Kde v Bratislave môžem darovať oblečenie po malej?

skorpionica
7. máj 2014

Ahojte, viete mi poradiť kde konkrétne v Bratislave môžem darovať oblečenie po malej? má dva roky a vytriedila som z čoho už vyrástala tak by som to chcela darovať nejakému centru kde pomáhajú trebárs týraným mamičkám s malými deťmi. Našla som branadozivota.sk a písala riaditeľke ale neozvala sa mi. V rámci BA im to doveziem. Alebo ak mi viete dať konkrétne meno mamičky. Nedávno sa robila zbierka pre konkrétnu mamičku v ubytovni Fortuna v Dúbravke, tak by som rada takto pomohla nejakej inej. Ďakujem

ellca123
7. máj 2014

neskusili ste ponuknut na bazarikoch,zienky preplatia postovne

ivett1
7. máj 2014

@skorpionica ahoj, napíš svoj príspevok do tejto skupinky, ale adresuj ho priamo zakladateľke (moderátorke) ... t.j. daj pred jej nick @ a nick zakladateľky je ajka2323 poradí ti 😉
🙂

nika2212
7. máj 2014

@skorpionica skus stranku podajdalej.sk alebo darujem.sk tam sa registruj a podaj si inzerat ze darujes a potom sa ti ozvu mamicky.

skorpionica
autor
7. máj 2014

@ellca123 no mám velké vrece a je tam kopec vecí a poväčšinou chcú foto, na to nemám čas fotiť to a po pár kusoch posielať a behať na poštu, nakoľko sama som slobodná mama tak nemám naozaj na to čas. celé vrece ako je chcem zobrať niekomu v BA (teda moja mama to odvezie, lebo ja nemám auto) a hotovo 🙂

skorpionica
autor
7. máj 2014

@ivett1 do akej skupiny? nikde nevidím názov

skorpionica
autor
7. máj 2014

@nika2212 presne toto som nechcela, chcem to odviesť naraz a vybafčo. myslela som či niekto nepozná konkrétnu mamičku, alebo nejakú konrétnu ubytovňu, azylové centrum 🙂

skorpionica
autor
9. máj 2014

@ivett1 skúsim, dikes 🙂