Kedy už konečne otvoria autoškoly?
15. apr 2021
Vie to už niekto
Veď len zajtra o tom má rokovať vláda 😀 Dúfam, že od pondelka, ale fakt by som to ešte nebrala, že isto
Dúfam že otvoria lebo všade sú len obchody ale autoškoly nikde nespomínajú
Vie to už niekto
Veď len zajtra o tom má rokovať vláda 😀 Dúfam, že od pondelka, ale fakt by som to ešte nebrala, že isto
Dúfam že otvoria lebo všade sú len obchody ale autoškoly nikde nespomínajú
@kavicka12 akurát mi písala sestra, že od pondelka by mali otvárať.