• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde sa nachádzajú farmy so samozberom?

12. augusta 2015 
Ahojte, prave som videla v spravach, ze niekde na Sk existuje farma, kde sa daju nazbierat cucoriedky a ine ovocie. Samozrejme, nebol tam kontakt, neviete nahodou, kde sa take farmy nachadzaju? Ide mi hlavne o tie cucoriedky, ale pre ostatnych bude iste zaujimave aj ine ovocie.
V Matuskove pri Galante predavaju zo sadu vyborne broskyne, ale nemaju samozber. Dakujem
8. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice neporadim tebe kisska, ale mozno mamickam, co su v UK. Jedna taka farma je pri Wokingham-e a vola sa Greys Farm. Prave tam maju vela ovocia-jahody, ribezle, maliny, egrese a aj roznu zeleninu- mrkva, brokolica, fazula a tak. Je to fajn pocit, ako keby som zbierala z vlastnej zahradky. :slight_smile:
Ak poznate aj nejake dalsie, tak sem s nimi.
8. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska-aj ja som na to zvedava, manzel vravi, ze su take farmy kolo BA, nahnevalo ma, vzdy povedia z kadial je reportaz...a teraz nie :angry:
8. júl 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
teraz som nasla, ze samozber marhul je v Hlohovci :wink:
8. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Galante, Nitre....
8. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v prievidzi su jahody, aj v piestanoch, ale uz je po nich asi :sweat_smile:
8. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac nam nosia cucriedky z Polska, tam su lacne na trhoch
8. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na severe (Zilina, Tatry a tak) su v sezone dostat aj na trhu cucoriedky, ale tie su zbierane v lesoch. Pripadne sa v BA na trhu predavaju za 3 E za liter... trochu moc na moj vkus... a nie su take velke ako z farmy...
8. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okres PARTIZANSKE----tu su asi 3 farmy -samozber jahôd :dizzy_face: .ale uz je po nich,cena sa pohybovala od 1€za kg.
16. júl 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A niečo na východe nepoznáte? :confused:
16. júl 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nevedel by niekto kde je samozber malín???
3. júl 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
obnovujem temu, zrovna bolo v spravach na markzie o samozbere, tiez by ma zaujimali nejake osvedcene lokality na ovocie.
17. júl 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozber broskýň je v PD Čachtice (okres NMnV), ešte nazačal, ale myslím, že budúci týždeň už začne
a potom na jeseň je tam vždy samozber jabĺčok, viaceré odrody, máme vyskúšané, sú chutné a dlho vydržali šťavnaté...
18. júl 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana7 Ahoj a nevieš po kolko sa pohybuje suma za kg samozberu?
18. júl 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalia21 ,ahoj, toto vôbec neviem, lebo vždy tam boli také normálne ceny, lacnejšie ako v obchode aj na trhu...
ale skús si vygoogliť, majú aj stránku, snáď sú tam aj ceny
18. júl 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adriana7 tak neviem ci stiham este tentorok ked to nemam po ruke ale ak nie tak buduci.. ;) och ale broskyne by som mohla, dik za info
18. júl 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@divoska ,
veď aj ja uvidím, dnes v noci som od jednej do pol tretej skoro "odrodila",tak už tiež radšej nič neplánujem, ale my to máme pár km, a tie jabĺčka bývajú až v októbri, tak to si s deťmi a baby vo vajíčku urobíme výlet, je tam pekne, decká aj pomáhajú, aj sa vylietajú...
18. júl 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže stránka aj s telefómni pre aktuálne info:
www.pdcachtice.sk
18. júl 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som jeden starsi inzerat, ale myslim ze teraz je sezona marhul, podla mna ked organizovali samozber minuly rok, mozno bude aj tento rok, nie?? http://rastliny-zahrada.hyperinzercia.sk/ovocne-stromy/inzerat/1346496-samozber-marhul-predaj-slovensko/
18. júl 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ci uz je aj po??? Ja len ze u nas v zahrade prave teraz dozrievaju
18. júl 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes v Novom čase-HORNá STREDA-pri Piešťanoch 0915 069 954
3. jún 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabokreky nad nitrou 1,2E za kilo jahod :wink:
7. jún 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, poradi mi niekto kde je pripadne bude v blizkosti BA samozber jahod, aka je cena? Moze byt aj RAkusko... dakujem. :slight_smile:
28. máj 2013 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonica prosím Ťa o kontakt na firmu v žabokrekoch. neviem sa dopátrať kto to tam predáva.
ďakujem anka
7. jún 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angie23 fuuuu tak kontakt neviem, ja som tam min. sobotu zasla na blind a zbieralo sa, takze sme nazbierali kybel jahod a varili lekvar... :sweat_smile: lepsie je ist do tej nepodstlanej casti, su tam zrelsie, vacsie a krajsie, kazdy sa tomu blatu vyhybal :sweat_smile:
7. jún 2013 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samozber jahod v Ziranoch pri Nitre, maju aj vlastnu stranku, treba vygooglit, pekne a vonave jahody
5. jún 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevite o nejakem samozbere jahod v okoli Galanty? dekuji
11. jún 2014 o 23:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete o nejakom samozbere uhoriek?
1. júl 2014 o 09:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana7 ahoj prosim uz je v cachticiach samozber, chceme ist na vylet na hrad s dcerkou a aj nieco nazbierat,dakujem
14. júl 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok