• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde všade ste mali sex?

9. augusta 2016 
Simonka ani nie, svokra mala 40 (už bohužiaľ nie je medzi nami :frowning2: ) a svokor necelých 50 :grinning: No bolo to zaujímavé, museli sme sa opatrne hýbať a byť potichu ako myšky a tvárili sme sa že pozeráme TV :grinning: Ležali sme na boku ako "lyžičky", muž (ešte vtedy sme neboli manželia) za mnou a tak :grinning:
28. nov 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ste boli ale sikovny to asi nedokaze hocikto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a uz ste neni manzelia?
28. nov 2009 o 13:06  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na parapete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale s zo zatvorenim oknom ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a este si to nerobila asi na kozli slamenom takom dobre vonavom a mekkom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne sa to uz podarilo ked som bola s mm zbierat seno :grinning: :grinning: :grinning: ale to pichalo :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 13:10  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
auto klasika

pracka- zaujimavost u nas

na sene.- u babky v mastali a dole boli kozy, a babka isla akurat dojit, my hore nahi, ticho ako mysicky :grinning:

na terase izby nasho hotela-- pocas dovolenky, a potom sme zistili ze vedla boli susedia na balkone, nemci, a tak nas vzdy pekne zdravili ,,Guten Tag" :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Simi jasne ze zatvorene okno ,ale to bolo take necakane .. to je jedno .. ale asi najlepsi sex v mojom zivote :sweat_smile: :grinning: ale psssssssssst :zipper_mouth:
28. nov 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonka sme, ale vtedy sme ešte neboli, to sme spolu len chodili ešte :grinning: A keď to robíš na sene musíš dať chlapa dolu, vtedy to pichá jeho :grinning: Môj na to doteraz spomína :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame cabrio a v lete nieje nic lepsie ako otvorene auto a sex v nom mnam to sme ale este nemali maleho :wink:
28. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladi, ok viem to iba ja a cele slovensko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 18:12  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sexovala s jednym mojim bvyvalim(VTEDY TERAJSIM) v pivnici v cinziaku a zavareninove uhorky mi padli na hlavu a rozbili sa :grinning: nastastie sa mi nic nestalo akorad mi smrdela hlava :grinning:

dalej na svatych schodoch-ale bola to rychlovka
na cintorine na lavicke
v aute,pracke a moju dcerku sme stvorili na diskoteke na wcku
28. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
na vlastnej svadbe na wc :grinning: :grinning: a manzel ma od vtedy stale strasi ze nas niekto videl :grinning: :grinning: :confounded:
28. nov 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nik!!!!
nikto ta nevidel, a kto ano, ten je ticho... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
na vlastnej svadbe????? :wink: my sme mali úplne iné starosti!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. nov 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tada Niki to je romantické :dizzy_face: Len dúfam že si už nemala svadobné šaty lebo to mohlo byť dosť nepohodlné dvíhať sukne :grinning:
29. nov 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki,môžeš byť rada,že ste mali dve svadobné noci. :grinning:
29. nov 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vauuuuuuuuvy ste tu toho uz popisali,ako tak citam,tak to wc,je asi najhladanejsie miesto :grinning: :grinning: ,a mi uz teraz musime na zemi lebo postel nam tak vrzga co ked sa pohneme,tak sa nas mala opyta.,ci sa milovame :sweat_smile: :sweat_smile:
29. nov 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jalao...jaaaaj tak co uz akurat dnes oslavujeme 1 vyrocie svadby :slight_smile:
29. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amadora..taak romanticke to bolo,ale trosku nepohodlne :grinning: :grinning: ...a u som nemala svadobne saty nastastie to by bolo asi zlozite :grinning: uz to bolo po polnoci...
29. nov 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leniciatko.....to bola jedina moznost ako mat svadobnu noc :grinning: :grinning: lebo na druhy den by som urcite na sex nemyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: to sme prespali cely den :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niki tak gratulujeme a veľa ďalších šťastných rokov a pekných WC zážitkov :grinning:
29. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki:tak aj ja sa pripajam,vsetko naj.a nech vam to vydrzi,vela ,vela rokov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja tiež gratulujem.veľa sexu!
29. nov 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja žasnem,to len ja nemam ziadne lukratívne miesta?to naša kuch.linka či umyvadlo v kupelni je proti vám nič :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeem pekne ale este sme to nijako neoslavili :rolling_eyes: mm je v praci :confounded: ze vraj zajtra vecer :grinning: :grinning: tak neviem uvidime :sunglasses:
29. nov 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikinka008-gratulujem aj mi mame dnes vyrocie svadby :slight_smile: joj ako je to pekne teraz o tomto case presne pred rokom som bola unesena na disku :sweat_smile:
29. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka aj vám všetko naj naj naj :slight_smile:
29. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAKUJEM
29. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leniciatko veru Sex je zdravy :grinning:
29. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka....aj jaaaaaaa :grinning: :grinning: :sunglasses:
29. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka a niki,tak potom dajte vediet ako ste dopadli,ci ste nasli niejake nove miesta na sexik :wink: :wink: :wink:
30. nov 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v lese na pod posedom, v bare na wc, na tribune futbaloveho ihriska(v noci, nebol zapas:slight_smile:) , v aute a v noci v kamenolome pod lampou alebo kamerou??doteraz sme to nezistili:slight_smile:
12. aug 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tato tema sa celkom dobre citala len trosku zapadla prachom. kukla som sem nahodou ked mi tu niekto oznacil prispevok
13. aug 2012 o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok