Keby bolo keby...

trinitka87
30. sep 2009

Kedze som tu takuto temu este nenasla rozhodla som sa ju zalozit. 🙂
Mozme rozoberat postrehy, nazory, a tak. Dufam, ze tema bude uspesna a budes sa vam pacit.

sasulec
5. okt 2009

😀

honey023
5. okt 2009

Perfektne vykreslili charaktery rodín - jedna rodina zazobaná, prachatá... druhá rodina stredná vrstva, ktorej manželka túži byť Adelou (Fialovou) a tretia rodina, skromná milá... akurát manželka podvádza muža 🙂 ...ale hej, hej na mená si budeme musieť zvyknúť 😀 pletú sa mi s Panelákom.

lucia78lucia
5. okt 2009

Jedným slovom: VÝBORNÉ! Slovensko napreduje! Niekto by možno povedal, že ten seriál ani nie je zo Slovenska.

lucaska
5. okt 2009

uz sa tesiiim na dalsiu cas dobreeee to bolo............................ 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

veronika81
5. okt 2009

fíííha 😵 moja prvá reakcia po pár minútach..to vyzerá ako amícky seriál 😀 Presne ako píše lucia, ako keby nebol točený na Slovensku.

ale chcem sa opýtať, keďže som musela trošku odbiehať.. tí dvaja čo tam sexovali boli manžel a manželka tých čo havarovali v aute? Nejak mi to ušlo.

Už sa teším na ďalšiu časť 🙂

miluska.h
5. okt 2009

veronika, ano, luknar je manzel morovej a geislerova (ci ako sa vola) je manzelka miezgu.

no som zvedava, ako to bude pokracovat. kedy ma byt dalsia cast?

minkak
5. okt 2009

supeeer to bolo 🙂
miluska asi vzdy v pondelok nie?si aspon myslim teda....

veronika81
5. okt 2009

díky miluska 😉

no ak dobre viem, má to chodiť 1x týždenne.

bubadlo27
5. okt 2009

pondelok 12.10
Akoby nestačilo, že Jana po nehode prenasledujú nočné mory, čaká ho ešte aj súdny proces. Ingrid sa vracia z nemocnice domov. Zo smrteľnej nehody vyviazla len tak-tak. Je iba otázkou času, kedy sa dozvie o tajomstvách svojho muža Tomáša a dcéry Mirky. Všetko sa skomplikuje najmä vtedy, keď Monika zistí, že je tehotná

www8www8
5. okt 2009

Ďalšia časť je v pondelok... bude to chodiť raz do týždňa. Seriál je luxusný, dynamický a má svoje čaro. Hodnotenie po pilotnej časti: veľmi, veľmi, veľmi dobré, 95% zo 100%.

veronika81
5. okt 2009

kto je Monika? Geislerová?

Ach, asi si pozriem zajtra túto prvú časť ešte raz, lebo v tom mám chaos 😝

bubadlo27
5. okt 2009

veronika ano. monika je geislerova
morova je ingrid

lucia78lucia
5. okt 2009

Chcem ďalšiu čááásť 🙂

Veronika: Monika je Geislerová - ona má manžela toho sanitkára Jano sa tuším volá.

emjee
5. okt 2009

prvy diel bol fakt slusny 🙂 klobuk dolu

lucaska
5. okt 2009

tak to tam bude este zaujmavee................ 😉 uz len cakat do pondelka....xixix

bubadlo27
5. okt 2009

😉 kazdu nedelu je predpremiera, tusim v poluse 😉

mikalove
5. okt 2009

bolo to dobré

miska002
5. okt 2009

vypadaaaa to ze to bude dobryyy HU seriel............ 😉 ......už nech je zas pondelok......... 😀 😀 😀

eva7780
6. okt 2009

tento serial nevynechám,vyzerá byť dobrý 🙂jojka si pridala na sledovanosti zo slovenskými serialmi 😉

wild.horses
6. okt 2009

dost dobre, aj ja sa celkom tesim na buduci pondelok, respektive utorok, kedze vsetko kukam cez net 😉

ellise
6. okt 2009

holky, ted na to koukám ze záznamu, jaká byla první věta, co řekl Roman Luknár, pouštěla jsem to 3x a ani jednou jsem neslyšela.

matidami
6. okt 2009

tiež sa mi to páčilo, sa teším nabudúce 🙂 🙂

labelo
6. okt 2009

ellise

ani ja som tomu moc nerozumela,len....najkrajsi darcek k narodeninam 🙂

smejko1
6. okt 2009

no serial vyzera byt dobry, ale mne sa strasne nepaci......... ta idea, ze geislerova koli dakej flaske vina podvedie muza,o ktorom par hod. predtym hovori, ze sa lubia a maju 2 krasne deti.... plus...... neboli taki ozrari aby si neuvedomovali, ze cakaju na ostatnych a ti mozu kazdu chvilu prist....

no proste aj ked je to super nakrutene, mne bolo az na vracanie ako to mohli urobit......

veronika81
6. okt 2009

smejko veru..aj mne toto preblesklo hlavou 😒

a trochu mimo témy.. jeej aj vy máte Damienka? 😵 😵 Zatiaľ som nestretla nikoho s týmto menom 😅

hasleerka
6. okt 2009

no ja mám pocit, že medzi geislerovou a luknárom to asi muselo už predtým iskriť

lucia78lucia
6. okt 2009

Presne tak, medzi nimi to iskrilo určite dlhšie... aj z ich rozhovoru medzi Ingridou (Dianou Mórovou) a Monikou (Aňou Geislerovou) to tak vyzeralo, však sama Ingrid jej povedala, že ty ho nejako dobre poznáš, že čo spolu niečo máte 🙂 ...len my sme vlastne ako keby vtrhli do deja už zabehnutých rodín.

hasleerka
6. okt 2009

baby a kde hral ten druhý sanitkár, nemôžem si za svet spomenúť ... inak diana má podla mňa blbú rolu ... pripadá mi taká na prachy

veronika81
6. okt 2009

ten druhý sanitkár nebol náhodou Čapatý 😉 z Paneláku

a v Kutilovi hral Ananása 😀

bejbypd
6. okt 2009

veronika jasne ze to bol capaty 😉 sa trochu zmenil sa mi zdalo ale stopercentne to bol on...inak musim ho vychvalit on je vyborny herec,ked som bola v nitre v divadle na predstaveni divotvorny hrniec tak tam zahral taku ulohu ze dovidenia...