Kde všade ste mali sex?

Ahojte babulky, mate nejake zaujimve, extremne resp.nezabudnutelne miesto na ktorom ste zazili sex? Alebo.....nejake trapasy,ktore sa vam stali pri sexe? 😃
estrella5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
originalx
19. mar 2014
no pochvalim sa ja 😛 pod smolenickym zamkom na luke-celi dostipani od mravcov, na katarinke na luke a v polovnickom posede, na trojicnom namesti v nedelu na obed, v senci pred vchodom do baru v aute, na clne na seneckych jazerach a v chorvatsku na mori kusok od plaze uviazani o bojku, v mori to pola parada, drzali sme sa len clna, pokrstenie kazdeho auta a kazdej novej veci v domacnosti, hore na CHlebe pri chodniku plych turistov, v hotelovom bazene v zazrivej, v saune v relaxclube, v lese o strom nad pramenom co sa schovava, pred tescom na parkovisku a vsade kde sa len dalo ked bola chut.. 😃 :-p
kobliha22
24. mar 2014
Na křižovatce u dřevěné tabule ( naštěstí byla už noc ), v autě, u stromu někde v lese a klasika v posteli 🙂
klaudiakauriova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aamina
8. júl 2014
@klaudiakauriova Skoda,ze ste si radsej nezopakovali gramatiku...
klaudiakauriova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankamoli
12. okt 2014
Ja som mala sex vo vlaku na záchodoch na lúke kde sme splodili prvé a potom na opustenej pláži kde sme splodili druhé 😃 s manželom máme radi sex , tak prečo neodskúšať všetko 😃 😃
luciok
9. aug 2016
Dako to tu zapadlo prachom