u Galika a presne ako pisete ... sucha hus... ale firmene sme chodili k Jajcayovym a aj do restiky Stolcek prestri sa a vsetko bolo v poriadku.