• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde nájsť detské strihy na šaty?

4. mája 2014 
Ahojte baby, nemate nahodou nejake strihy na destske saty ? Alebo aspon poradit kde by som nasla na webe nejake strihy, alebo v akom casopise najdem take strihy. Ja akurat kupujem burdu, ale tam toho vela nieje. Dik
28. okt 2007 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj a kupila si special-pre deti?
28. okt 2007 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Quetka, čo potrebuješ? Ja mám poodkladaných niekoľko strihov na detské nohavice a podobne...
28. okt 2007 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antonia1: mas na mysli burdu special ? Kedy vysla, alebo to vychadza kazdy mesiac? v stankoch som to nevidela...

SUE: bundicky, kabatiky tak velkost 80-92 alebo nejake vetrovky. A nohavicky na traky.
28. okt 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj special pre deti nevychadza tusim kazdy mesiac,ale burdy najdes na pozicanie aj v kniznici,ja mam tiez nejake nejake :wink:
29. okt 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Quetka, odkiaľ ste? Nejak by sme sa mohli dohodnúť :wink:
30. okt 2007 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som sa opýtať, či niekto nemá strih na kojací vankúš, rýchlozavinovačku...... niečo z výbavičky, chcela by som si niečo ušiť a neviem ako začať.
24. júl 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalina, ja som si kojo vankus robila bez strihu (a to som zaciatocnik). pouzila som plachtu na postel, taku klasicku a zlozila som ju na 4 casti a potom som urobila taky akoze polkruh. vyzeralo to ako podkova...a je to v poho. skus si nakreslit, urcite zvladnes....
24. júl 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za radu, ale tú zavinovačku ani neviem ako vyzerá. Budem musieť niekde nájsť rozloženú
24. júl 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalina, ved uz mas dost velke babo...naco ti je zavinovacka?
tu som nasla kojovankus - nieco podobne som robila aj ja - teda malo to podobny tvar, velkost ako som pisala vyssie - plnila som ho molitanovou strizou - da sa kupit v galanterke http://www.summitbaby.com/Pillow_Sewing_Patterns.html alebo http://www.sleepingbaby.net/jan/Baby/pillow.html
btw. sewing pattern baby alebo nieco podobne daj do googlu, treba vela hladat :frowning2:
24. júl 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za pomoc, ak ťa to tak strašne zaujíma, budem mať aj druhé bábo a mám švagrinu, ktorá je tehotná.
24. júl 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby nahodou strih na detsky fusak... taky aby sa dal nazipsovat dalsie diel pre vacsie babo.. nemate niektora?
11. nov 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bmmz, taky strih si vytvoris lahko aj sama, to su len pozosivane obdlzniky. bud si odmeraj kocik a sprav podla toho, alebo popytaj nejaku znamu ktora taky ma, aby ti odmerala.
11. nov 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som strich na take nieco http://www.eskrina.sk/270-fusak-nepremokavy-cierno-oranzovy.html

... ktory by som si prisposobila na kocik aj na pasy v nom
11. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@quetka detska Burda vychadza 2x za rok, tento rok bola v maji. U nas v TN treba striehnut, lebo sa hned minie :frowning2: . Mne sa ju este nepodarilo kupit.
16. nov 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monikajan opravim ta, vychadza uz len raz rocne :slight_smile: a ano, kupit v stanku je des a hroza, ale existuje nieco take ze predplatne - rok 2009 som si ju objednala, a teraz v 2010 sa mi ozvali samotni, ze ak chcem, nech uhradim, ze poslu... a tak mam uz aj rok 2010 :grinning: - a ze si to ty tak poziciam, ked budes dobra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a pozerala som, ono ju este stale maju skladom, takze si objednaj!!! a budes mat vlastnu :wink: www.press.sk
16. nov 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaktusik007 no dakujem, vsak ja som dobruckaaaaa :wink: . Mne tak povedali v 2 stankoch, ze vychadza 2x rocne, tak som to brala ako spravnu info... :unamused: .
Dik!
16. nov 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím, máte někdo střih na dětské kalhotky s laclem? Nějaké trošku jednodušší (jsem začátečník) :grinning: :grinning:
Ještě mě také zajímá nějaký dětský domeček :wink: Díky.
Jinak pro anglicky mluvící přidávám také střih na kalhotky.....jinak lze použít překladač :wink:
http://www.wabisabibaby.com/blog/wp-content/uploads/2008/10/pattern-pants.jpg
11. jan 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Nechcem tu robiť reklamu, ale moja kamoška nedávno otvorila internetový obchod www.kidmax.sk , je to niečo ako second hand, ale tie veci sú značkové a čisto nové, kedže deti rastú tak rýchlo, že niektoré veci nestihnú obliecť. Mám odtiaľ nejaké šaty pre mojho malého a možem odporučiť. Sú tam fakt super ceny.
14. júl 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@atka07 asi už nefunguje, objednala som pred viac ako 3 týždňami a žiadna odpoveď :frowning2:
6. máj 2013 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nema z vas niektora strih na damske korzetove saty vel.38?´dakujem
1. jún 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miska_d.
skúste napríklad OTTOBRE. Sú tam krásne strihy a výborne sedia :slight_smile: www.vecicky.sk
4. máj 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok