Kedy vám začali tikať biologické hodiny?

amelia000
10. aug 2019

Ahojte zienky, mam na vas otazku kedy Vam zacali tikat biologicke hodiny?
Lebo ja mam pocit ze sa toho nedockam :D taha mi uz k 30tke a po detoch uprimne netuzim no chlap by chcel 2. Ja deti zboznujem, rada sa s nimi hram, ucim ich, staram sa o nich.
Rozmyslam ci povod nebude v tom ze v 15stich som uz mala na starosti jedno rocne dieta a jedno babatko o ktore som sa starala. A nielen ze pohram sa a odovzdam ale v noci vstavat nachystat im miecko, nakrmit ich, prebalit, odgrgnut uspat. Byt hore celu noc ked im bolo zle atd. Proste kompletna mamickovska starostlivost.
Cize ja nemam problem s vychovou, starostlivostou, peniazky mame len cakam na tie biologicke hodiny a chut si urobit vlastne. Som skor taky logicky typ. Cize po zvazeni okolnosti sme sa dohodli ze si urobime jedno. Cize ano ked sa narodi samozrejme ze ho budem zboznovat, nemam problem so starostlivostou atd. Je tu nejaka podobna ktorej tiez netikali hodiny a dieta si spravili?

ndrag
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinajahoda
10. aug 2019

@amelia000 mne začali tikať až v 30,5 roku. Skôr som sa na to necítila. Otehotnela som po 6 mesiacoch. A žiadny problém v tehotenstve nebol. Ani cukrovka ani vysoký tlak, žiadne kŕčové žily. A dcérka sa narodila v poriadku. Ako jediná v tom čase nemala novorodeneckú žltačku.