Kde sa dá objednať oblečenie značky Sinsay?

veronvh
12. apr 2020

Ahojte prosím Vás o radu.
Je to konkrétne na detské oblečenie. (obchod Sinsay)
Hľadám nejakú alternatívu kde objednať detské vecičky.
Máte niektorá skúsenosť v tomto obchode?
Konkrétne s veľkosťami 56-62 teda ako sadnú na miminko? Ďakujem pekne 😊😊😊

gabrielapatrik
12. apr 2020

@veronvh ja som citala tu na MK, ze strasny materiál. Jedine k tomu sa viem vyjadrit, asi by som zvazila.

tonka1110
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simuskaaa123
12. apr 2020

Ahoj, detské som síce ešte neskúšala, ale ja už pár rokov nakupujem prevažne tam a nedám dopustiť. Kvalita mne vyhovuje a za tu cenu mi fakt dlho veci vydržia, nevyplednu, nezmolkuju, netrhaju sa.. Ja som spokojná a myslím ze detské veci budú na tom podobne

natalief
12. apr 2020

Ja mám iba odtiaľ tie najmenšie veci pre dcérku za takú cenu je to úplne super a navyše krásne veci 🙂 a tie sedia super zatiaľ nie je nič čo by jej nesedelo a mám odtiaľ pyzamka, bodycka, svetriky, mikiny, satocky a dupačkove gate...a všetko super 🙂 tak odporucam

brezza
13. apr 2020

@veronvh ja som kupila par veci malemu a teda musim povedat, ze oproti vsetkym znackam co poznam su aspon a cislo mensie. Teraz nosi 80, ked nosil tak 74-80 tak zo sinsay mu boli tesne 86. Co sa tyka kvality, tak podla mna horsie ako pepco. Teplaky mal tak 3x a uz su derave na kolenach a to boli hrube teplaky. Krpec ale dost stvornozkuje, takze je to tym, ale teda nieco by to mohlo vydrzat. Ty chces mensie velkosti, tam ti to dieta este neznici, takze vyskusaj.

stanulienkat
13. apr 2020

@gabrielapatrik su to cinske handry podradnej kvality. Vsetko sama umelina a na mnohych veciach pisane,ze neprat.😂 Uz tie ceny hovoria za seba.

oblecenie99
7. máj 2020

Objednala som na malého, momentálne nosí veľkosť 68, zo Sinsay sú mu malé dupačky vo veľkosti 74... čiže tak.. :/ materiál tiež nič moc, mne to príde horšie ako Pepco. Úplne nové veci, a z boku mali dierky (zle ušité). Malý nie je žiadny tučko, ale všetko mu bolo úzke.. Za tú cenu som zázrak ani nečakala, ale nabudúce si radšej počkám na akcie v Reservede, v C&A, v H&M a pod., a cenovo to vyjde rovnako, len tá kvalita bude inom 🙂