Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Klamárka na modrom koníku

sima6
17. jún 2014

Dievčatá myslela som že robím dobrý skutok že pomáham jednej mamičke si privyrobiť.... No išlo to zo začiatku V pohode bola som rada že má zisk no bohužiaľ už vyše mesiaca mi nezaplatila fakturku, písala že ju zaplatila tak som ju poprosila O potvrdenie.No prestala komunikovať volám píšem žiadna odozva jedného dňa mi napísala jej suseda že sa.jej dieťaťu niečo stalo že je v nemocnici že sa mi ozve V piatok alebo v sobotu no dnes už je utorok A stále nič.Pre niekoho je 100€ nič ale pre mna je to dosť keďže žijem len z materskej . Tu sa nedá nikomu nikomu už veriť ☹ čo si o tom myslíte?dotyčná mi klame že? ☹ to že mi budete nadávať že som naivná to viem už sama

bahira1962012
17. jún 2014

za dobrotu, na žobrotu ☹

sima6
autor
17. jún 2014

@bahira1962012 asi tak ☹ mne keby niekto pomohol tak som vďačná A nebudem klamať ☹

22beba
17. jún 2014

joj keby len ohladne penazí klamali ..... tu sa píše história aj o nepravdivých tehotenstvách potratoch porodoch ... o imaginárnom živote 😀 😀 a ano myslím si že klame .... a 100 e je dosť veľký peniaz ... pre mna obrovský ☹

stanislavao
17. jún 2014

@sima6 enapisali ste, ze ako ste jej pomohli. ale tak prisla si zrejme na pekne peniaze, lebo 100e je dost vela penazi a uz sa vam podla mna neozve. skuste este kontaktovat admina, ale dost o tom pochybujem, ze uvidite svoje peniaze. za dobrotu na zobrotu. na MK je vela podvodnicok a treba sa mat na pozore. ale su tu aj tisice dobrych mamiciek, milych, ochotnych a preto ma MK zmysel.

radina
17. jún 2014

@sima6 pockaj tyzden, ak sa neozve, zverejni jej meno, adresu ... nech sa hanbi. A este by som odpisala susede, ze dufas, ze je to pravda, lebo ak nie , meno vyvesis na mk 🙂 podla mna sa zlakne a posle ti aj penale 😀

emuska27
17. jún 2014

Bohuzial moja aj tu na mk su svine a harpie..clovek bi cakal ze aspin tu budu "normalny" ludia ale smola...skus jej dat cas este dva dni a v piatok jej daj poslednu sancu

090379
17. jún 2014

@sima6 Ak je to legálna práca a máš faktúru, tak si myslím že by jej stačilo pohroziť že pôjdeš na políciu...zrejme sa zľakne.

sima6
autor
17. jún 2014

Je to legálna práca to je len katalógový predaj
@090379

090379
17. jún 2014

@sima6 Tak jej skús pohroziť...myslím že to zaberie

sima6
autor
17. jún 2014

@090379 ďakujem 🙂