Kde všade ste mali sex?

oalaa
9. jún 2009

Ahojte babulky, mate nejake zaujimve, extremne resp.nezabudnutelne miesto na ktorom ste zazili sex? Alebo.....nejake trapasy,ktore sa vam stali pri sexe? 😀

teodorka
10. jún 2009

no ja mam tmave len rok 😀 pred tym 15 rokov blond od svojich 15 -ich 😀 😕

nadhera
10. jún 2009

u mna nie je podstatne kde,ale ako 😉 bola to spalna a maly chrustik ledva sedel a bil ma hrackou do hlavy. podotykam, ze vtedy sme pocali jeho braceka 😀

roasha
10. jún 2009

aj ja som blond/od nepamäti.../kde?na lesnej cistinke?/......... 🤐 😀

zanulienka
10. jún 2009

nadhera-super 😀 aj nasa 10 rocna dcera nas skoro vzdy pristihne 😅

nadhera
10. jún 2009

zanulienka, on nas nepristihol 😉 len sme netusili,ze to takto bude s nami prezivat 😀

teodorka
10. jún 2009

my mame v spalni taku drevenu kocku a na nej su nakreslene polohy na kazdej strane ine ...no a moji chlapci maju zalubu nam hadzat kockou ze ako to mame dnes sexovat 😎

roasha
10. jún 2009

teodorka,aj my sme taku mali,ale neviem kde je,bud som ju vyhodila,.....dufam ju mala neodniesla do skolky 😅 😀

zanulienka
10. jún 2009

😝 😀
teodorka-a posluchnete chlapcov

nadhera
10. jún 2009

kamoska dostala od mangela takuto kocku , podotykam, mala kocka akoby od clovece nehnevaj sa 😝

teodorka
10. jún 2009

roasha 😀 😀 😀
zanulienka...nie .. improvizujeme 😀 ale rano sa nas zvyknu pytat ze ci maju tocit kockou znova 🙂 svine male podla toho vedia ci sme sexovali alebo nie 😀

nadhera
10. jún 2009

bohvie,kde skoncila 😉

zanulienka
10. jún 2009

teodorka-mas mudrych synov.u nas urcite vedia-pocuju.mame hroznu postel,vrzga.dobreze to uz nerobime na stojaka

teodorka
10. jún 2009

no my mame velku aj hlavu by som nou rozbila 😀

erikasadek
10. jún 2009

teodorka.; 😀

jabera
10. jún 2009

ahojte baby, tak nepytam sa a pisem, ked uz ste to tu tak zaviedli, ok?

takze na wc vo vlaku, na cintorine, na zlatych pieskoch na plazi...

nadhera, mlatenie kockou je spicove!!!

teodorka
10. jún 2009

uz tu mame aj cintorin 😀

zanulienka
10. jún 2009

tam by som sa hanbila,je tam vela ludi 😀

teodorka
10. jún 2009

ja by som sa bala ze ma niekto chyti za nohu 😀

nadhera
10. jún 2009

jabera,kocka to nebola,ale ani plysak a maly mi teda trieskal hrackou o hlavu 😀 snad to bolo nejake chrastitko...

zanulienka
10. jún 2009

to by bol ten lepsi pripad,horsi by bol ak by sa aj oni postavili do radu,ze chcu aj oni

jabera
10. jún 2009

bola som este strasne mlada... a nebolo kde , tak to stalo za ten risk, ze ma niekto chyti za nohu...

teodorka
10. jún 2009

😀 😀 😀 fuj zanulienka 😕

jabera
10. jún 2009

aha, ja som to moc rychlo citala, tak som si to spojila s kockou.

zanulienka
10. jún 2009

vsak,taky dobre hnily

nadhera
10. jún 2009

jabera, idylka to teda bola - rano,slnko palilo,dieta s chrastitkom,postel vrzgala a risko bol splodeny...ake jednoduche 😀

zanulienka
10. jún 2009

maly urcite pozeral aku mate novu hru 😀 maminka a ocko cudne skacu

teodorka
10. jún 2009

nadhera dakuj bohu niekto sa trapi kym splodi dieta 😀

nadhera
10. jún 2009

to vies,ze dakujem 😉 a prveho svista sme splodili /nahodou/ ked som bola na PNke 😀

emily333
10. jún 2009

nevie ci tu uz bolo ale kamoska spominala ze za mladi mala vtedy17 sa milkovali pri kostolnom mure a banboh im hned aj momohol spoldit syna /asi za trest) 😀

zanulienka
10. jún 2009

aj my sme lahko splodili.prvu dceru-roztrhnuty kondom,druha-chcena,tretia-antikoncepcia zlyhala