• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde všade ste mali sex?

9. augusta 2016 
júúj kočky :grinning: len chute človeku narobíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. aug 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pochvalim sa ja :P pod smolenickym zamkom na luke-celi dostipani od mravcov, na katarinke na luke a v polovnickom posede, na trojicnom namesti v nedelu na obed, v senci pred vchodom do baru v aute, na clne na seneckych jazerach a v chorvatsku na mori kusok od plaze uviazani o bojku, v mori to pola parada, drzali sme sa len clna, pokrstenie kazdeho auta a kazdej novej veci v domacnosti, hore na CHlebe pri chodniku plych turistov, v hotelovom bazene v zazrivej, v saune v relaxclube, v lese o strom nad pramenom co sa schovava, pred tescom na parkovisku a vsade kde sa len dalo ked bola chut.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2014 o 12:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na křižovatce u dřevěné tabule ( naštěstí byla už noc ), v autě, u stromu někde v lese a klasika v posteli :slight_smile:
24. mar 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudiakauriova Skoda,ze ste si radsej nezopakovali gramatiku...
8. júl 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som mala sex vo vlaku na záchodoch na lúke kde sme splodili prvé a potom na opustenej pláži kde sme splodili druhé :grinning: s manželom máme radi sex , tak prečo neodskúšať všetko :grinning: :grinning:
12. okt 2014 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dako to tu zapadlo prachom
9. aug 2016 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok