Klamárka na modrom koníku

sima6
17. jún 2014

Dievčatá myslela som že robím dobrý skutok že pomáham jednej mamičke si privyrobiť.... No išlo to zo začiatku V pohode bola som rada že má zisk no bohužiaľ už vyše mesiaca mi nezaplatila fakturku, písala že ju zaplatila tak som ju poprosila O potvrdenie.No prestala komunikovať volám píšem žiadna odozva jedného dňa mi napísala jej suseda že sa.jej dieťaťu niečo stalo že je v nemocnici že sa mi ozve V piatok alebo v sobotu no dnes už je utorok A stále nič.Pre niekoho je 100€ nič ale pre mna je to dosť keďže žijem len z materskej . Tu sa nedá nikomu nikomu už veriť ☹ čo si o tom myslíte?dotyčná mi klame že? ☹ to že mi budete nadávať že som naivná to viem už sama

bahira1962012
17. jún 2014

za dobrotu, na žobrotu ☹

sima6
autor
17. jún 2014

@bahira1962012 asi tak ☹ mne keby niekto pomohol tak som vďačná A nebudem klamať ☹

22beba
17. jún 2014

joj keby len ohladne penazí klamali ..... tu sa píše história aj o nepravdivých tehotenstvách potratoch porodoch ... o imaginárnom živote 😀 😀 a ano myslím si že klame .... a 100 e je dosť veľký peniaz ... pre mna obrovský ☹

stanislavao
17. jún 2014

@sima6 enapisali ste, ze ako ste jej pomohli. ale tak prisla si zrejme na pekne peniaze, lebo 100e je dost vela penazi a uz sa vam podla mna neozve. skuste este kontaktovat admina, ale dost o tom pochybujem, ze uvidite svoje peniaze. za dobrotu na zobrotu. na MK je vela podvodnicok a treba sa mat na pozore. ale su tu aj tisice dobrych mamiciek, milych, ochotnych a preto ma MK zmysel.

radina
17. jún 2014

@sima6 pockaj tyzden, ak sa neozve, zverejni jej meno, adresu ... nech sa hanbi. A este by som odpisala susede, ze dufas, ze je to pravda, lebo ak nie , meno vyvesis na mk 🙂 podla mna sa zlakne a posle ti aj penale 😀

emuska27
17. jún 2014

Bohuzial moja aj tu na mk su svine a harpie..clovek bi cakal ze aspin tu budu "normalny" ludia ale smola...skus jej dat cas este dva dni a v piatok jej daj poslednu sancu

090379
17. jún 2014

@sima6 Ak je to legálna práca a máš faktúru, tak si myslím že by jej stačilo pohroziť že pôjdeš na políciu...zrejme sa zľakne.

sima6
autor
17. jún 2014

Je to legálna práca to je len katalógový predaj
@090379

090379
17. jún 2014

@sima6 Tak jej skús pohroziť...myslím že to zaberie

sima6
autor
17. jún 2014

@090379 ďakujem 🙂

ellca123
17. jún 2014

treba pohrozit, ale tak aby to nebolo zase zneuzite proti vam
aj to sa stava