Skúsime to v septembri 2016

ejuska2586
13. sep 2016

Ahojte,
rozhodla som sa založiť túto diskusiu pre tie, ktorým nám to v predchádzajúcich mesiacoch nevyšlo. Dúfam, že sa nás tu zopár pozbiera a ak sa zadarí otehotnieť, budeme sa spoločne podporovať až do úspešného konca. Veľmi sa na Vás teším.

ejuska2586
autor
13. sep 2016

Ja som dnes 9ty deň cyklu. Plodné dni by mali začať zajtra a ovulácia by mala prebehnúť podľa všetkého v sobotu, na 13ty deň cyklu. OVU test zatiaľ negatívny. V piatok ma čaká kontrola u gynekológa, tak snáď mi to potvrdí. 6ty deň cyklu som večer pila dosť vína, preto mi "poskočila" teplota. Snažilkujeme sa teraz obdeň, mali by sme dnes, vo štvrtok a potom v sobotu. Na druhej strane to však neberieme až tak vážne, ak by bola chuť aj inokedy, tak aj inokedy. Snáď nám to už tento mesiac víde...

adria88
13. sep 2016

Ahoj, tak ja sa pridám 🙂 ... som teraz 38 DC, bežne bývam 32-35, no nemyslím si, že by som bola tehu, aj keď by sme sa s mm potešili, aj dcérka chce súrodenca... skôr si myslím, že som prechladnutá. Prsia bolia 3. deň, v podbrušku od dnes tlaky, tieto príznaky som mala pri prvom tehu, ale mávam ich niekedy aj pred MS, tak neviem... ale kto vie, môže motyka vystreliť, ak nepríde MS do konca týždňa, robím test...

glorikarebeka
13. sep 2016

toto je uz za mnou a bola to velka chyba ked som sa takto kontrolovala,ale drzim palce samozrejme

ejuska2586
autor
13. sep 2016

@glorikarebeka No, ja sa, žiaľ, kontolovať musím - príkaz lekára. Lebo to u mňa vyzerá na anovulačné cykly. Teraz v piatok mám ísť na kontrolu, či uvidí ovuláciu + nejaké testy mi má spraviť.

ejuska2586
autor
13. sep 2016

@adria88 To som veľmi zvedavá. A dokedy chceš čakať s testom? Ja by som už nevydržala...

adria88
13. sep 2016

@ejuska2586 počkám do piatka a hneď ráno spravím test... a je možné, že som prechladnutá, cítim sa tak... a napokon, tie 3 dni to už dáko vydržím 😀 dojde mrcha, tak začneme odznova a ak nie a testík bude pozitívny, tak potom už len dúfať, že všetko prebehne do úspešného konca 🙂

darinka294
13. sep 2016

Ahoj Erika, aj my sa snažíme, no nie som si istá, či sa nám to podarí už tento mesiac 😒 Ja ale nemeriam teplotu, ani netestujem, lebo ako sa poznám, scvokla by som sa z toho, tak uvidíme, či a kedy sa zadarí, verím, že čoskoro 🙂 Beriem lieky na úpravu cyklu a naštartovanie po vysadení HAK, okrem toho kopec vitamínov, tak snáď to prinesie požadovaný výsledok 🙂

ejuska2586
autor
13. sep 2016

@darinka294 Musime veriť,že áno.

eleonora21
13. sep 2016

ahojte kočky aj ja sa pridam ak smiem 🙂 no snaď sa do dalšej skupiny nebudem musieť zapisovať lebo už som bola aj v snažilkach august 🙂 ha ha. No ale chcela som reagovať na @darinka294 po vysadení HAK berieš lieky? a to na vlastnú žiadosť alebo ako? lebo ja som dobrala HAK a nič neberiem, takže teraz neviem či som niečo nezanedbala :( ja beriem iba kyselinu listovú každý deň ale inak to nejak moc neriešim lebo pre mňa by to bolo prvé dieťa tak ani neviem čo mam čakať,snad sa podarí.

babymaminka
13. sep 2016

@eleonora21 to by aj.mna zaujimalo.s dcerkou som otehotnela po vysadeni hak na prvy sup hoc je pravda ze aj vek.bol nizssi 🙂 a teraz po vysadeni akosi neslo zrazu tak by som tiez rada nejake info.tu v septembrovkach kedze august pravdepodobne nevysiel ...

darinka294
13. sep 2016

@eleonora21 jasne, že nie na vlastnú žiadosť, keďže nie som doktorka 🙂 mne po vysadení nenabehol cyklus, preto to bolo treba trochu nastimulovať liekmi. Takže ak ti cyklus nabehol a mas MS tak je to ok.

eleonora21
13. sep 2016

jej diky za odpoved, no aj som si myslela ale tak pre istotu sa radšej pytam 🙂 tak mne asi nabehol normalne neviem to posúdiť pretože hak som brala 7 rokov a teraz som mala prvý krat kramy a tie prišli jak hodinky na 28 deň ale takéto ukážkové som to vôbec nemala pred tým ako som brala hak vždy som mala cyklus tak 31-36 dní. No možno sa to upravilo a dokonca tento krát som ich mala oveeeeľa slabšie, skôr také vytoky ale zato až 6 dní. tak uvidim ako to bude na další mesiac.

darinka294
13. sep 2016

@eleonora21 tak to máš super, ja som po vysadení nedostala bez tých liekov cca dva mesiace.

dziacka
13. sep 2016

Dievčatá, držím vám palce a na inšpiráciu vám posielam môj príbeh: http://zuzanadziacka.sk/ebook-zadarmo/

ejuska2586
autor
14. sep 2016

@eleonora21 Vitaj...

adria88
14. sep 2016

Ďakujem za srdiečko 🙂 , kto mi poslal?

ejlin90
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adria88
14. sep 2016

Takže MS sa mi rozbieha pomaličky, asi to bolo fakt prechladnutie...čo už, tak uvidíme, či ten koniec septembra niečo prinesie 🙂

ejuska2586
autor
14. sep 2016

@ejlin90 Podla mna mozete.

vilma30
14. sep 2016

@babymaminka cauu, ako? test si si uz robila?

babymaminka
14. sep 2016

@vilma30 ahojik ano no beloba ☹ v piatok ma dojst mrcha 😢

vilma30
14. sep 2016

@babymaminka do kelu...ale nic nie je stratene....skus ten piatok teda a daj vediet 🙂

ejuska2586
autor
14. sep 2016

@adria88 To ma mrzi. Snad sa zadari v dalsom cykle.

ejuska2586
autor
14. sep 2016

@babymaminka Este uvidis do piatku.

ikonica
14. sep 2016

pridavam sa k vam 🙂 aj ked asi nebude kedy sa snazilkovat kvoli praci, ale skusime 😀

nikita32111
14. sep 2016

Ahojky aj ja sa pridávam som akurat po spontánnom potrate 😔 ale verim ze teraz to vide 😊

babymaminka
14. sep 2016

@vilma30
@ejuska2586 baby nedavam.tomu velku nadej popravde ☹ ked dojde v piatok mrcha zacina nova nadej pre mna novy cyklus a chcela by som.to podporit nejakymi vitaminmi no esre neviem co presne no urcite nieco chcem.pre dalsi cyklus urobit a budem si merat aj to bazalnu cize nieje pravidlo ze ked sme malu mali na 1x ze aj druhe sa zadari...

babymaminka
14. sep 2016

@nikita32111 drzim prsteky velmi musime sa navzajom podporovat lebo samej mi je tazko a verim ze kazdej jednej z vas...

nikita32111
14. sep 2016

@babymaminka ďakujem krásne ja ti tak isto držím veľmi pršteky aj všetkým ktoré ste tu presne ako vravíš musime sa navzájom podporovať ... Tiež mi bolo veľmi tažko a takto ked viem ze niesom sama mi je lepšie musime veriť a dúfať ze sa to podarí nic si neželám viac ako ten maly uzlíček štastia

adria88
14. sep 2016

@ejuska2586 no nič to, veď ak sa má zadariť, zadarí sa nabudúce 😉 hlavne bez stresu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre