Prvýkrát sa pokúšame o bábätko

16. okt 2023

Ahojte. Tento mesiac je pre nás s mužom prelomový, prvý krát sa pokúšame o bábätko. 🙂 prvý krát som otehotnela pred dvoma rokmi ale bolo to MA, plod sa prestal vyvíjať a musela som ísť na kyret v 14 tt. Vtedy sme sa ani nesnažili, zrejme mu len ušlo niečo málinko. Tento mesiac sme išli naplno. Neviem sa dočkať výsledku 🙂 ja mám 34 a muž 36. Viem, že po prvom skúšaní je asi hardcore, že toto píšem, ale veľmi si prajem aby to vyšlo. Mám zároveň strach, že po MA sa to bude opakovať znova. Som v úplnom kľude, len som sa chcela podeliť. Píšem anonymne, lebo tu mám známych a samozrejme, že nechcem aby to niekto vedel. Prosím držte palce 🙂

marhulka13
16. okt 2023

Držím ti palčeky, nech ti to vyjde. Ja som vola štyrikrát tehotna a vždy na prvý pokus. Žiaľ, deti mám len dve. Veľmi by som si priala ešte jedno, ale ten strach je obrovsky

anjelicek26
16. okt 2023

Strach ti nikto nevezme, je to prirodzene po strate, tiez som si tym presla... drzim palce, nech dlho necakate a najdete vytuzene // a mysli pozitivne, vsetko ostatne je na prirode, nemame na to vplyv... Dopuj sa kyselinou listovou, D-kom, zelezom, to neuskodi, len nadopujes zasoby dopredu...

autor
16. okt 2023

Ďakujem dievčatá, ste veľmi zlaté 🙂)) teraz už len čakať. ja som šťastná už aj z toho, že sme sa do toho celého konečne pustili a začali sa snažiť. Lebo doteraz to nikdy nebolo vhodné, práca, prerábka, hypo, atď. Kyselinu listovú som začala brať dnešným dňom. Neviem sa dočkať 🙂

ivkav5
16. okt 2023

Držím vám veľmi palce 🙂 Uvidíš, že to tentokrát všetko dopadne.

h2
16. okt 2023

Prosím ťa, hlavne nebuď sklamaná, keď to hneď nevyjde. Lebo z tvojho príspevku vidím, ako veľmi si to želáš a aká si nedočkavá. Tak buď v pohode, možno to niekoľko mesiacov potrvá. Držím palce.

gr3tch3n
17. okt 2023

Ja len že držím silno palce 🥰 veľmi vám to prajem, ako aj všetkým, ktorí po bábätku tak veľmi túžia.

naily
19. okt 2023

❤️❤️❤️ držím prsty ✨✨✨😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre