Kedy ste prvýkrát išli od bábätka na posedenie s priateľmi?

10. júl 2020

Ahojte chcela by som sa opýtať kedy ste išli od babetka prvý krát von sama večer s priateľmi. keď už neboli dojčenie 🙂

veronikaszabova
10. júl 2020

Od prveho cca v pol roku, od druheho tiez asi tak. Strazil muz, ja som sla s kamoskami von.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renatka1985
10. júl 2020

sice nie na posedenie, ale na prvu 2-dnovu sluzobnu cestu som odletela, ked mal maly 8 mesiacov, na materskej s nim bol doma manzel.

mirola
10. júl 2020

Ja na prvu zurku ked mal maly 4 a pol mesiaca, isla som na koncert a hlava ma bolela este dva dni 🤷🏼‍♀️

denden77
10. júl 2020

ja som sice este 2v1 ale neviem sa dockat toho dna 🤣🤣🤣

ave17
10. júl 2020

Ja na vianočnú party na 2 dní, keď malo dieta tri mesiace, bolo to ako znovuzrodenie 🙂

smejko25
10. júl 2020

Ja tu nemam skym ist tak ma aspon manzel zobere na nakupy 😁 to je premna raj

syslik81
10. júl 2020

minuly rok v lete :D uz mala 5 rokov :D :D dovtedy zial nemal kto strazit .. moja nechce rozpravat slovensky a mama sa bala strazit kedze jej neroumei haha .. takze sme sa konecne aj s bratom stretli doma na sk a ja som mohla von - ten pocit slobody :D teraz zas dlho dlo nic nebude :d

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka0207
10. júl 2020

Bola v tom case dojcena aj jedna aj druha, od starsje som sla v troch mesiacoch (ale len na 2 hodiny), od mladsej v pol roku.

deti95060810
10. júl 2020

hádam som nebola doteraz... 😉

ajka0207
10. júl 2020

@deti95060810 kolko maju deti?

lenkasgt
10. júl 2020

Moja ma pol roka skoro a nebola som este nikde a ani nepojdem kym nebude uz normalne pit a jest...zatial je cisto na mojom mlieku, nepije ani vodu, z flase vobec nevie pit cize som tu stale k dispozicii 🙂 keby niekam idem necitim sa dobre a neuzijem si to este, chod vtedy ked tento pocit mat nebudes 😉

ingelika78
10. júl 2020

Na dve-tri hodiny ked mal maly pol roka...bó dojceny vlastne stale je, ma rok a pol.

sunny8
10. júl 2020

Moja ma už dva roky a ešte som nebola 😁 večer som raz vyšla na hodinku ale to sme boli neďaleko domu keby niečo

smejko25
10. júl 2020

@lenkasgt presne ja si tiez neviem ani nakup uzit a vybavit 😁😁😁 a ked sa dlhsie zdrzim v meste uz pisem manzelovi ci je vsetko vporiadku 🙈🙈🙈
moja sice uz nieco zje aj pije vodu (ale stale je kojena)

lenuliatko84
10. júl 2020

Po 5 mesiacoch

adamadent
10. júl 2020

ked mala tri mesiace, odbehla som si na stretavku zo strednej.. na 3,5 hodky, potom asi az ked mala skoro 4 roky, od druhej dcery som si este neodskocila, ta ma 2 roky cochvila.

kubkovamama
10. júl 2020

Pri synovi tusim ani raz, ani sa mi nechcelo a pri dcerke(kojena) po 3mes nie nejake povyrazenie,ale sadla som u kadernicky na 2 hodky a to bolo pre mna ako splneny sen. 😂 A dcera spala este hodinu po tom co som sa vratila.Potom az ked mala 2r som bola na plese skoro celu noc.

mon895
10. júl 2020

Ja som nebola este nikde 😂 syn ma 3r

natalala
10. júl 2020

Ked mala 4,5 mesiaca manzel mal narodeniny. Tak som ju vecer nakojila, ulozila spinkat a bola s nou moja mamina. Nechala som jej odsate mliecko a okolo 1 sme sa vratili domov ked mama volala, ze nechce z flasky to mliecko. Zvladla to super aj babka aj moja mala 🙂 a mne to velmi dobre padlo ist trosku medzi ludi.

simuskaaa123
10. júl 2020

No úplne prvýkrát keď mala mesiac, som išla kúpiť veci na krst a varovala mama ale do 2 hodín som bola doma.. Ako mala 8 mesiacov som si našla frajera, tak každú sobotu keď mala zaspí ideme von a mama varuje. Teraz na 9,5 mesiaca

marion09
10. júl 2020

Ja keď mala malá 2r

lolazmola
11. júl 2020

Pri staršej ako 5 mesačnej som bola na stretávke zo školy v reštaurácii za cinziakom 🙂 2x som dobehla na kojiť. A pri mladšej tiež v tom veku s tým ze som mala od sledované kedy sa v noci budí na kojenie (bola ako hodinky) ale mala aj nachystané odsate mlieko no nepotrebovala ho zobudila sa až keď som už bola doma