Kde zoženiem Koreň maca?

dicinka1
18. jan 2008

ajojte...neviete kdesa da zohnat koren maca?uz som ho raz objednavala...ale neprisiel....byvame v snine....ked si to opytam v lekarni pozeraju na mna jak na salenu,ze co to je...

katka1906
21. máj 2015

Mam doma 11 mesacneho syna. 🙂

leanice
22. máj 2015

@katka1906 Cize ti to pomohlo otehotniet? Mala si nejake tazkosti? Napis viac... 😉

katka1906
23. máj 2015

Prvý krat som otehotnela rychlo, ale potratila som a potom sa dlho nedarilo, inseminacie, potom mimomaternicove, potom dlho dlho nic.... 🙂 Len my sme nemali ziaden problem, ako tvrdili lekari..... Macu sme brali aj ja aj partner..... asi do 3 mesiacov som bola v tom. 🙂 a vsetko ok......
dalsi pripad moja kamaratka. 🙂 tiez sa im dlho nedarilo, zacali brat Macu a myslim ze do cca pol roka bola tehotna..... 🙂 staci? 🙂

leanice
25. máj 2015

@katka1906 Hej, hej, staci. 🙂 No super, ze vam to pomohlo. Mozno to niekedy vyskusam aj ja. Vdaka, pekny den. ;)

bebiss
26. máj 2015

Aj nám pomohla Maca k prvému babatku, ked sa nedarilo, hned prvý nasadený cyklus som ostala tehu 🙂 Teraz chceme druhé, takže opäť nasadzujem Macu, uvidíme, či zaberie tak rýchlo ako prvý krát 😉

leanice
1. jún 2015

@bebiss A ked sa nedarilo otehotniet, mala si/máš aj nejaký evidentný problém s menstruaciou (slabu, nepravidelnu...)? Tak zelam ti, nech sa zadarí aj pri druhom 😉

@bebiss @katka1906 baby, brali ste macu aj nejaké prvé mesiace tehotenstva? a iba macu, či aj nejaké iné tabletky? a akú macu beriete, v prasku ci tabletkach? Vdaka.

bebiss
1. jún 2015

@leanice ďakujem, dúfam, že Maca ani tentokrát nesklame 😉 Ja mám nepravidelný cyklus stále... Ja beriem Macu v kapsulách, tá prášková je strašne nechutná. Ked som zistila, že som tehu, tak som ju vysadila. Inak ešte okrem Maci beriem aj kyselinu listovú 🙂

leanice
1. jún 2015

@bebiss ten nepravidelny cyklus ti gynekolog nijako neliečil?
a ked si vysadila macu, tak tehotenstvo bolo v pohode, bez problemov si donosila a porodila bábo? 🙂

bebiss
1. jún 2015

@leanice bola som objednaná v tom čase na prvé odbery, aby gynekolog zistil, v čom je problém, ale nestihla som ich, keďže som ostala tehu 🙂 Od začiatku tuhu som brala Duphaston (kvôli špineniu) a malý sa narodil predčasne v 35 tt (ale to spôsobil oslabený krčok maternice). Ja som brala Macu iba ako podporu k otehotneniu, ked som ostala tehu, vysadila som ju...

leanice
1. jún 2015

@bebiss hej, o tom duphastone som pocula uz viac krat... no hlavne, ze sa maly narodil zdravy 🙂 A teraz si na tom ako so zdravim/menstruaciou? Liecis nieco, ci nasadzujes macu len tak preventivne na podporu? 😉

monnito
3. jún 2015

Ahojte mozete mi poradit ci je viac druhov maci popripade aku vy uzivate a ci ste ju kupili v lekarni. Dakujem

skyko
25. jún 2015

ak by mal niekto zaujem, viem poradit velmi dobru stranku s liecivymi bylinkami a cajikmi, starostlivo zberane a vzdy cerstve. 😉

leanice
25. jún 2015

@skyko Ahoj, to zbierate tie bylinky niekde z okolia? Mate obchodik? 😉

skyko
2. júl 2015

Ahoj, nie ja osobne nezbieram, iba som spokojny odberatel. 🙂

milan_32
19. nov 2015

Maca je viac druhov, najčastejšie ju môžete zohnať vo forme prášku http://www.stoporenie.sk/maca/ , čo sa týka kvality, sú velmi kvaltiné slovenské obchody kde sa dá zohnať, všetky info sú v článku, dúfam že pomohlo 🙂

zlatikali
30. nov 2015

halo baby a muži, mám na predaj maca 100% čistý produkt -prášok vrelo odporúčam

spisanka
24. feb 2016

@katka1906 Ahoj ,akurat citam tuto diskusiu a chcem sa opytat ktoru konkretne macu si pouzivala ?

spisanka
28. feb 2016

@katka1906 jooj dakujem velmi pekne..

spisanka
28. feb 2016

@katka1906 A este jedna otazocka,mam si objednat tie tabletky ,alebo prasok?co si brala ty?

katka1906
29. feb 2016

ja som brala kapsule. 🙂

leanice
29. feb 2016

@spisanka ja som si kúpila prášok, ešte som ho nejedla, ale čítala som, že chuť nič moc 🙂 nevadí, zamiešam ho do niečoho... 😉

spisanka
20. mar 2016

@katka1906 Dakujem,aj som pozabudla odpisat..

spisanka
20. mar 2016

@leanice Ahoj tak uz beries tu macu?Ja stale rozmyslam ci objednat..lebo uz sme tolko penazi investovali do kadecoho co malo zarucene pomoct a nic z toho..

leanice
21. mar 2016

@spisanka Ahoj, nie, ešte to neberiem, ale tento mesiac už chcem začať 🙂

spisanka
21. mar 2016

@leanice ahojky,no my sme vcera objednali kapsule tak uz sa neviem dockat kedy dojdu.A ak sa mozem opytak ako dlho sa snazite?

leanice
21. mar 2016

@spisanka Ešte sa nesnažíme, zatiaľ sme nemohli "riskovať" otehotnieť. 🙂 Kúpila som si ju nedávno, lebo som z obchodu objednávala iné veci, tak som rovno aj to, že to v budúcnosti budem brať. Takže chystám sa to onedlho brať, chvíľu to budem užívať a až tak sa začneme naostro snažiť. 🙂 Vy sa snažíte dlho?

spisanka
21. mar 2016

@leanice Aha takze sa este ani celkom nesnazite,nu budem drzat palce aby to bolo raz dva.My uz dlho ,skoro 5 rokov

leanice
22. mar 2016

@spisanka Dakujem. No teda dlho sa snažíte, držím tiež palce, nech to konečne vyjde 😉 Macu určite vyskúšaj, treba skúšať hocičo, ved to neuškodí a možno aj pomôže... ja som skôr za takéto rôzne "prírodné pomôcky" 🙂

spisanka
31. mar 2016

@bebiss Ahoj ako si uzivala macu?kolko kapsul denne ?A cely cyklus?Lebo kade tade citam a kazdy pise nieco ine..na flasticke je napisasne ze 6 toboliek denne .Tak takto berieme aj ja aj manzel,zacali sme nedavno.dakujem.