Keď je priateľ preč, nikdy sa mi neozve. Poznáte to?

lollitka
4. sep 2008

mam taky problem. s priatelom sme spolu 11 mesiacov a ked sme spolu, tak je vsetko super, no akonahle napr. odcestuje na par dni na sluzobku alebo niekam s kamaratmi, tak sa mi vobec neozve.... vobec tomu nerozumiem. je to taky problem napisat aspon jednu hlupu smsku, ze dorazil v poriadku, alebo ze mu chybam, alebo nieco??? ked mu poviem, ze mi to vadi a ze by sa mi mohol ozvat aspon aby som vedela ze je ok, tak to urobi, no potom ide znovu a zase ked mu to nepoviem, tak nic... :( poznate to niektora????

miselin
4. sep 2008

No tak u nás je to rovnaké a to sme spolu už osem rokov a už sme aj manželia, ale stále mu to musím pripomínať, že keď niekam ide aby mi dal vedieť aby som sa nebála, že či sa mu niečo nestalo. On stále tvrdí, že na to nejako vždy zabudne. Zo začiatku som sa sním preto často hádavala, ale už som si zvykla, skrátka je taký 😝 Ale tiež ma to dosť vytáča 😠

lollitka
autor
4. sep 2008

da sa na to zvyknut???? teraz bol napr. prec 4 dni a len prvy vecer mi napisal, ze dorazili v poriadku a ze ma slabu baterku, ze bude off, aby som vedela....takze sa poistil, aby mi nemusel cele tie 4 dni pisat, alebo volat. nechapem preco. je to tym ze je proste taky??? ja neviem...

m311293
4. sep 2008

Lolitka, já jsem vdaná 18 let, a SMS dostanu jen s tím že dojel dobře. Když byl na týden pryč, tak napsal 2 maily.
Já když odjedu tak mu taky nepíšu.

Věř mi, dá se na to zvyknout. jak se říká zvykneš si na vše i na šibenici. Prostě to neřeš a nečekej na žádnou SMS, případně si vypni mobil. Takhle to několikrát udělej a už ti to ani nepřijde.

siduska
4. sep 2008

tak ja som so svojim pul roku,,, a u nas je to asi podobne,,, ale ja mu tiez nepisem,,, ani mu to uz nepripominam,,strasne mi to vadilo,, tak si asi uvedimil a zrazu sem tam z nicoho nic mi len tak zavola, napise....

lollitka
autor
4. sep 2008

no ked mne to akosi vadi stale.....no viem, ze jemu to tiez zacina vadit, ked mu to stale hovorim... preto som chcela vediet, ci to mam nechat tak a proste sa pokusit zvyknut si na to, alebo mam v tom hladat nieco ine....

lollitka
autor
4. sep 2008

pride mi proste normalne, ze ked s niekym zijem, tak chcem o nom vediet aj ked nie je so mnou. a nie ze ked niekam odide, tak ako by sme zrazu netvorili par....hrozne mi to pride divne.

siduska
4. sep 2008

lollitka
no neni to ani tak divne, on to bere asi inak, si mylsi, ze spolu zijete, tak , ze to staci... ma ta doma, ma si ta istu, tak nepotrebuje oznamovat o sebe,kde je adt... ked vie ze za par dni pride domov a bude s tebou...ale to, ze ti sa doma strachujes co je s nim, uz nevidi... to su proste chlapi...
nechaj ho tak ....

lollitka
autor
4. sep 2008

oni su asi fakt z inej planety ako my....
ked mne je to potom luto, ze mu vobec ani nechybam ked je prec a ze si na mna ani nespomenie za cely den :( ja na neho myslim stale....

siduska
4. sep 2008

mne to je tiez luto, pretoze sa citim ako keby sme k sebe nepatrili,, ale oni to beru inak, lebo si mylsia, ze nas maju istych, doma, ze na nich cakame...
furt som hovorila, ze chlapi maju o jedno kolecko menej.... 😀

lollitka
autor
4. sep 2008

m311293

ked ja som tiez uz uvazovala aj nad tym ze si vypnem mobil, no to zase hned rozmyslam, ze co ak sa zrovna vtedy nahodou ozve :( niekedy nespoznavam sama seba....som uplne ina pri nom. vzdy som bola vo vztahoch ja ta dominantna a teraz sa idem z neho uplne roztiect a urobila by som pre neho vsetko na svete.....niekedy si pripada uz sama ako hlupana....

siduska
4. sep 2008

ja tiez ked mam vypnuty mobil, tak ho kazdu sekundu zapinam, ci sa nahodou neozval...

lollitka chapem to robim aj ja.... ale mam strach, ze raz na to doplatim, uz som sa raz spalila...

lollitka
autor
4. sep 2008

siduska

presne toho sa bojim. ze na jednu stranu su to veci co mi vadia, tak si hovorim, ze by som to mala povedat a nenechavat to tak, no na druhu stranu sa bojim, ze ho tym len od seba odozeniem....

m311293
4. sep 2008

lolitka, ale když ho zapneš druhý den, tak ti SMS taky přijde. Prostě si měla vybitou baterku 🙂
No asi mu dáváš najevo, jak moc o něho stojíš. trošku předstírané lhostenosti by nazaškodilo.
Taky jsem se ze začátku rozčilovala, a pak mi MM na argument "co kdyby se ti něco stalo", drsně odpověděl " tak by se ti ozvali policajti" a od té doby to neřeším. Chce zavolá, nechce nezavolá. Já mu taky nevolám, ale nastaly případy( třeba před měsícem, když mi umřela mamka) že jsem ho potřebovala a nebyl.
Zvykneš si.

lollitka
autor
4. sep 2008

m311293

no ved to je ten problem, ze on si je mnou az prilis isty..... ked ja to pri nom akosi neviem byt lahostajna a nepristupna a neviem co.... no asi by som fakt mala. len ako na to??? ale zase si neviem predstavit ze by sme mali tak fungovat cely zivot a ze ako napr. ty pises ze ked si ho potrebovala v takej tazkej situacii tak nebol. to by som asi nezvladla....

mimma
4. sep 2008

Lollitka, myslím, že sa to nedá naučiť, chlapi majú výborne vyvinutý šiesty zmysel na takéto veci, oni to vycítia, či je to len divadlo, alebo to myslíš vážne. Ja som sa to naučila časom, proste tým, že sa tie isté veci, ktoré ma štvali, opakovli dookola, až som to nakonic musela nejako vyriešiť- buď tým, že som mu tú vec zakaždým pripomenula a viac, ako splnenie si povinnosti od neho nečakala, alebo som sa na to vykašľala, keď ani po stýkrát nepochopil, o čo mi vlastne ide.
To je fakt, že človek si zvykne na kadečo, ale keď je toho už priveľa, tak to zase ovplyvňuje vzťah...ale v tvojom prípade ide o jednu maličkosť, kt. ťa sice hnevá, ale nie je to predsa niečo, s čím by sa žiť nedalo. 😉

m311293
4. sep 2008

ale lolitka, to by si se divila co všechno člověk dokáže a vydrží. Musela jsem si pomoct sama.
Přesně jak píše mimma, je to prkotina, na to zvyknout, zvykneš si i na jiné věci které přijdou později.

bubba
4. sep 2008

ten moj je vycviceny a dokonca mu robi radost,ked sa zaujimam ako docestoval ci je v poriadku a podobne...ked u nas v okrese vybuchol VOP Novaky a oni boli akurat na ceste popri tak som bola jedina manzelka co volala a odporucila im aby si tu davali velky pozor....taaaaaaaaaak sa pysil...inac vzdy sa ozve bez vyzvania a ked nie tak sa mu ozvem ja.
mala som byv.priatela a ten sa nikdy neozval,vytacalo ma to do vysin lebo ja som sa bala ci je vsetko ok a on sa neozyva(podotykam ako sme sa predtym dohodli)...chvalabohu aj tak to nevydrzalo 😀 😀

siduska
4. sep 2008

tiez predstieram lahostajnosti , aby si so mnou nebol az taky isty, preotze potom ti chlapi toho strasne vyuzivaju...

lefika
4. sep 2008

ten moj to zdovodnuje tak, ze pravdepodobnost, ze sa mu nieco stane, je tak miziva, ze nema zmysel volat, ze dorazil ok, lebo to je takmer iste 😎 a ze keby sa nieco stalo tak mi zavolaju z nemocnice 😒 😖 ten vie ale potesit, ze? 🤐

siduska
4. sep 2008

dobra odpvoed, naco by sa obtazoval 😀 😀
lefika • dobre som sa pobavila 😀 😀 😀 😀 😀

lollitka
autor
5. sep 2008

aspon ste ma potesili, ze nie je jediny, ktoremu sa zda zbytocne sa mi proste ozvat...

siduska
5. sep 2008

na co by sa chlapi obtazovali???
keby sa nahodu nedaj boze stalo, aj tak sa to dozvieme... 😀 😀 😀 toje dobry???

lollitka
autor
5. sep 2008

jaaaaaj hrozne s nimi. nakopat ich 🙂

slavik
5. sep 2008

a prečo mu nezavoláš ty? Mne ked priateľ zabudne zavolať, tak volám ja. Ale ja som ho už vycvičila že sa ozve aj keď príde domov o 3.00 ráno.

lollitka
autor
8. sep 2008

ja som nepovedala ze mu nezavolam. no pokial mu nezavolam ja, tak sa proste neozve. a niekedy by bolo fajn keby sa ozval on. hlavne ked cestuje niekam na sluzobku niekolko hodin a ja neviem kedy tam dorazil, tak vtedy by som napr. ocakavala ze sa ozve. nebudem mu predsa kazdu hodinu volat, ci uz je vonku z lietadla a ma zapnuty tel. no a ty napr. pises, ze si si ho uz vycvicila. no ten moj to odmieta. proste ma stale to svoje, ze naco a ak by som mu to stale pripominala, tak este budem ta zla, ze co ho otravujem hlupostami.

m311293
8. sep 2008

Lolitka, už se tim netrap, protože za chvíli začneš přemýšlet proč vlastně to nevolá, jestli není někde jinde a s něký jiným. když ho chceš slyšet tak mu zavolej a jak jsem říkala udělej si svoje.
Kdysi ještě v lepších časech MM jel jednou na školení a já šla do kina s kámoškou a volal mi, seděl na pivě a chtěl se strašně chlubit jak si užívá, měl už trochu popito a samé chi chi a cha cha , a já si tady sedím na zahrádce na pivě a mu říkám, a já jsem v kině ( akorát jsem byla na záchodech), a on na to a ským a že je tam nějaký hluk atd. Hned měl po náladě, si myslel, že já se trápím doma a smutním.

lollitka
autor
8. sep 2008

no ved ja to stale hovorim, ze im netreba dat najavo ze sme z nich mimo.....snazim sa to riesit tak ako mi radis. no proste niekedy neviem ci si mam na to teda len zvyknut a ci to dokazem, alebo ci to ma potom vyznam. ci by som nechcela radsej chlapa ktoremu by na mne zalezalo a tak. chapes?

marya
8. sep 2008

Lolitka, ja Ta plne chapem, mne by to tiez velmi vadilo 😠 ak by sa to stalo obcas, ze zabudne, tak ok, ale ked to robi pravidelne... 😒 Ved ked Ta ma rad a vie, ze skratka ten telefonat potrebujes, tak preco to nemoze urobit ?? A nejde mi do hlavy to, ze si ho vypol, aby mal klud...neviem, nechcem rypat, ale ozaj to potom vyzera tak, ze si nezela byt ruseny a ze ktovie co robi...aj ked samozrejme to tak byt nemusi, len by Ti mohol viac vychadzat v ustrety....
Ja si totizto neviem predstavit, ze by sa mi manzel neozval, vzdy ked ide niekde dalej, tak mi da vediet ze uz tam dorazil, a ked ide na viac dni, tak vola aj 2-3krat za den, len tak, aby sme vedeli, ze sme obaja zivi a zdravi...
A takisto si neviem predstavit, ze by mi zavolal, ako sa ma dobre a cakal, ze ja budem smutit... 😒 to skor naopak, vzdy mi povie, aby som sa snazila byt vesela, aby som sa stretla s kamoskami, isla do kina....a ak som smutna, ze nie je doma, normalne citim, ze ho to trapi...
Skus sa Lolitka este raz s nim porozpravat, lebo to ani nie je o tych samotnych telefonatoch, ale ide o princip, ze skratka kasle na to, na com tebe zalezi....drzim palceky 😉

lienockaa
9. sep 2008

lolitka mne by to tiez vadilo..ja ale ten problem nemam, mne sa manzel ozve, volava mi aj kazdy den z prace, hoci je od nas len par km, zvycajne volava tak 2x, ak ma vela prace, tak aspon 1x, ak niekam dalej ide, vzdy zavola, ci dorazil a aj ked vyraza naspat, zo skolenia volava vela x, nikdy este nezabudol, hoci sme boli este len frajeri a dochadzal za mnou randit do ineho mesta, bolo by mi velmi zvlastne, keby sa neozval..robi to sam od seba..ale urcite su aj taki chlapi, ako je ten Tvoj, vacsinou pomoze vysvetlit mu, ako Ti na takom niecom zalezi a ze mas o neho starost a je Ti smutno, ked je prec..

lollitka
autor
11. sep 2008

ahojte baby. dakujem za vase nazory.....najhorsie na tom je, ze mam pocit, ze obcas chce fakt odomna pokoj. najnovsie ked som mu to povedala, ze mi to vadi, ze mam pocit ze ma nema rad, tak mi povedal ze on je hrozne zmateny a ze mi to nevie vysvetlit a tak. ja naozaj uz neviem co robit. ked som mu povedala, ze tak sa rozidime, tak to nie....on chce byt so mnou a lubi ma, ale je tam stale to ale.....je mi tazko.