Kedy a kde sú trhy v Budapešti?

lucindao
9. sep 2014

Kocky neviete mi poradit kde su tie cinske trhy v budapesti na akej ulici? A v ktore dni su.dakujem

sintra
9. sep 2014

@lucindao
neviem, ci su nejake konkretne v nejake uricte dni, ale pri vjazde do Budapesti mas na periferiach take obrovske velkosklady + stanky a tam je to non stop, aspon tak to posobilo z auta 🙂

marijaani
9. sep 2014

Cinske trhy v Jozsefvaros (predpokladam, ze tieto hladas, boli najznamejsie v Budapesti) boli v juni tohto roku zrusene. Predajcovia museli priestory opustit, nakolko sa tam casto predaval kradnuty tovar a tiez sa predavalo "načierno" t.j. dochadzalo k danovym unikom.

lucindao
autor
9. sep 2014

@marijaani a ine trhy tam nie su?

marijaani
9. sep 2014

Bohuzial o podobnom type neviem.

lucindao
autor
9. sep 2014

Nikto nevie kde su trhy?

mimo37
14. dec 2014

@sintra Ahoj,chcem sa ťa spýtať kde pri vjazde do Budapešti sú tie veľkosklady ? Na vjazde s ktorej strany ? A ešte čo sú to tie periferie ? ďakujem 😎

sintra
14. dec 2014

@mimo37 pri vjazde zo slovenskej strany, od KE.
Periferia je okrajova cast mesta.

mimo37
14. dec 2014

ahoj to je od strany Kosic dik 😉 🙂

jajuska13
28. apr 2015

viete mi prosim na isto povedat a je to p pravda ze tie trhy na jozefvaros su uz zrusene??alebo len nejaki predajcovia su zruseni? alebo cele trhy?? lebo sa tam v sobotu chystame naposledz sme tam boli v roku 2012 dakujem

jajuska13
28. apr 2015

@marijaani ako viete ze su zrusene? chceme tam ist v sobotu

marijaani
29. apr 2015

Na zaklade súdneho rozhodnutia bol ten priestor uplne vypratany a zburany. Este v juni minulého roku. Su o tom clanky na internete, ale v madarcine, neviem ci vam pomoze, ak vam sem dam odkaz...

marijaani
29. apr 2015

http://index.hu/belfold/2014/06/16/jozsefvarosi... Tu je video to tom, co tam teraz najdete.

jajuska13
30. apr 2015

@marijaani vdaka.ale zas na inom fore som citala ze sa prestahovali len oproti cez cestu..ale ze znackove veci tsm nenajdeme..je to prevda?

marijaani
3. máj 2015

Tak o tomto bohuzial neviem, pripadne sa mozem poinformovat od známych, ktori byvaju v Budapesti...

sofia17
7. aug 2015

@jajuska13
@marijaani
viete mi poradit, ci teda tie trhy su a ak ano ktore dni a kam sa prestahovali?
dakujem

lenkamrhava
2. okt 2016

dobry vecer chcem sa spitat prosim vas ze kde su v madarsku trhy zo znackovymi vecami ...poradte mi prosim vas ....dakujem 🙂

patka698
10. okt 2016

Dobry den chcem sa spytat kde su tie činske trhy alebo velkosklad z lacnym oblečenim keď niekto vie poraďťe mi ďakujem

vebinka25
15. okt 2016

Dobrý večer Kobanyai ut, len dajte pozor vo vyhľadávaní na navigacii sú tam 2 také ulice. Je to tá pri žel. station.

canny1
1. nov 2016

@vebinka25 dobrý večer tie trhy su stále aktuálne? 🙂 Ďakujem za odpoveď

vebinka25
1. nov 2016

@canny1 áno boli sme teraz v nedeľu jedine čo nás nahnevalo bolo že stále viac a viac predajcov nechce predávať na drobno. Brala som deťom 3 rov. šat y po cca 30 eur a rozčuľovala sa tam číňanka že aspoň desať kusov. Povedala že dobre nech si ich nechá tak dobre dobre. Vždy sme ale nakúpili zatiaľ vianoce zažehnané 🙂

vebinka25
1. nov 2016

@vebinka25 povedala som. Prepáčte píšem z mobilu v aute.

canny1
2. nov 2016

@vebinka25 Ešte by som sa chcela spýtať či tam su len trhy alebo aj nejaké veľkosklady. Ďakujem

vebinka25
2. nov 2016

@canny1 To je celé určené viac menej na nákup vo veľkom, ale niektorý predávajú aj po ks, aj keď niekdo chce fake dajú sa tam kúpiť po ks. Oproti cez cestu sú už len veľkosklady.

canny1
2. nov 2016

@vebinka25 a v tých veľkoskladoch ste boli niekedy? len aby som vedela ako to funguje alebo aký tovar tam je ... také bližšie informácie.
Ďakujem

mimka1412
12. nov 2016

Aj ja by som poprosila bližšie informácie,či sa v tých veľkoskladov dá dobre nakúpiť aj čo sa týka "znač.vecí ako tommy hilfiger a pod"ďakujem

barbina10
6. sep 2018

Dobry viete mi dat presnu adresu na trhy jde su znackove veci ?

didiza
13. mar 2019

Ahojte chceme ist zajtra na tie trhy kde sa dajú kúpiť fejkove veci, potrevujem sebe a malému cosi pokupit. Mozete mi prosím napísať adresu? A su to teda trhy ci velkosklady? Dakujem pekne ❤️🍀

didiza
13. mar 2019

A platí sa eurami ci mam zmeniť na forinty?

key_dzi
2. apr 2019

@didiza Dobrý deň, boli ste prosím na tých trhoch?

lussy19877
27. okt 2019

Dobry den prajem je tu nikto kto by poradil ohladom tich trhov ako je to cez tyzden ci je lepsie ist na vykend abo ako dakujem