Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

miska002
7. dec 2009

ahojte ja tiez kuk ............konecne pondelok........ 😉

miska002
7. dec 2009

dnes same pastacky ................ 😝

zelmirka1
7. dec 2009

veru vzdy sa tesim na pondelok...pekne sa nam to vyvija, kto vie co hladaju a chcu od Adely...a kto vie ci ten privesok nema ta mala dcerka co myslite ?

lucaska
7. dec 2009

no aj ja som si myslela ci ho nema ona, ale povedala adele ze ho nevidela ked sa jej pytala......ale vsetko moze byt mozne...........ved keby bolo keby

lucia78lucia
8. dec 2009

Teraz týždeň čakať ☹ a už len dve časti... ale tak bude II. séria, to je povzbudivé 😉

maminkatn
8. dec 2009

ahojkajte,,mno je to zaujimave,,kto,,vie,,,co,je v tom,,privesku,,,co,myslite,,,,, 😉 😉
aj ja si myslim,,ze ta mala,,,o tom asi,,nieco,,vie,,ved,,,ako,keby nieco,,vedela,,ked hned,,jej povedala,ze ho nevidela,,,tak,pohotovo,,ale,kto,,vie,,,vsetko,je mozne,,,v serialy,,,, 🙂 🙂 🙂
ved uvidime,,v nasledujucej,,casti,,inak,,mne sa paci,,ta MIEZGOVA,,FRAJERKA,,neviem ako,sa vola,,ta herecka,,,hra,,ja,v odsudenyx,,,,a,tato,,uloha,,jenuplne odlisna,,od,,tej,,,a,jak,,je,eroticka,,,vauuuu... 🙂 🙂
super,,,,serial,,,paci,sa,,mi,,,,,nieco,,nove,,,,, 😉 😉 😉

nadhera
9. dec 2009

naozaj uz len dve casti? skoda.
privesok bude na mieste, kde nik necakal. kazde najnapadnejsie miesto je najnenapadnejsie. maju ten privesok pod nosom. len kde?
miezgova frajerka bola dobra...sex-ano, manzelstvo-tam su dvere. 😀

honey023
9. dec 2009

Miezgova frajerka sa volá Zuzana Mauréry a hrá nielen v Odsúdených, ale aj v Paneláku 🙂 , ale všade hrá úplne iné postavy.

nadhera: posledná časť I. série pôjde v pondelok 21. decembra.

katrin21
9. dec 2009

mozno nejaky drahokam tam je...

mirka755
9. dec 2009

ahoj
nevíte kolik má dílů KBK?
Dnes jsem ořvala Odsouzené 😢 ☹

miska002
9. dec 2009

uz to tu pisali tusim len 12......

trinitka87
autor
10. dec 2009

ano, ma 12 casti, ale bude pokracovanie zevraj

zelmirka1
12. dec 2009

no ved hej netradicna...ked uz sa to tu prebralo ze je gay tak co uz ine moze povedat, ked chce byt hercom nemohol by hrat vacsinu uloh takze tak.

lucia78lucia
12. dec 2009

mirka755, inak u vás v ČR bude Keby bolo keby vysielať TV Barrandov (pod názvom Nikdy neříkej nikdy), od JOJky kúpila práva. Tuším od 11. januára by mali vysielať celú sériu, ktorú na jeseň vysielala u nás JOJka.

mirka1308
14. dec 2009

No, už sa neviem dočkať večera, som taká zvedavá čo ďalej 😀 😀
Zrejme tam bude ešte pár vecí, ktoré nikto nečakal 😉
Fialka je perfektná, ako to hrá, som zvedavá či nájdu sekretárku a aj prívesok 😕

nadhera
14. dec 2009

dnes bol vo fun-ku a aj na joj-ke kolenik 😉 uz len zaver som mrkla. bol fesny. co uz. 😀

honey023
14. dec 2009

Tak, čo kukáme, kukáme? 🙂

zelmirka1
14. dec 2009

kukame kukame
nestihla som zaciatok, Igor sa priznal Masarovi ze ma ten pozemok alebo ako to bolo ?

lucaska
14. dec 2009

no teda tak nam kolenik skoncil vo vazeni.......v tej cervenej koseli bol fesak........... 😉

katrin21
15. dec 2009

zelmirka : nie, Igor mu dal ten papier darovaci akoze k narodeninam, ci co.. tiez som pri tom moc nesedela, ale tak sa mi zda....

nadhera
15. dec 2009

to bol kvalitny pulover, nie kosela, tiez sa mi v nej pacil 😀

tak na poslednu cast som teda zvedava,ako to vsetko dopadne. za hodku musia toho vela stihnut poriesit. 😉

majina.b
15. dec 2009

no čo už z basy možu poriešiť.

martinka z panelaka, igor a paulovič z KBK sa stretnu v odsudených po novom roku 😉

miluska.h
15. dec 2009

ahojte 🙂 neviete, ci planuju natocit dalsiu seriu? mne sa tento serial velmi paci a bude mi smutno, ked skonci ☹

majina.b
15. dec 2009

včera Luknár u Sajfu hovoril že už natáčaju, vysielať až po novom roku

miluska.h
15. dec 2009

super 😉

labelo
15. dec 2009

nech cita len ten kto chce komentar k poslednemu dielu 🙂

Kruh sa uzatvára. S Igorom a Masárom to nevyzerá veľmi nádejne, hoci právnici pracujú na ich očistení. Adela navštívi Igora, pretože sa veľmi bojí o malú dcérku. Opúšťa s ňou Igorov dom a odchádzajú do bezpečia. Jej najlepšia kamarátka Lenka sa však správa čudne a odmietne ju prijať. Monika sa definitívne balí a spolu s deťmi odchádzajú. S Janom to už definitívne vzdala a konečne začína chápať, čo jej celý čas chýbalo. Ľudo začína Janovi naznačovať, že uňho nemôže bývať večne, vlastné deti sú preňho dôležitejšie. Slučka sa sťahuje aj okolo Tomáša. Jeho manželka Inge sa začína zaujímať, ako to bolo s Janovými peniazmi, a Jano sa zas dozvie pravdu o svojej žene Monike.

lucia78lucia
16. dec 2009

Aj predposlednej časti sa darilo a bola lídrom 😉 : http://televizia.joj.sk/press/15-12-2009/clanok...

ellise
18. dec 2009

holky, ten díl co byl v pondělí byl poslední? nebo bude ještě jeden a kdy?

miluska.h
18. dec 2009

ellise: este bude zaverecna cast v pondelok