Keď chce mať muž deti. Čo s tým?

bobikovci
28. sep 2006

Viete mi niekto poradit, co robit a ako vysvetlit mangelovi ze je este cas a nemusime sa ponahlad s baby??
Od isteho casu mu nebeha nic ine po rozume ako moje tehotenstvo 😒
Citala som raz clanok o tom, ze ked sa zena rozhodne raz otehotniet nie je sila, ktora by jej v tom zabranila... Co vsak robit s takym muzom????
Ma niekto nieco podobne doma...?

bobikovci
autor
5. okt 2006

domcek, tak drzim palceky, chcete parik? ci je to 1 😉

domcek
5. okt 2006

bobikovci bude to nase druhe dietatko mam 4rocneho syna a manzel ma presvedcil ze uz by bol vhodny cas na druhe. Ja som chcela vacsi vekovy rozdiel kukni na foto nas som z drobcom

bobikovci
autor
5. okt 2006

hej videla som...zaltucky 🙂
ano mangel ma pravdu je najvyssi cas, ked ti zalezi na tom, aby sa spolu hrali, vystrajali a boli v detstve partnermi. Inak budes mat 2-och jedinácikov.

domcek
5. okt 2006

No myslim ze to uz hrozi teraz Simonko je samostakta jednotka hra sa sam aj ked surodenca velmi chce. Ma uz svoj okruh kamaratov takze skor bude zodpovednejsi a teda dufam ze mi bude trosku pomahat. A hlavne dufam ze nebudu ziadne ziarlivostne sceny.

bobikovci
autor
5. okt 2006

no uvidis, kamoska ma dceru 4r. v juni sa jej narodila2. dcera a ta prva robila cirkus... 😀 😝 - chcela braceka Janika 😒

domcek
5. okt 2006

No a presne tomuto sa chcem vyhnut tak uvidime. Nas nevie presne co by chcel kazdy den je to ine a aj mena meni 😀 😉

bobikovci
autor
5. okt 2006

kolegova dcera(cakaju v dec. babo - chalana) mu vybrala nielen meno ale aj priezvisko - odlisne od ich priezviska 😀

domcek
5. okt 2006

No vydis aka vynaliezava. 🙂

bobikovci
autor
13. okt 2006

Kocky.. prave sme sa vratili z obedu s mangelom... boli sme takej restike vedla dosla rodina, oco+mama + 2 kids (1r. a asi 4 roky) mala(4r)si citala nejaky casopis to druhe revalo v kociku, najprv zacal robit oci na to dievcatko potom ked to druhe v kociku zacalo revat som len cakala, kedy sa postavi a zacne ho cicikat....
Minulej noci sa mu snivalo, ze som ho opustila....
Mna ide z neho uz fakt trafit.
Ma niekto radu co robit s mangelom ked je v baby situacii ?????

moncika15
4. feb 2008

bobikovci ty si v 68tt?! 😀 😀 😀

monkula
4. feb 2008

moncika 😀 😀 😀 😀

andulqa
4. feb 2008

inaac ak mala termin 29. jula 2007 tak asi nie dlho po tejto debate otehotnela 😀 😅 no ktovie ako dopadli 🙂

poleva
5. feb 2008

jááj ved to je šupa ked manžel chce bábo
koľko je takých čo nechcú