Muži a ich zbierka "hračiek"

12. jan 2023

S kamoškou sme preberali takú kurióznu tému. Spomínala že jej priateľ má zbierku erotických pomôcok ako pre mužov tak aj pre ženy - napríklad dildá alebo vibrátory. To sa jej pýtam načo to má či to ako tí muži používajú s každou frajerkou ktorú majú (hygiena nič? Predsa by som nepoužila hračku ktorú mala iná) a ona že to majú pre seba. Nechcela som byť za hlúpu ale čo taký chlap s želé umelým penisom alebo vibrátorom robí? Nejak mi to rozum nepoberá. Vysvetlite mi to niekto ako to v realite je? Či je normálne že chalan sa hral s jednou frajerkou a neskôr tú istú hračku použije s novou? Či už ja som vadná? Len ma to zaujíma

sima338
12. jan 2023

No fuj, hnus...

doriiis
12. jan 2023

No čo také jej asi robí s ním?
Tak ja neviem,ale aj tvoj muž predtým mal svoj penis v inej žene.Ci si ho dala repasovat medzi tým či ako?😂

doriiis
12. jan 2023

Aj gynekológ točí svoje náradia medzi ženami.A medzitým ich čo? Uhádnes? Dezinfikuje a sterilizuje.Ta dá.A to isté sa dá urobiť s drvivou väčšinou sexuálnych pomôcok.Amerika vážení

autor
12. jan 2023

@sima338 že?

autor
12. jan 2023

@doriiis to je trochu iné predsa 😅

autor
12. jan 2023

@doriiis myslíš že toto robia muži že si s tým dajú toľko námahy?

doriiis
12. jan 2023

@autor....myslím si,že málokto rieši to,čo ty

kittykat22
12. jan 2023

tak najlepsie bude ked sa ho rovno spytas. Nabuduce na kave, v pohode poloz otazku ako tu na konikovi.
A potom nam daj vediet 😀😂

doriiis
12. jan 2023

@kittykat22 ...ze či to použil s každou,alebo,že čo s tým hodlá robiť?😂

lindous
12. jan 2023

Pýtaš sa akoby to takto mali všetci muži... ako ich používa tento konkrétny vie len on, prípadne jeho priateľka - tvoja kamarátka, takže ti to mala asi skôr objasniť ona, keď už ste sa do tej témy pustili... mne teda napadá, čo s nimi môže robiť aj muž, každému podľa chuti 😅 ale tú zbierku môže mať kľudne len s touto priateľkou a nepoužíval ich pred tým s inou, zrejme tak by som to pochopila, keď povedala, že ich majú pre seba...

doriiis
12. jan 2023

Normálne kašli na to autorka.Ak to kamoške vyhovuje,raduj sa s ňou.A ty si hľadaj nejakého,čo má zbierku motýľov,lego postaviciek,tenisiek,atd

hapipa
12. jan 2023

Každý má rád niečo iné. Neriešim iných, každý nech si robí, čo mu vyhovuje, čo mu robí dobre. Tam to pre mňa začína aj končí 🙂

dadis
12. jan 2023

Nemyslim si, ze muzi bezne mavaju zbierky vibratorov 🙈🤦‍♀️...ved tie sa kupuju zenam..jedine, ze tomuto ich frajerka nechala dobrovolne alebo on pytal od nej dary naspat 😀😀

aurorastone2
12. jan 2023

Podľa nadpisu som chcela napísať ze ten môj ma 120 hier a pop figúrky ale teda zjavne by som bola mimo témy 😅🤣🤦‍♀️

dadis
12. jan 2023

@aurorastone2 Ja som si to tiez otvorila, ze zaujimava tema o modeloch, znamkach, motorkach a pod.- vibrator ako hracka pre muzov mi fakt nenapadla 😁🙈

anjelicek26
12. jan 2023

Tak pokial nie je velmi obdareny, tak ma aj zasobu vibratorov, aby ulahodil partnerke... alebo je bisexual... moznosti je vela... Pridavam sa ku komentu vyssie - gynekolog tiez nevyhadzuje kazdy pouzity "nastroj", vysterilizuje ho a hotovo... radsej sa nad tym nejdem viac zamyslat 😂

syslik81
12. jan 2023

tak nie kazdy partnerky meni .. a myslis ze si penis meni muz po kazdej partnerke? tiez ten tvoj ho strkal do xy dalsich ...

niekto2hy
12. jan 2023

A kondomy neexistuju...

caroline_
12. jan 2023

Tak ale to nie su jednorazove veci...predpokladam ze parkety nevytrha preto lebo po nich chodila byvala,alebo nevymeni okna lebo sa ich dotykala. A co taky penis? Ved ten tiez nebol len v nej...

marseillefan
12. jan 2023

@anjelicek26 ak to chlap má rád do zadku, neznamená, že je bisexuál alebo gej... vôbec to s tým nesúvisí.

bezmena7
13. jan 2023

@doriiis 😂😂

bezmena7
13. jan 2023

no a teba nenapadlo že ti to spomína aby si sa pridala k ním 🤭 prečo by ti hovorila inak o tom … či bežne sa bavíte ako to robíte s priateľmi ?? No dakedy je tu zaujímavé citát tieto názory a témy

moonlight1210
13. jan 2023

@kittykat22 No ak tuto temu nahodi zo zvedavosti pri kave s nimi, uz sa s nou kamoska asi nikdy o nicom neporozprava. 🙂

foterlotor
13. jan 2023

Je to pomocka, da sa vycistit. Nic viac. Vadit ti moze jedine ze ju mala v sebe ina zena, ale ta mala aj frajerov penis, aj v ustach a neviem kde vsade. To nevadi? 😃

kiki68
13. jan 2023

Tak silikon sa da vyvarit, ak to nema baterky tak to mozes 3-15 minut varit a tak sterilizovat. Na dalsie hracky je odporucany UV sterilizator a este speci sprej. Ale ten UV sterilizator stoji okolo 50-90 eur a podla mna je to istota pri roznych typoch hraciek. U nas doma vsetko sterilizujeme tymito sposobmi, aj ked to pouzivame iba my dvaja. Tiez na vsetko, ci pouzijes este navliect kondom. Tam pozor na silikonove hracky, nesmu prist so styku s kondomom lubrikovanym silikonovym olejom. Ako my sme v tomto opatrni. Ale viem, ze vela ludi vselijako pouziva tie hracky a teda, kde to sama nedezinfikujem, tak tomu neverim. Ved si dones k partnerovi vlastne hracky s tym, ze chces pouzit iba tie.

kiki68
13. jan 2023

@marseillefan presne, toto je aka blbost, ten muz vobec nemusi byt gay 🙈😀🙈

kiki68
13. jan 2023

@foterlotor vadi, ale to nevyvaris 😂😂😂

bodka70
13. jan 2023

@kiki68 , tak dať chlapa pred "použitím " do horúcej vody do vane alebo do sauny 🤣🤣🤣. A bude sterilizovaný až až, keďže aj kvalita spermií prílišnou teplotou môže utrpiet.

maranta_leuconeura
13. jan 2023

Wow! Vibratory a dilda! Co s tym asi robi? Pcha ich do dier! Ano, mozno aj do svojej. A?

cakambabatko
13. jan 2023

Takže takto.. pokiaľ chlap používa na sebe erotické pomôcky, neznamená to, že je gej alebo bisexual ako som si tu prečítala 😆 Existuje druh heterosexuálneho sexu(Pegging) niektorí muži majú radi stimuláciu prostaty. Ďalšia vec si myslím, že chlap s bohatou zbierkou pomôcok vie veľmi dobre ako sa majú správne čistiť aby ich mohol používať s viacerými ženami…A nie, to, že má chlap takéto veci naozaj neznamená, že ma “maly penis” alebo nevie čo s tým svojim robiť. Jednoducho to je okorenenie sexu, nie každý ten sex chce mat klasický..A prečo to zaujima vlastne teba? 🤔