Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kedy ste prvýkrát išli od bábätka na posedenie s priateľmi?

Batoľa (1 - 3 roky)Voľný čas
10. júl 2020

Ahojte chcela by som sa opýtať kedy ste išli od babetka prvý krát von sama večer s priateľmi. keď už neboli dojčenie 🙂

veronikaszabova
10. júl 2020

Od prveho cca v pol roku, od druheho tiez asi tak. Strazil muz, ja som sla s kamoskami von.

viestta
10. júl 2020

po dvoch mesiacoch na par hodin, a to este bol dojceny

renatka1985
10. júl 2020

sice nie na posedenie, ale na prvu 2-dnovu sluzobnu cestu som odletela, ked mal maly 8 mesiacov, na materskej s nim bol doma manzel.

mirola
10. júl 2020

Ja na prvu zurku ked mal maly 4 a pol mesiaca, isla som na koncert a hlava ma bolela este dva dni 🤷🏼‍♀️

denden77
10. júl 2020

ja som sice este 2v1 ale neviem sa dockat toho dna 🤣🤣🤣

ave17
10. júl 2020

Ja na vianočnú party na 2 dní, keď malo dieta tri mesiace, bolo to ako znovuzrodenie 🙂

smejko25
10. júl 2020

Ja tu nemam skym ist tak ma aspon manzel zobere na nakupy 😁 to je premna raj

syslik81
10. júl 2020

minuly rok v lete :D uz mala 5 rokov :D :D dovtedy zial nemal kto strazit .. moja nechce rozpravat slovensky a mama sa bala strazit kedze jej neroumei haha .. takze sme sa konecne aj s bratom stretli doma na sk a ja som mohla von - ten pocit slobody :D teraz zas dlho dlo nic nebude :d

pupavka89
10. júl 2020

Ked mal 3 tyzdne kamoske na 30ku. Maly je na UM

ajka0207
10. júl 2020

Bola v tom case dojcena aj jedna aj druha, od starsje som sla v troch mesiacoch (ale len na 2 hodiny), od mladsej v pol roku.

deti95060810
10. júl 2020

hádam som nebola doteraz... 😉

ajka0207
10. júl 2020

@deti95060810 kolko maju deti?

lenkasgt
10. júl 2020

Moja ma pol roka skoro a nebola som este nikde a ani nepojdem kym nebude uz normalne pit a jest...zatial je cisto na mojom mlieku, nepije ani vodu, z flase vobec nevie pit cize som tu stale k dispozicii 🙂 keby niekam idem necitim sa dobre a neuzijem si to este, chod vtedy ked tento pocit mat nebudes 😉

ingelika78
10. júl 2020

Na dve-tri hodiny ked mal maly pol roka...bó dojceny vlastne stale je, ma rok a pol.

sunny8
10. júl 2020

Moja ma už dva roky a ešte som nebola 😁 večer som raz vyšla na hodinku ale to sme boli neďaleko domu keby niečo

smejko25
10. júl 2020

@lenkasgt presne ja si tiez neviem ani nakup uzit a vybavit 😁😁😁 a ked sa dlhsie zdrzim v meste uz pisem manzelovi ci je vsetko vporiadku 🙈🙈🙈
moja sice uz nieco zje aj pije vodu (ale stale je kojena)

lenuliatko84
10. júl 2020

Po 5 mesiacoch

adamadent
10. júl 2020

ked mala tri mesiace, odbehla som si na stretavku zo strednej.. na 3,5 hodky, potom asi az ked mala skoro 4 roky, od druhej dcery som si este neodskocila, ta ma 2 roky cochvila.

kubkovamama
10. júl 2020

Pri synovi tusim ani raz, ani sa mi nechcelo a pri dcerke(kojena) po 3mes nie nejake povyrazenie,ale sadla som u kadernicky na 2 hodky a to bolo pre mna ako splneny sen. 😂 A dcera spala este hodinu po tom co som sa vratila.Potom az ked mala 2r som bola na plese skoro celu noc.

mon895
10. júl 2020

Ja som nebola este nikde 😂 syn ma 3r

natalala
10. júl 2020

Ked mala 4,5 mesiaca manzel mal narodeniny. Tak som ju vecer nakojila, ulozila spinkat a bola s nou moja mamina. Nechala som jej odsate mliecko a okolo 1 sme sa vratili domov ked mama volala, ze nechce z flasky to mliecko. Zvladla to super aj babka aj moja mala 🙂 a mne to velmi dobre padlo ist trosku medzi ludi.

simuskaaa123
10. júl 2020

No úplne prvýkrát keď mala mesiac, som išla kúpiť veci na krst a varovala mama ale do 2 hodín som bola doma.. Ako mala 8 mesiacov som si našla frajera, tak každú sobotu keď mala zaspí ideme von a mama varuje. Teraz na 9,5 mesiaca

marion09
10. júl 2020

Ja keď mala malá 2r

lolazmola
11. júl 2020

Pri staršej ako 5 mesačnej som bola na stretávke zo školy v reštaurácii za cinziakom 🙂 2x som dobehla na kojiť. A pri mladšej tiež v tom veku s tým ze som mala od sledované kedy sa v noci budí na kojenie (bola ako hodinky) ale mala aj nachystané odsate mlieko no nepotrebovala ho zobudila sa až keď som už bola doma

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre