Kde sa dajú kúpiť magnetky?

gilly
18. nov 2011

ahojte, ide mi o magnetky v BA, nejake zvieracie, rozpravkove, ale hlavne vesele, farebne. Aby zaujali tak 1 - 1/2 rocne dieta. dakujem

ivett1
18. nov 2011

ahoj, ja som kupovala v papiernictve aj v domácich potrebách...určite budú mať niečo v tescu...minule som videla aj v ikea...alebo dokonca sme kupovali aj v kníhkupectve (tuším panta rhei v poluse?...) a dostali sme ako darček od babky z dráčika... 😉

teuska
27. nov 2011

Ja som kupovala v knihkupectve tusim maly princ taku knihu a v nej je vela velmi peknych magnetiek, zvieratiek a do tej knihy sa da aj pisat a potom zotriet a su tam aj ulohy pre deti, ako napr. najdi zvieratkam mladatka. Bolo tam tych knih viac o autach o zvieratkach a pod.

lucik194
28. nov 2011

no my sme kupovali len v kamennych obchodoch, zalezi ake chcete (gumenne / drevene / sadrove...) my kupujeme len gumenne resp, mame aj 2-3 drevenne, ale najoblubenejsie su gumenne... pozri na obchodnej v lacnej knihe (hore nad martinusom), resp. naposledy som videla pekne v eurovych obchodoch.... pozri tam na postovej napriklad, tam mali vselijake...