Akú podprsenku pod šaty s holým chrbtom?

1miracle1
19. júl 2019

Ahojte baby saty sú na ceste ale nad podprsenku dúmam (áno potrebujem ju 😂) saty sú hore voľnejšieho strihu takze potrebujem čosi čo bude zaručene drzat( prsia mám malé ale odkojene😂). Nemáte nejaké skúsenosti??

marcelik88
19. júl 2019

Vyskusaj tie lenopovacie podprsenky co vyzeraju ako zajacia hlava, tymi sa daju aj trosku podvihnut ale neviem ake velke mas prsia, ja mam vacsie takze mne to moc nedrzi ale ty ked mas mensie tak by to mohlo zabrat 🙂

kika831
19. júl 2019

@1miracle1 ja mam uz roky samonalepovaciu a podla mna top. Pekne drzi, nic netlaci.

lucka12399
19. júl 2019

@1miracle1 no ak mas mensie prsia tak si zožeň tu samonalepovaciu .. mama ju ma a nosí ju skoro stale pod saty alebo tak.. pekne jej to drzi 🙂 ale ja mam vacsie prsia a neudrží mi to nič

ciarraa
19. júl 2019

Tie nalepovacie su celkom vdacne 🙂 To ta nic netlaci, netaha, ked je nova tak drzi celkom v pohode

veroonikadan
19. júl 2019

nalepovacie su super, len treba si vybrat vhodnu a kvalitnu, ja co mam jednu tak stala nemale peniazky, ale nelutujem to, lebo je ozaj super, aj drzi, neodlepuje sa 🙂

stanulienkat
19. júl 2019

su aj podpsenky s priesvitnymi ramienkami a zadnym dielom.

moonlight1210
19. júl 2019

Alebo skus takuto. V podstate si ju vies vyrobit aj doma z akejkolvek podprsenky, co ti dobre sedi pod prsiami. Odstrihnes boky a ramienka nahladko (aby netlacili) prisijes ku spodnemu okraju podprsenky.

sintra
19. júl 2019

@stanulienkat preboha len to nie. Vsak to vyzera otrasne.

elementissa
19. júl 2019

Ja mam takú samodrziacu silikonovu, nosím ju už asi 7 rokov a stále drží, kúpila som ju v Tezenise, stala vtedy možno 10€,ale asi najlepšia kúpa môjho života. Navždy bude držať

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeytin
21. júl 2019

Ahoj, ja mam doma podprsenku od lormar joker. Je to multifunkcna podprsenka, ktora sa da uviazat aj pod saty s holym chrbtom. Cena bola okolo 20 eur. Pozri si ju na webe, ci by ti vyhovovala. Mne uplne vyhovovala. Je aj vystuzena.

taminka10
9. júl 2022

@kika831 aku samolepiacu ? Lebo je toľko druhov

blabla22
9. júl 2022

Možno by stalo za zváženie kúpiť takú, ktorá má zadnú stranu ozdobne riešenú a skombinovať to so šatami, niektoré typy šiat to vie pekne doplniť 🙂 niečo takéto https://modnepodprsenky.sk/hladke/fialova-push-...