• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde sa dá objednať puzzle 1000 z vlastnej fotografie?

5. decembra 2014 
Ahojte! Neviete mi náhodou poradiť, kde sa dá objednať puzzle s minimálne 1000 dielikmi z vlastnej fotografie???
28. júl 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mhas a v nejakom foto kde aj vyvolavaju fotky si nemozes skusim objednat? neskusala si? u nas v nr robia take puzzle v foto kde aj fotky robia :wink:
28. júl 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mhas ja som davala robit taketo puzzle na stranke uzisito.sk a som spokojna, dodrzali lehotu a puzzle su oki, teraz sa stratil jeden dielik tak im budem pisat ze ci ho dodaju ako maju napisane, zadarmo :wink:
28. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, na stranke uzisito je ponuka puzzle z foto. Dodrzia termin dodania, ak sa strati dielik su ochotny ho urobit a je to jedina firma na sk, ktora vyraba pekne v krabici puzzle (nie je to made in cina). Este aj krabica je pekne potlacena. Robia rozne velkosti.
29. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
puzzle urobia v ktoromkolvek fotolabe. :slight_smile:
30. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne sa na tej stranke www.uzisito.sk neda vyhladat to puzzle..ako to mam najst???
30. júl 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michal ma take puzzle z 3 triedy :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, robia vo fotolabe ale tie ich lacne puzzle su potlacane na bielom puzzle. Tie z uzisito, co pre nich robi slov. firma, ma pekne lepene foto na kartone pre puzzle. A maju aj hodnotnejsi obal, staci dat na krabicku maslu a netreba nejako specialne balit a mate darcek pre blizkych hotovy. Ja som bola urcite viac spokojna s tou firmou ako s nejakym fotolabom sice je to drahsie ale aspon je to kvalitnejsie.
31. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
31. júl 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. aug 2009 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
saharej, to je uzisito, ale pod inym nazvom a v inom meste. :slight_smile:
31. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcem sa spýtať ako dlho trvá kým to pošlú (alebo dovezú).
A ešte ako mám na tej stránke uzisito odoslať foto???
24. apr 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to robi www.fotopuzzle.sk, firma uzisito uz puzzle nepredava.
16. nov 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Firma Venuspuzzle dodava DHL kurierom do 3 prac. dni, za par dni zacnu znova posielat aj na SK www.venuspuzzle.sk , zatial sa da pekne puzzle z vlastnej foto objednat u www.fotopuzzle.sk, u nich netusim aku dobu dodania maju. Uzisito to nepredavaju preto, lebo to prevzal fotopuzzle :slight_smile:
20. nov 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
28. mar 2013 o 23:18 • puzz123
6. apr 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám s firmou venus puzzle perfektnú skúsenosť :wink: puzzle mi dodali v originál krabici s potlačou fotky :wink: objednávala som asi pred dvoma rokmi :pensive:
6. apr 2013 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
uz zase som nakupila, idu jesenne vecery, treba daco robit "uzitocne" :slight_smile: www.venuspuzzle.com/svk
28. aug 2013 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tomas_byty.
Baby nejakú inú stránku na tých 1000 dielikov neviete? Zatiaľ som našla iba 120 na http://www.online-fotografie.sk/puzzle-z-fotky.html. Tá vaša už nefunguje :unamused:
5. dec 2014 o 02:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok