Kde všade ste mali sex?

oalaa
9. jún 2009

Ahojte babulky, mate nejake zaujimve, extremne resp.nezabudnutelne miesto na ktorom ste zazili sex? Alebo.....nejake trapasy,ktore sa vam stali pri sexe? 😀

amadora
28. nov 2009

Simonka ani nie, svokra mala 40 (už bohužiaľ nie je medzi nami ☹ ) a svokor necelých 50 😀 No bolo to zaujímavé, museli sme sa opatrne hýbať a byť potichu ako myšky a tvárili sme sa že pozeráme TV 😀 Ležali sme na boku ako "lyžičky", muž (ešte vtedy sme neboli manželia) za mnou a tak 😀

simona55
28. nov 2009

no to ste boli ale sikovny to asi nedokaze hocikto 😀 😀 😀 😀 a uz ste neni manzelia?

simona55
28. nov 2009

vladi 😀 😀 😀 😀 😀 na parapete 😀 😀 😀 😀 ale s zo zatvorenim oknom ze? 😀 😀 😀 😀 😀 a este si to nerobila asi na kozli slamenom takom dobre vonavom a mekkom 😀 😀 😀 😀 mne sa to uz podarilo ked som bola s mm zbierat seno 😀 😀 😀 ale to pichalo 😀 😀 😀

marse
28. nov 2009

auto klasika

pracka- zaujimavost u nas

na sene.- u babky v mastali a dole boli kozy, a babka isla akurat dojit, my hore nahi, ticho ako mysicky 😀

na terase izby nasho hotela-- pocas dovolenky, a potom sme zistili ze vedla boli susedia na balkone, nemci, a tak nas vzdy pekne zdravili ,,Guten Tag" 😀 😀

vladkaz1
28. nov 2009

Simi jasne ze zatvorene okno ,ale to bolo take necakane .. to je jedno .. ale asi najlepsi sex v mojom zivote 😅 😀 ale psssssssssst 🤐

amadora
28. nov 2009

Simonka sme, ale vtedy sme ešte neboli, to sme spolu len chodili ešte 😀 A keď to robíš na sene musíš dať chlapa dolu, vtedy to pichá jeho 😀 Môj na to doteraz spomína 😀 😀 😀

lindda
28. nov 2009

my mame cabrio a v lete nieje nic lepsie ako otvorene auto a sex v nom mnam to sme ale este nemali maleho 😉

simona55
28. nov 2009

vladi, ok viem to iba ja a cele slovensko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenka1smejka
28. nov 2009

Ja som sexovala s jednym mojim bvyvalim(VTEDY TERAJSIM) v pivnici v cinziaku a zavareninove uhorky mi padli na hlavu a rozbili sa 😀 nastastie sa mi nic nestalo akorad mi smrdela hlava 😀

dalej na svatych schodoch-ale bola to rychlovka
na cintorine na lavicke
v aute,pracke a moju dcerku sme stvorili na diskoteke na wcku

nikinka008
28. nov 2009

na vlastnej svadbe na wc 😀 😀 a manzel ma od vtedy stale strasi ze nas niekto videl 😀 😀 😖

jalao
28. nov 2009

no nik!!!!
nikto ta nevidel, a kto ano, ten je ticho... 😀 😀 😀 😀
na vlastnej svadbe????? 😉 my sme mali úplne iné starosti!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅

amadora
29. nov 2009

Tada Niki to je romantické 😵 Len dúfam že si už nemala svadobné šaty lebo to mohlo byť dosť nepohodlné dvíhať sukne 😀

leniciatko
29. nov 2009

niki,môžeš byť rada,že ste mali dve svadobné noci. 😀

babacik
29. nov 2009

vauuuuuuuuvy ste tu toho uz popisali,ako tak citam,tak to wc,je asi najhladanejsie miesto 😀 😀 ,a mi uz teraz musime na zemi lebo postel nam tak vrzga co ked sa pohneme,tak sa nas mala opyta.,ci sa milovame 😅 😅

nikinka008
29. nov 2009

jalao...jaaaaj tak co uz akurat dnes oslavujeme 1 vyrocie svadby 🙂

nikinka008
29. nov 2009

amadora..taak romanticke to bolo,ale trosku nepohodlne 😀 😀 ...a u som nemala svadobne saty nastastie to by bolo asi zlozite 😀 uz to bolo po polnoci...

nikinka008
29. nov 2009

leniciatko.....to bola jedina moznost ako mat svadobnu noc 😀 😀 lebo na druhy den by som urcite na sex nemyslela 😝 to sme prespali cely den 😀 😀

amadora
29. nov 2009

Niki tak gratulujeme a veľa ďalších šťastných rokov a pekných WC zážitkov 😀

babacik
29. nov 2009

niki:tak aj ja sa pripajam,vsetko naj.a nech vam to vydrzi,vela ,vela rokov 🙂 🙂 🙂

leniciatko
29. nov 2009

a ja tiež gratulujem.veľa sexu!

macka01
29. nov 2009

no ja žasnem,to len ja nemam ziadne lukratívne miesta?to naša kuch.linka či umyvadlo v kupelni je proti vám nič 😀 😀 😀

nikinka008
29. nov 2009

dakujeeeem pekne ale este sme to nijako neoslavili 🙄 mm je v praci 😖 ze vraj zajtra vecer 😀 😀 tak neviem uvidime 😎

lenka1smejka
29. nov 2009

nikinka008-gratulujem aj mi mame dnes vyrocie svadby 🙂 joj ako je to pekne teraz o tomto case presne pred rokom som bola unesena na disku 😅

amadora
29. nov 2009

Lenka aj vám všetko naj naj naj 🙂

lenka1smejka
29. nov 2009

DAKUJEM

miskachrumka
29. nov 2009

leniciatko veru Sex je zdravy 😀

nikinka008
29. nov 2009

lenka....aj jaaaaaaa 😀 😀 😎

babacik
30. nov 2009

lenka a niki,tak potom dajte vediet ako ste dopadli,ci ste nasli niejake nove miesta na sexik 😉 😉 😉

simusska
12. aug 2010

v lese na pod posedom, v bare na wc, na tribune futbaloveho ihriska(v noci, nebol zapas🙂) , v aute a v noci v kamenolome pod lampou alebo kamerou??doteraz sme to nezistili🙂

mima1
13. aug 2012

tato tema sa celkom dobre citala len trosku zapadla prachom. kukla som sem nahodou ked mi tu niekto oznacil prispevok