icon

Kedy už konečne otvoria autoškoly?

avatar
kavicka12
15. apr 2021

Vie to už niekto

avatar
angel993
15. apr 2021

@kavicka12 akurát mi písala sestra, že od pondelka by mali otvárať.

avatar
katka13katka
15. apr 2021

@kavicka12 vraj od pondelka...uvidíme...

avatar
diankamf
15. apr 2021

ako písali dievčatá, mali by sa od pondelka, ale tak uvidíme.. 🙂

avatar
cairka
15. apr 2021

Veď len zajtra o tom má rokovať vláda 😀 Dúfam, že od pondelka, ale fakt by som to ešte nebrala, že isto

avatar
kavicka12
autor
15. apr 2021

Dúfam že otvoria lebo všade sú len obchody ale autoškoly nikde nespomínajú