Kde nájsť inšpiráciu na marcipánové torty?
Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
Stručné zhrnutie
- Marshmallow fondant sa dá vyrobiť doma z penových cukríkov Haribo Chamallows (balenie ~175 g) a práškového cukru v pomere približne 175 g cukríkov : 750 g práškového cukru s pridaním 2 polievkových lyžíc citrónovej šťavy a krátkym nahriatím v mikrovlnke.
- Hotové poťahovacie hmoty ako K2 (1 kg, mandľová príchuť) sú bežne predávané v cukrárskych potrebách a e-shopoch (napr. peceniehrou.sk, svetpecenia.sk) a dajú sa farbiť gélovými farbami Wilton.
- Návody, inšpirácie a pomôcky (Patchwork cutters, návody na mramorovanie, fotoalbumy) sú dostupné na stránkach modrykonik.sk, tortyodmamy.sk, mimibazar.cz, dortomanie.cz a vo fotoalbume picasaweb/google.
Najčastejšie otázky
Q: Ako presne vyrobiť poťahovaciu hmotu z marshmallows?
A: Použije sa približne 175 g penových cukríkov Haribo Chamallows (rubino), 2 polievkové lyžice citrónovej šťavy alebo vody s arómou a 750 g preosiateho práškového cukru; cukríky sa krátko nahrejú v mikrovlnke, nechajú napučať, zmiešajú s cukrom a vypracujú na cesto, ruky a fóliu sa natierajú rastlinným tukom alebo cerou.
Q: Kde a akú hotovú hmotu kúpiť, keď nechcem robiť domácu?
A: Hotovú hmotu K2 (1 kg, mandľová príchuť) predávajú e-shopy a obchody s cukrárskymi potrebami ako peceniehrou.sk a svetpecenia.sk; v diskusii bola zmienka o T-FORMAX (Dubnica nad Váhom) a o objednávke K2 za 6,14 + poštovné.
Q: Ako farbiť poťahovaciu hmotu na tmavé/čierne/šedé odtiene?
A: Odporúčané sú gélové farby Wilton (spomína sa cena krabičky ~100 korún), práškové farby treba najskôr rozriediť kvapkou vody; na čiernu/šedú viacerí používali aj čierne jedlé uhlie (čierne uhlie) pomaly pridávané, pretože bežná čierna potravinárska farba sa ťažko zháňa.
Q: Ako skladovať a ako s hmotou pracovať medzi použitím?
A: Hotovú hmotu uchovávajte zabalenú vo mikrotenovom sáčku v mrazničke; pred použitím ju nechajte rozmraziť a krátko nahrejte v mikrovlnke, aby zmäkla; pri spracovaní natierajte ruky a pracovnú fóliu rastlinným tukom alebo cerou a valkajte na fólii, hrúbka potahu odporúčaná ~4 mm.
Q: Ako dosiahnuť mramorový efekt na potahu?
A: Oddelite cca 1/3 hmoty, zafarbite ju, vyvaľkajte dva- alebo trojfarebné hady a „zmyčkajte“ ich spolu (točiť ako zväzok) a opakovane stláčať/stočiť; v diskusii bol zdieľaný návod na mramorovanie z atecousa.net.
Q: Ako upiecť poschodovú alebo obdĺžnikovú tortu bez špeciálnej formy?
A: Na obdĺžnik alebo netradičnú veľkosť vyrežte kruh z papiera, položte ho na dno hrnca a pečte cesto priamo v hrnci (bez mastenia), pri pečení začať na 180 °C, potom znížiť na ~150 °C do dopečenia; pri nivelovaní korpusu sa odporúča okamžité obrátenie vybraného plechu a u vrchnej vrstvy otočením dosiahnete rovný povrch.
Závery z diskusie
Zhoda
- Marshmallow fondant z penových cukríkov funguje ako lacná domácia alternatíva pre poťahovanie a modelovanie figúrok.
- Hotové hmoty typu K2 sa v diskusii hodnotili ako ľahko spracovateľné a vhodné na farbenie gélovými farbami.
- Gélové farby Wilton sú odporúčané pre intenzívne odtiene; práškové farby treba pred použitím trochu rozpustiť.
Sporné názory
- Niektorí používatelia uviedli pomer 175 g marshmallows : 750 g práškového cukru ako štandard, iní pracovali s menším množstvom cukru (okolo 400–450 g) a hlásili rozdielnu lepivosť a chuť.
- Použitie chladenia hmoty pred vyvaľkaním je sporné: niektorí radia hmotu nechať zmäknúť v mikrovlnke a nechladiť, iní chladili hmotu alebo tortu pre lepšie spracovanie.
Otvorené otázky
- Optimálny presný pomer práškového cukru k rôznym značkám marshmallows pre konzistenciu bez „kroúpania“ v ústach.
- Presné mikrovlnné časy a výkon pre jednotlivé množstvá cukríkov, aby hmota napučala bez prehriatia.
- Ktorá značka práškového cukru (lokálne dostupná) dáva najlepšiu konzistenciu fondantu pri domácej výrobe.
Spomenuté značky a firmy
Haribo Chamallows,JOJO,VEXTA,K2,Wilton,T-FORMAX,peceniehrou.sk,svetpecenia.sk,tortyodmamy.sk,mo...
Spomenuté produkty a metódy
marshmallow fondant (z Haribo Chamallows),JOJO marshmallows,VEXTA penové cukríky,K2 poťahovacia hmota,Patchwork cutters,Wilton gélové farby,práškové potravinárske farby,čierne jedlé uhlie (aktívne uhlie),postup 175 g marshmallows + 750 g práškového cukru + 2 PL citrónovej šťavy,nahriatie v mikrovlnke,mazanie rúk a fólie rastlinným tukom/cerou,valiaci film/fólia,hrúbka potahu ~4 mm,uloženie v mrazničke v mikrotenovom sáčku,korisťovanie/marblizing (mramorovanie) technika,parížsky krém,pudingový krém,mramorové cesto,spôsob pečenia v hrnci s papierovým dnom
Miesta a osoby
Nitra,Dubnica nad Váhom,Bratislava,Moravanoch nad Váhom,Košice,Dr. Cunderlik
@zdenallicka jeste nemam ale ted v nedelu se s pani potkam......manza rikal ze ji mam vratit penize a ze uz jim dort pect nemam 😔 😕 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ted pravdu rict mne je to sumafuk .....ja ji ty penize klidne vratim 😝 fakt.....aspon ona bude zahanbena a ne ja 😅 😀 😀 😀
no a na dia dort uz se vcelku tesim jak dopadne
dik ze si mi napsala ze mam pocitat pro pripad ze dort nenaskoci.....
jeste premyslim jak ho ja nazdobim ..... premyslim ze koupim trubicky a po obvodu dam turbicky a stuhu a navrch to ovoce s tim ze trubicky asi nesezenu dia.....ale to reknu dopredu se zeptam ci by to tak mohlo byt.....a kdyz jo tak budu rada ze to tak muzu udelat 🙂
Hejdi, tady mas inspiraci jednoho meho dortu.. je teda nepceny, ale samozrejme by to slo udelat i s korpusem..🙂
A tady mas nejake DIA trubicky..
kocky dakujem za pochvalu. Ali tebe za vysvetlenie ohladne kapra. Ja viem, ze to sa musi ukazat same, ja sa toho strasne bojim. Tiez ho budem robit celho z puncoviny ale stale sa bojim toho malovania. Snad sa podari a bude sa to podobat.
anibas ja stale nemam fixku ale uz ju mam objednanu. Zatial malujem tak, ze tensie ciary su robene tak, ze atramentove pero namacam do ciernej farby a hrubsie su uz malovane s tenkym stetcom.
Ali torty su urcite hodne tych penazi lebo napr. pouzivam len maslo, do cokoladovej plnky rozpustam celu tablu cokolady, proste materialom nesetrim. Chutovo si ich kazdy chvali, len ludia velmi nevedia ocenit tu narocnu pracu pri modelovani. Ty si uz proficka tebe to netrva dlho ale ja niez nieco vymodelujem tak nad tym stravim hodiny.
hejdity ja som mala podobny problem ako ty. Tortu som sice odovzdala v poriadku akurat ten potah nebol hladucky, ale pri 95 km co ju viezli im padol potah. Normalne sa na boku pretrhol a padol. Velmi ma to mrzelo tak som tej pani vratila nejake peniaze ale minimalne za material som si nechela. Pani dost casto stretavam a vzdy mam pri nej blby pocit ale ona to zobrala v pohode, dokonca si objednala dalsiu tortu kitty pre dceru.
@alionuska, holubnik som robila tak, ze som si na slamku spravila taky valceh hmoty, akoze nozka a na to som potom urobila ten holubnik a nastokla navrch. Ak pozries na fotky, tak som este ten holubnik podlozila cukrikmi, aby to velmi netlacilo na tu nozku, kym mi to vytvrdne, len akurat sa to zlepi a ked to bude tuhe, tak dam tie cukriky prec. A je to na slamke, tu nevidiet, lebo je holubnik polozeny na stierke v ktorej je dierka, tak som to do nej postavila a do pohara
@zdenallicka jj dekuji ti toto sem myslela ze nejak tak to udelam 🙂 jenom sem psala tomu znamemu ktery to vybavuje aby se mne zeptal na nektere veci......a vidis ty horicke trubicky nejsou spatny napad ale kdyz si predstavim tu cenu za jeden par a 10 ji ch bude urcite malo tak mne to odrazuje 120kc a kdovi kolik jich bude potreba aby se to nepredrazilo a vubec potrebuju vedet kolik sou ochotni mi zaplatit ja se uz raci ptam na vsechno ....aby sme byly spokojeni i my i kdyz mne reknu ze necham to na tebe tak ich musim vyvest trochu z jejich sneni ze to bude levne.... 😉 🙂
hejdi,taky jsem byla překvapená z nového stylu koně,jen mi to teď strašně splývá dohromady. Pak dej vědět,jak Ti šel ten Dia dort,táta má za měsíc narozky a je taky diabetik,tak at vím jak moc se s tím musí člověk patlat.
Jinak mě docela po víkendu přešla chuť dělat dorty. Jak jsem mužovi dělala ten dort prsa do hospody,tak jednak ještě při převozu kámoš jeden cecek promáčkl a za druhé kvůli nějakému opilému zhulenci,který prohlásil,že jsem v něm drogy, ho nikdo nechtěl jíst,ať muž vysvětloval jak vysvětloval. Sice se všem líbil,ale k čemu mi to je,když ho donesl zase celý domů,mě to tak naštvalo. ☹
😀 😀 😀 baby ja som si este ani nezvykla na tu novu verziu a uz je tu zas iny styl.... 😅 😅 no co uz,hlavne ze mi stale mazu moje albumy a uz aj ponuku v bazare.... :ze-dovod:iny dovod 😀 😀 to je co za blbost??? 😕 ale ved asi mi adminky zavidia,ze som taka sikovna...co sa da robit! A teraz ma vymazu uplne a zakazu mi pristup na kona,ze ich ohovaram! 😀 😀 😀 to by bol moj koniec,lebo ja som uz na nasej teme akosi zavisla!!! 😀 😀
@henikav ja som myslela,zte ten holubnik je normalne torta..a to je len akoze ozdoba na tortu??? asi som to nepochopila,na tej fotke to vyzera take velke....este som sa cudovala,ze ake su tie holubky vacsie.... 😅 😵
Baby nepozerali ste v nedelu exkluziv s Brunom???? Ja by som sa ccela spytat,ci neviete niektora kolko stoji taka visna v cokolade,ked ta baba vravela ze je to rucna praca a nechce si vyrobok znehodnotit tym,ze ho da na Slovensky trh...to co za jednu posratu visnu v cokolade kolko moze pytat? A my potom kolko by sme mali,ked aj nase torty su rucna vyroba?????Len nad tym od nedele premyslam,ze co vsetko ludi napadne a ako vedia zbohatnut na takej blbosti...
@henikav ty by si to mohla zistit,,,mozno v Belgicku niekde medzi pralinkami najdes aj Radmilla pralinky-visne a slivky v cokolade.... 😉 😉 tak daj info,lebo ja som taka zvedava....... 😀 😀 😀
@benjik tak to ti verim ze uz neni chut pect.....ale nevzdavej to a priste se na hospodu vykasli....kdyz si nevy vazit toho ze se zenska stara i o lidi v hospode aby nebyly tak ozrali 😝 😀 😀 😀
ja sem za pul roku udelala 19 dortu....se az divim
ted budu delat ten diabeticky a pak komusi cizimu tak su zvedava jak to pujde.....
jinak este mne napadlo ta potahovka mnela mozno malo cukru a proto se tak krabatila....jinak si to fakt nevim vysvetlit....priste uz i kdyby sem mela byt vzhuru do pul druhe si tu potahovku udelam den predem nebo aspon nejakou tu hodinu predem....a navic sem uz nemela skrob takze nejake upravy nevim jak bych udelala..aaale uz je to jedno z chyb se clovek uci...skoda jenom ze to byl dort na zakazku.... 😝 😀 😀
alionuska, u nas je kazda blbost draha, ak si zajtra vymyslim pralinky z kozich bobiek ako super specialitu, po 5 eur za kus, mozno aj na tom zbohatnem. Ludia totiz co maju peniaze vacsinou nemaju rozum
A je to pravda, ze jeden zakusok je tu aj 100korun bez problemov, dokonca by som povedala ze ani ten najlacnejsi nie je pod dve eura a taky lepsi aj 5
ozaj a holubnik je len ozdoba, aj tie holubky, ta baba si chce tortu upiect sama, iba ozdoby odo mna chcela
no co uz, nevie o co prichadza 😀
@hejdita díky, jo příště už na ně kašlu,přeci jen to stojí peníze a ty si netisknu.
Vzdát to ani nemůžu,za 3 týdny peču dortíky k prvním narozeninám pro naší dcerušku a na to se už moc těším. Navíc hned po nich mě čeká dort na zakázku,takže si udělám zase týdenní maraton dortů,páč před naší malou má narozky ještě tchýně.
Julinka, nadherne su tie tvoje torticky, si sikulka, alionuska bude mat co robit s takymito sikulkami, udrzat si prvenstvo 😀 😀 😀
No a mas pravdu alionuska, cim ma clovek viac penazi, tym viac nevie uz co zo sebou a co vymysliet od dobroty. Pohybujem sa medzi ludmi ktory maju vela, veeelmi vela penazi a napady co maju, no hroza a nesikovnost sama. Oni ma vobec nevedia pochopit, ze uz asi 3 roky nemam doma ziadnu pomoc, ani upratovacku a vsetko si robim sama, pozeraju na mna ako na martana. No a ze doma upiect tortu??? to je ako zazrak, ved oni nevedia poriadne ani navarit, vsetko len objednavaju hotove a donaska do domu 😀 😀 😀
@alionuska Ali kdyžtak si změníš ip adresu a přihlásíš se pod novým nickem 😀 Ael je pravda,že nechápu proč mažou dorty,hlavně ty dětské,vždy´t to s dětma souvisí. Ale že tu je kolikrát bůhví co nesouvisejícího v albumech,viz zvířata,zařízení bytu atd,tp je jedno. Tak a ted smažou mě 😀
kocky cukrarocky, dakujem za pochvaly 😵 a ja chvalim vas, super torty ste popridavali 😵 .
@anibas, ciernu potahovku dosiahnem tak, ze do WI pridavam ciernu gelovku wilton, ma to potom sice taku cudnu tahavu konzistenciu, ale da sa s tym pracovat. este do toho podla potreby pridavam skrob, aby to nebolo take riedke. na taky maly kusok potahovky som minula skoro polovicu farby.... 😠
@lenka.pav, příště si potahovku obarvi na hnědo kakaem a pak teprve gelovkou - vyjde to levněji a taky z toho máš krásnou černou a bez táhání...🙂
@benjik no nemam slov to co je za ...... co to povie o drogach v torte a dalsi co tomu uveria???? tak ty sa s tym trapis a oni takto... asi by boli radsej keby si im flasku poslala 🙄
krasne torty ste pridali!
ja som tiez robila trochu ciernej ale je hrozna. sice cierna ale zle sa s nou robi drobi sa to cele no horor. dnes som z nej robila tucniakov na ten madagaskar a mala som nervy pritom stale som cerou ruky mastila aby som cosi vykuzlila z toho
ja som tiez tu ciernu urobila zo zbytku hmoty ofarbenej na zeleno aby som vela neminula cienej
No ona to totiž před x lety byla hopsoda pro podobná individua. Nejlepší je,že to byl úplně cizí člověk,který se k nim nacpal.






Hejdi, fajn..🙂 Tak dej pak vedet, jak se to povedlo, jo? U jineho dortu psali, ze to moc nenaskoci (korpus), tak s tim asi pocitej..🙂
Jo a mas zpravy ohledne svatebniho dortu??? 😕