Keby bolo keby...

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.
honey023
22. dec 2009
Súvisí to aj s KBK, tak to hodím aj sem: http://panelak.blogspot.com/2009/12/jojke-final...

Inak to tajomstvo v titulkoch na konci ma tiež zaujíma 😉
zelmirka1
22. dec 2009
nenasli nic a boli sklamani....
ja som to vyznanie videla na konci, ma to neprekvapilo, myslela som ze proste ze niekto kto sa na tom serialy podielal tak chcel niekomu venovat.
katrin21
22. dec 2009
ale zase.. keby tam bol drahokam, zeby do toho tak mlatili??? ved by ho mohli poskodit... vazne zahada... cize diamant je najvrdsi( pamatam si tabulku tvrdosti zo skoly - topas, korund , diamant🙂 ),, tak mozno by sa neposkodil...
ale to by nemalo taku cenu.. skor je tam nieco, co moze niekoho skompromitovat.. nejaky cip alebo co... ved uvidime.... ale asi tam nebolo evidentne nic, ked boli takí sklamaní 🙂 chi chi...ale ta sekretarka je pekna filcka 😃
zelmirka1
22. dec 2009
veru jej to riadna potvora, hadam v dalsej serii dojde aj na nu :-p
ma napadlo ze mozno tej chlap ani nevedel kde to hladat ale ked dosla Adela ze ci nevie kde skoncil ten privesok tak uz vedel, aj ked nakoniec bol sklamany. ostalo to dost otvorene na to ze to bol posledny diel, vidno ze ratali s tym ze bude pokracovanie.
trinitka87autor
23. dec 2009
uniklo mi, co bolo na konci v titulkoch?? :-N

ake tajomstvo?
labelo
24. dec 2009
trinitka87

tajomstvo mas o par riadkov nad svojim prispevkom - majina.b 22.dec.o 15:33 😉
trinitka87autor
24. dec 2009
ahaaa, diky, to som nepozerala :-N
majina.b
28. dec 2009
čerstvé info - KBK na jar nebude odvysielané, pravdepodobne až na jeseň
lucaska
28. dec 2009
majina 😞 😞 😞 😞 😞 😞 a preco az na jesen?
miska002
10. jan 2010
ahojte.....tak kedy bude dalsia seria .......ozaj az na jesen????......... ]-( ]-( ]-(
mamartinka
10. jan 2010
Ak mate tv barandov odzajtra tam zacinaju tie dieli co chodili na joj. 😉
miska002
10. jan 2010
nemam........ 😢
dada1212
10. jan 2010
Ja tiež nemám a ani by ma to nebavilo, kedže som to už videla. 🙂
A tiež som si myslela, že začnú na jar, ale ako čítam, tak až na jeseň, čo už narobíme.
miska002
10. jan 2010
no uz nic len cakaaaaaaaat ........ ]-( ]-( ]-(
trinitka87autor
27. feb 2010
nejake nove info o novych dieloch?? x-)
marooshka
28. feb 2010
ahoj, nečetla jsem celou diskusi, tak nevím jestli jste to nepsaly. Jen se chci zeptat jestli se ví kdo je otcem tý Zuzanky od Adely? Neviděla jsem první díl, tak jestli to tam nebylo. Díky
mamartinka
28. feb 2010
Zatial ziadne info o novej serii. 😉
majina.b
28. feb 2010
otec Zuzky / už si presne nepamätám asi nejaky mafian, ktory spáchal samovraždu, 5 rok. po jeho smrti začali nahaňať Adelu
lucaska
28. feb 2010
uz by som tak chcela videt dalsie diely.................. ]-( :-S
lenkavano
30. mar 2010
holky včera skončilo na barandově Keby bolo keby,s dost otevřeným koncem,víte někdo jak to bude dál?co ta Adéla skočila nebo ne?
zelmirka1
30. mar 2010
ved to je prave to ze to naschval nechali otvorene a treba si pockat na dalsie diely 😉 urcite budu lebo serial bol velmi uspesny
lenkavano
30. mar 2010
zelmir aha a to budou teprve natáčet?já zbožnuju toho herce jak hraje manžela naší Ani,to je frajer. 😉
trinitka87autor
5. máj 2010
tak dufam, ze sa coskoro dockame 😉
julinka9999
15. dec 2010
uz sa vie kedy zacnu vysielat? uz zacali nakrucat?
serial sa mi celkom pacil, len by mohli trochu vymenit hercov. Pride mi to take prvoplanovane, ze sa stale tocia ti isti herci.