Je v poriadku, keď sa mi aj 5 hodín neozve?

21. nov 2022

Zdravím. Som slobodná mamička, bola som na rande s jedným mužom. Už od začiatku nebol veľmi aktívny cez chat, ale čakala som, že sa to možno po rande trochu zlepší. Veľa krát sa neozve aj niekoľko hodín, aj keď už nie je v práci. Bývame ďaleko od seba, tak pravidelne stretávanie neprichádza v úvahu, tak mne príde fajn aspoň ten kontakt cez chat, ale on na to moc nie je. Neviem či ja mám len divne predstavy, alebo je v poriadku, keď sa mi neozve aj 5 hodín? Aj to väčšinou odpíše dosť stručne.

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
21. nov 2022

Tak nie si jeho priorita. keby ma zaujem tak by kontakt sam vyhladaval

anjelicek26
21. nov 2022

Fuha odpisovat v pravidelnych intervaloch pod 5h inak je "zle" to je tak na vztah - stihacka, s ktoreho kazdy chlap bude rychlo cuvat... nestaci, ked si zavolate/napisete vecer, ked je uz klud? A chlapi celkovo nepisu cez textovky nejake romany 🙄

autor
21. nov 2022

@anjelicek26 mám možno skreslene predstavy z predchádzajúcich vzťahov, že sme boli v kontakte pravidelne, preto to neviem ohodnotiť, ale veď keď sa zaujímam o daného človeka, ozvem sa pravidelne, či nie ?
@sense Toto mi presne ide v hlave, ale zase ozve sa každý deň niekoľko x

marcellka32
21. nov 2022

Poviem ti to natvrdo: ak má chlap záujem, tak ti každý večer (pozor nie celý deň) napíše/zavolá...nebuď stíhačka, takto si ho odplašis, on má svoje záujmy, povinnosti a ty to musíš rešpektovať

sszuzu8
21. nov 2022

Za mňa to v poriadku nie je. Je to signál ze až tak mu nechýbas. Ja som to podcenovala a vysvetlil mi to tak ze jednoducho nie je na písanie. Videli sme sa raz do týždňa a nevolali vôbec. Tvrdil ze ma ľúbi ale nemá čas (výhovorky). Nakoniec sa priznal ze ma neľúbil. Tak? Za seba hovorím ak človeka ľúbim nájdem si na neho čas a koľko mužov berie telefón na záchod prečo tam žene nenapíše keď ju tak ľúbi? Koľkí vstávajú s internetom v ruke aj lihaju spat. Ma čas na hry alebo správy na Google? Ma času aj napísať priateľke! Ak cítiš ze to ok nie je tak to ok nie je. Nehľadaj tých pár žien ktoré ti povedia ze to v poriadku je PRETOŽE SAMA CÍTIŠ ZE NIE JE. A keď ani po rande nemá väčšiu snahu jednoducho bud neprebehla iskra a záujem o niečo hlbšie nemá alebo ta využije a skončíš so slzami v očiach pretože už sa viac neozve. Nejdi pod svoje hranice

sszuzu8
21. nov 2022

Ježiš prečítala som 5 dní a nie 5 hodín 🙄 ale aj tak platí vyššie uvedené minimálne to ze ak by chcel našiel by si čas aspoň na jednu správu 🙂

andrejkap123
21. nov 2022

Moja skusenost je, ze ked som mala vzdy taketo stresy zo vztahu ze neodpisuje atd, alebo hral tieto “hry” so mnou, tak to nebolo dobre. Potom som stretla priatela s ktorym take problemy nemam a ked aj neodpise 5 hodin nemam stres. Lebo mu jednka verim a po druhe viem keby bolo zle ozve sa.

sense
21. nov 2022

Tak keď ti napíše niekoľkokrát za deň tak to je v poriadku ak 5 hodín nepodpíše, nie každý sedí celý deň na telefóne a čaká kedy pipne správa. Otázka je ci napíše on prvý alebo len ty....
Aj ja chlapovi ne odpíšem niekedy par hodín a stručne a jemu sa to aj po viac ako 3 rokoch zdá málo... Áno beriem keď v čase najvacsej zaľúbenosti to bolo viac. Ale to sme spolu nežili a videli sa tak 2x do týždňa.

danica2711
21. nov 2022

5 hodín? Preboha, čo ste puberťáci?! Navyše, čo sa čuduješ, keď už aj predtým nebol veľmi aktívny, veľa chlapov nerado vypisuje litánie, píšu len stručne a k veci. Ak nie je nejaký aktuálny problém alebo udalosť (alebo ak dotyčnú fakt milujú a potrebujú jej to z času na čas dať z vlastnej iniciatívy najavo), nepíšu. Takže ak ti občas z vlastnej iniciatívy nenapíše "ľúbim ťa" alebo "chýbaš mi", tak to proste k tebe necíti a tvoje bombardovanie správami, na ktoré musí promptne odpovedať, mu ide skôr na nervy

jaond19
21. nov 2022

Neviem ktoreho chlapa by dlho bavilo nejake chatovanie ked nie je mozny osobny kontakt.... neslubuj si od toho nic. Ja by som na to tiez kaslala

lenkakravcova
21. nov 2022

Možno aj preto ti tie predchádzajúce vzťahy skončili..
Pochopím to u pubertiakov alebo študentov, ale dospelí ľudia, ktorí majú prácu si nepíšu nonstop. Ráno-večer je bežný časový odstup kedy ma pracujúci človek čas a chuť písať si s niekym, s kým ešte ani nežije.

lenkadenisa
21. nov 2022

Stíhačka 😂 Akú má prácu? Nie každý môže vypisovať celý deň.

cervenaruza123
21. nov 2022

Povedala by som, ze ide o celkovy kontakt. Dnes je vela ludi zvyknutych byt vkuse online, co ale nie je casto realne pre mnohych. V inom kontakte nie ste? My ked sme s muzom randili, sme si vela nepisali, lebo on neznasa take vypisovanie celodenne cez chat. Ale napriklad sme si vecer dlho telefonovali. Alebo ked sa nedali, tak sme.si vecer intenzivnejsie pisali. Niektori si daju videohovor.
Myslim, ze samo osebe ze sa neozve aj 5 hodin, nemusi byt problem. Ak ten zaujem dava najavo inak a ak je kontakt potom nejaky iny alebo intenzivnejsie.
No a dalsia vec, on do teba este nemusi byt blazon uplne, este sa len spoznavate.

x_mery_x
21. nov 2022

A vies co robi v tom case? Co ak ma nejaku zalubu a vykonava ju, strati pojem o case/drti hry :D/alebo na niecom pracuje, alebo sa mu proste len nechce, ja cez den tiez nemam cas na vypisovacky, tak vzdy odpisujem az neskoro vecer ak sa mi vobec chce :D :D

gabika0825
21. nov 2022

No najprv by som porozmyslala nad tým či sa oplatí vôbec niečo riešiť s tým človekom. Ak hľadáš nejaký vzťah do budúcna, tak nevien či je toto ideálna voľba. Ale keď hľadáš iba niekoho na dopisovanie a občas sa stretnúť tak tiež to nevidím ružovo u takéhoto chlapa. Buď nemá záujem si písať alebo robí aj iné veci a skratka nebaví ho písať si. Asi nevidí v tom žiadny hlbší zmysel. Niektorí ľudia sú takí že preferujú radšej osobne stretnutia ako dopisovanie. A myslím si že je Ok že neodpisuje, ak bol taký aj predtým tak čo si čakala.

viestta
21. nov 2022

Nebuď taka zúfalá. Nehľadaj zúfalo vzťah. Nečakaj zúfalo kým sa ozve. Ak.to bude ten pravý chlap ozve sa sám a ty nebudeš zúfalo sledovať telefón, či píše. Toto prináleží len tým v pubertalnom veku. Zrelá žena vie, že život sa netoci len okolo nej a aj partnera nechá dýchať. A dokáže sama dýchať aj keď sa jej neozýva každu polhodinu.

littlefiona
21. nov 2022

Tak ti poviem, ak má chlap vážny, úprimný záujem o ženu, tak si nájde tú jednu minútu na odpísanie, aj keby bol zrovna neurochirurg. Vlastne, keby bol neurochirurg a má komplikovanú dlhú operáciu, tak chápem, že sa 5 hodín neozve. Toto by bola pre mňa stopka, že nejaví o mňa až taký záujem.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz