• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde zohnať odpudzovač hmyzu?

26. augusta 2016 
Poradte co mam kupit. Byvame v bytovke. My mame vsade na oknach sietky,ale komare sa dostanu do bytu asi cez kadejake skarky a stupacky,alebo neviem kade. A malicka - 8mes. ma stipance na tvaricke aj ruckach :( Chcela som nieco do elektr. ale neviem ci to neskodi takym babätkam. Napr. Raid,alebo...ako to riesite pri drobcoch?
9. jún 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ja z vlastnej skusenosti pri dcere nedoporucujem zastrckove raidy,ani biolit,mala v lete mavala alergicke opuchy/pusa,ruky/,a popri inom mam silne podozrenie,ze prave z tohto.ked sme ich nepouzivali,bolo vsetko oki. :confused: :zipper_mouth:
9. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pouzivala pri malej raid a bolo vsetko ok na upozorneni nebolo nic o nevhodnosti pri detickach a u nas neboli ziadne zle reakcie :wink:
9. jún 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dr. Klenner tvrdí, že 10-11g vitamínu C a 200-400mg pyridoxínu (B6), alebo B-komplexu, ústne, denne, ochráni pred poštípaním moskytmi.

Dávkovanie treba rozdeliť na aspoň 4 dávky počas dňa, veľa piť. Takáto dávka vitamínu C je nevhodná pri poruchách obličiek, metabolizmu železa alebo medi a vážnom deficite G6PD.
15. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jediny system, o ktorom viem, ze naozaj skoro 100 percentne funguje je BIOGENTS. kamarati ho maju a cele leto mozu hyrit v zahrade, mat pootvarane dvere do domu, vecer rozsvietene a ziadne komare... :slight_smile:
22. mar 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martina46 na heureke je toho kooooopec...skus aj vigooglit...odpudzovac komarov skus zvolit konku obrazky a ak si vyberies ten spravny das navstivit stranku...
26. aug 2016 o 04:44  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok