Kde v Bratislave opravujú pokazené digitálne váhy?

veronique_1
10. jún 2013

Váhu som kúpila z druhej ruky a pokazila sa až po roku. Neviem, kde bola kupovaná.

anniera
10. jún 2013

mne keď sa pokazila, kúpila som si druhú....teraz je to 10 eurová záležitosť 😀

dada1212
10. jún 2013

súhlasím s @anniera. a z vlastnej skúsenosti odporúčam tie lacnejšie. ja som kúpila už asi 4, 3 boli tie lacné, vydržali aj 3-4 roky a jedna za 70€ sa pokazila okamžite po dvoch rokoch.

gretka2
10. jún 2013

Neviem sice aku mas vahu, ktorej cenovej kategorie, ale ak je este v 2-rocnej zarucnej lehote, tak rejklamuj tam, kde si ju kupila. Ak je starsia, tak asi kupit druhu. Dnes je uz zial taka doba, ze produkty sa vyrabaju s kratkou zivotnostou, a opravy su nerentabilne. Ved naco by sme vyrobili 1 kvalitnu vec ktora vydrzi 10 rokov, ked mozem vyrobit za nizsie naklady menej kvalitbu, a predat ich za tych 10 rokov 5. 😖 🙄 🤐

dendy1
10. jún 2013

Mne opravoval muž, keď som ju videla na stole v štádiu opravy už som si v duchu hľadala na nete novú. Po otázke, kde je ten bývalý video-vrátnik čo sme mali pôvodne na bráne už som vedela, že to neposkladá do pôvodného stavu, 😀 A čuduj sa svete - váha funguje - dokonca aj presne váži, aj so súčiastkou s vrátnika 😀 😀

igornarod
29. júl 2017

Kde nakupovali ste videovratnik? Tu http://alarm24.sk/?