• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde všade ste mali sex?

9. augusta 2016 
baby,a to bol aj taky film,že? že mu fačila a havarovali a odhryzla mu ho :grinning: či to bolo naozaj,niekde v reflexe? :zipper_mouth: :grinning:
9. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry,fajčila,nie Fačila ani Páčila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevidim dobre na pismenka,pišem po tme,aby ma muž nevidel že neumývam riad,ale pišem - a by chcel sex :sweat_smile: a ja ma teraz taku ťažku migrenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
9. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V sprche na plavarni, v stodole so ovsom, na luke, v bazéne a v jacuzzi ale v nasom nie v nejakom cudzom... :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj a ja že máš iný "prízvuk" a s ovcom si napisala, uff až mi skoro zabehlo :sweat_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Citam, citam, velmi sa nepridam ... neviem si to predstavit na WC vo vlaku, sorry. Teda jedine extra prva trieda, inac tie vlakove Wc-ka su otrasne, ani vycikat sa tam neviem ... brr :unamused:
9. jún 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je teda poucna tema :grinning: :grinning: :grinning:
wc-ko v bare, pri kostole medzi stromami, pivnica, auto :grinning: :grinning: :grinning:

na tom kostole bola kamera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. jún 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka,a farar sa modlil,aby ste neprestali... :grinning:
10. jún 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:grinning: :grinning: :grinning: roasha :grinning:
10. jún 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda..ked to tu citam.... :grinning: clovek ani nepomysli kde vselikde sa to da :grinning:
ja len klasika, nic akcne....auto, priroda, plaz....len tam sme museli davat pozor, aby piesok nebol kade tade, inak by to bolelooooo :confounded:, :unamused:
10. jún 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V zoo :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
gretka a s kým? :grinning:
10. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
10. jún 2009 o 14:34 • mattoni22
chod do riti s tym ekzemom,ty spamer
10. jún 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
10. jún 2009 o 14:37 • mattoni22
autor
mattoni22: teraz sme tu a chceme sa podelit o svoje zazitky na MK, tak tu prosim nedavaj linky na ine stranky.
10. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja akoze chapem vsetko co robila to bolo tak akoze obrazne povedane ze nechapala som... ze ja by som to nedokazala. teda dokazala ale by som sa bala :grinning: :grinning: ze naburame a najdu ma s udom v ustach :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 15:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gretka tak mna by zaujimalo kde, ved v zoo je vzdy kopu ludi a hlavne deti :confused: :fearful:
10. jún 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak pridam aj ja: takze v lese na prednej kapote auta, tam nas prichytili polovnici, na plazi na mallorke rano o 4 pri vychode slnka, xkrat v aute, no ale najputavejsie miesto asi bolo v zrucanine stareho kostola uprostred mesta.
10. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V sluzobnych priestoroch s frajerom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie plaze,ste mi pripomenuli kolegynu,ked po dovolenke prisla cela vyrehnena... :grinning:
s muzom na dovolenke nasli krasnu romanticku plazicku,totalne zasitu :dizzy_face: ....tak slovo dalo slovo.......a skoro skolabovala,ked nad nimi z utesu, stalo plno turistov s fotakmi,a cvakali o zivot.... :sweat_smile: :grinning:
10. jún 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roasha pekne, nam sa tam tiz nakoniec objavil cistic plazi s takym malym autickom a smiroval nas , ale ked je chut nik ti ju nevezme.
10. jún 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,mozem sa aj ja priidat do vase temy
10. jún 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanulienka,to sa nepyta,to sa rovno pise :wink: :slight_smile:
10. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima1 :grinning: :grinning: :grinning:
My v lese na cistine v noci
10. jún 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak pisem-na stadione,na lavicke,vo vytahu,na schodoch,v bazene,v aute-na aute a fajka pocas jazdy
10. jún 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima mozno som to bola ja :grinning: :grinning: :grinning: ale to uz bolo davno :grinning:
10. jún 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanulienka,ved to si mohla rovno napisat... :grinning:
10. jún 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem ze bola blondina :grinning: :grinning: :grinning: a bolo to niekolko rokov dozadu.
10. jún 2009 o 18:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najprv som sa inteligentne opytala :grinning:
10. jún 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok