janka874
Používateľ janka874 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od janka874.
janka874
31. mar 2016

v prvom rade treba zistit ci sa ti zelezo zo stravy dobre a spravne vstrebava

janka874
31. mar 2016

@luciannka83 otazka je ci ju to zaujima ;) lebo su zeny ktorym je to srdecne jedno kde je manzel a potom su prekvapene ak ma nejaku herecku niekde inde.

janka874
31. mar 2016

@womankc tak vonu to neda to mi je jasne, ale o bielenie mi ide 🙂 lebo uz som rozmyslala ze pojdem na normalne bielenie ale ak by to slo aj touto cestou. No vecer vyskusam hned 🙂

janka874
31. mar 2016

ludia si casto mylia poistenie so sporenim a je to smutne. Neviem ci sa malo o taketo veci zaujimaju alebo nam davaju poistovne malo info o danych produktoch 😖

janka874
31. mar 2016

kokosovy olej na zubky? to ozaj pomaha? 🙂

janka874
31. mar 2016

@lucya87 sekana je domaca ci kupena? 🙂 ja by som chcela niekedy vyskusat sama si ju urobit len nejako sa tomu furt vyhybam :D

janka874
14. mar 2016

musi sa na to pozriet s nadhladom a hlavne bez scen ako ti pisali kocky vyssie!

V diskusii: Čo mám robiť?
janka874
14. mar 2016

ani niekedy netreba capnut po zadku. Staci zdvihnut hlas a je klud.

janka874
14. mar 2016

kludne by aj ofina mohla ist hore 🙂

V diskusii: Svadobný účes
janka874
14. mar 2016

to tie dnesne deti su asi vsetky take 🙂

janka874
1. dec 2015

uz sa tesim ked zacnem vypekat 🙂

janka874
1. dec 2015

v hociktorom sporte

janka874
1. dec 2015

@majdulienka vies co uz presne neviem kde som to citala, ale na facebooku mi to vyskocilo tak som si to potom rozklikla a precitala lebo ma to zaujalo.. a tam pisali ze su vyplnene polyesterovymi vlaknami a uz povrch paplonom je rozdielny, ale zaujal ma paplon s aloe vera.. musim zistit kde by som taky dostala kupit..

janka874
22. okt 2015

Baby minule som citala ze niektore paplony priaznovo posobia na nespavost a aj proti stresu co si o tom myslite?

janka874
17. jún 2015

@agnes9 to by zaujímalo aj mna 🙂 dakujem

janka874
2. apr 2015

@harlinka manzel ma uz druhe everetty a kvalitou su dobre a pohodlne chcem aj pre syna lebo v tomto pocasi nie su obacajne botasky ono tak mu chcem kupit take aby mal suche nohy zajtra ideme na nakupy 🙂

janka874
20. mar 2015

@justinka_l skús tam zavolat a opýtať sa ked ze aj u zubara je karta asi ju budes potrebovat

janka874
20. mar 2015

@flipflopi no ja sa tam chystam dnes pozriet aj so synom aj on by chcel nejake topanky na turistiku ked ze s manzelom chodia casto do lesa a do hor manzel ma topanky Everett ale ci najdem aj pre syna take neviem hadam áno

janka874
17. mar 2015

ja som vyskusala vela kozmetiky ale weleda mi robi najlepie

janka874
17. mar 2015

@veronikazadana áno berú pacientov my sme tam boli včera synator na preventivke a ja mám o jednu blombu viac

janka874
17. mar 2015

Ja som užívala kyselinu listovu celé tehotenstvo a aj železo mala som ho málo ale vtedy este neboli vitaminy pre tehotne ako teraz ziaden Femibion nebol 🙂 teraz je tych moznosti viac 🙂

janka874
17. mar 2015

baby poradte v rádiu som pocula reklamu ze v Exisporte maju akciu na topanky, pri kúpe jedných je na druhy zlava. Oplati sa tam kúpit topanky? ja by som potrebovala trekingove topanky a synátor by potreboval tenisky.

janka874
13. feb 2015

aj my chodime do Ruzinova sice trosku dochadzame ale zase tak casto tam nechodime ale zubarka je mila a decka sa jej neboja toho zubara predtym sa bali nemal vztah k detom a ked zacali plakat tak miesto aby ich ukludnil tak na nich skrykol po druhej navsteve u neho sme odisli a nasli si milú zubárku

janka874
13. feb 2015

@milica313 ako sa spomina vyssie tak je ten paplon s dierou moja sestra si ho kupila a rozmyslam ze ho skusim objednat deckam lebo ako vymysle dat 7 rocne dieta do spacieho vaku sa mi vobec nepaci
@anitta41 kde si ho kúpila?

janka874
2. feb 2015

vitaminy vo forme tabliet treba uzivat ked ze dnesna doba je rychla a zdrava strava nestaci hlavne maminam ktore pocas tehotenstva pracuju potrebuju vitaminov viac ked ze su aj v strese atd