Kde všade ste mali sex?

oalaa
9. jún 2009

Ahojte babulky, mate nejake zaujimve, extremne resp.nezabudnutelne miesto na ktorom ste zazili sex? Alebo.....nejake trapasy,ktore sa vam stali pri sexe? 😀

denisocka
9. jún 2009

baby,a to bol aj taky film,že? že mu fačila a havarovali a odhryzla mu ho 😀 či to bolo naozaj,niekde v reflexe? 🤐 😀

denisocka
9. jún 2009

sorry,fajčila,nie Fačila ani Páčila 😝

denisocka
9. jún 2009

nevidim dobre na pismenka,pišem po tme,aby ma muž nevidel že neumývam riad,ale pišem - a by chcel sex 😅 a ja ma teraz taku ťažku migrenu 😝 😎

mywiel
9. jún 2009

V sprche na plavarni, v stodole so ovsom, na luke, v bazéne a v jacuzzi ale v nasom nie v nejakom cudzom... 😀 😀

sstefi
9. jún 2009

fuj a ja že máš iný "prízvuk" a s ovcom si napisala, uff až mi skoro zabehlo 😅 😉 😀 😀 😀

majcik
9. jún 2009

Citam, citam, velmi sa nepridam ... neviem si to predstavit na WC vo vlaku, sorry. Teda jedine extra prva trieda, inac tie vlakove Wc-ka su otrasne, ani vycikat sa tam neviem ... brr 😒

zabka78
9. jún 2009

To je teda poucna tema 😀 😀 😀
wc-ko v bare, pri kostole medzi stromami, pivnica, auto 😀 😀 😀

na tom kostole bola kamera 😝 😀

roasha
10. jún 2009

zabka,a farar sa modlil,aby ste neprestali... 😀

mikalove
10. jún 2009

😀 😀 😀 roasha 😀

cessy
10. jún 2009

jejda..ked to tu citam.... 😀 clovek ani nepomysli kde vselikde sa to da 😀
ja len klasika, nic akcne....auto, priroda, plaz....len tam sme museli davat pozor, aby piesok nebol kade tade, inak by to bolelooooo 😖, 😒

greta24
10. jún 2009

V zoo 😀 😀 😀

denisocka
10. jún 2009

gretka a s kým? 😀

mattoni22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisocka
10. jún 2009

chod do riti s tym ekzemom,ty spamer

mattoni22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oalaa
autor
10. jún 2009

mattoni22: teraz sme tu a chceme sa podelit o svoje zazitky na MK, tak tu prosim nedavaj linky na ine stranky.

mima1
10. jún 2009

baby ja akoze chapem vsetko co robila to bolo tak akoze obrazne povedane ze nechapala som... ze ja by som to nedokazala. teda dokazala ale by som sa bala 😀 😀 ze naburame a najdu ma s udom v ustach 😀 😀 😀

cessy
10. jún 2009

gretka tak mna by zaujimalo kde, ved v zoo je vzdy kopu ludi a hlavne deti 😕 😨

nicolkarin
10. jún 2009

no tak pridam aj ja: takze v lese na prednej kapote auta, tam nas prichytili polovnici, na plazi na mallorke rano o 4 pri vychode slnka, xkrat v aute, no ale najputavejsie miesto asi bolo v zrucanine stareho kostola uprostred mesta.

greta24
10. jún 2009

V sluzobnych priestoroch s frajerom 😀 😀 😀 😀

roasha
10. jún 2009

tie plaze,ste mi pripomenuli kolegynu,ked po dovolenke prisla cela vyrehnena... 😀
s muzom na dovolenke nasli krasnu romanticku plazicku,totalne zasitu 😵 ....tak slovo dalo slovo.......a skoro skolabovala,ked nad nimi z utesu, stalo plno turistov s fotakmi,a cvakali o zivot.... 😅 😀

nicolkarin
10. jún 2009

roasha pekne, nam sa tam tiz nakoniec objavil cistic plazi s takym malym autickom a smiroval nas , ale ked je chut nik ti ju nevezme.

zanulienka
10. jún 2009

caute baby,mozem sa aj ja priidat do vase temy

roasha
10. jún 2009

zanulienka,to sa nepyta,to sa rovno pise 😉 🙂

marika80
10. jún 2009

mima1 😀 😀 😀
My v lese na cistine v noci

zanulienka
10. jún 2009

no tak pisem-na stadione,na lavicke,vo vytahu,na schodoch,v bazene,v aute-na aute a fajka pocas jazdy

teodorka
10. jún 2009

mima mozno som to bola ja 😀 😀 😀 ale to uz bolo davno 😀

roasha
10. jún 2009

zanulienka,ved to si mohla rovno napisat... 😀

mima1
10. jún 2009

viem ze bola blondina 😀 😀 😀 a bolo to niekolko rokov dozadu.

zanulienka
10. jún 2009

najprv som sa inteligentne opytala 😀