Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
14. nov 2007

Dobré ránko,
krásna temá. Prajem jej a nám nech sa krásne rozvíja a nech krásne priberá na váhe ... aspoň tých 9 mesiacov.

Weja Ty si si snáď privstala kvôli založeniu !!! 😀

bubatenko
14. nov 2007

Dobré ránko,
ďakujem veľmi pekne za pozvánku a som rada, kde môžeme opäť, zas a znova odventilovať svoje pocity, nálady a nápady... nech sa našej témičke daríííí..... 😉

weja
autor
14. nov 2007

bobess - no skoro si to odhadla 😀 teraz chodim do prace skor, vzdy ma hodi drahy pan manzel, ktory si musi do prace privstat a ja tym padom tiez... Si v praci? Neucis sa na tie skusky doma? Ozaj, a ako ti ide to ucenie?
bubatenko - vitaj 🙂 Tiez si tu dnes akosi skoro, nie?

weja
autor
14. nov 2007

tak uz som dala vediet aj bibe a drobcovi, snad sa aj oni coskoro ukazu 🙂

bubatenko
14. nov 2007

weja ja som každý deň takto v práci.... len otázka je , či som tak skoro este prispievala... ale dnes mi to nedalo.... 🙂
FAkt bobess ako ti to ide, kedy presne mas tu skušku? A potom akože už si úplne skončila?

bubatenko
14. nov 2007

Dnes mam Jonašovky... ale práve dnes mi skončila mrcha, mrchatá... tak neviem, neviem... ale tulkať sa môžeme vždy, ta nie 😉

weja
autor
14. nov 2007

to je fakt, takto skoro sme este asi nediskutovali 🙂
bubatenko - tulkanie je dobre vzdy, bez ohladu na fazu cyklu 😀 Ja budem mat teraz ovu a Jonasoky tiez uplne na "opacnych koncoch"... vtedy mi to vychadzalo, ze boli blizko seba... no skoda 😒 to by som musela ms dostat uz niekedy o dva tyzdne a o tom pochybujem... po kyrete sa na ms caka dlhsie...

biba
14. nov 2007

weja super napad, dakujem za pozvanie, ako sa dari??? Som rada, ze sa tu stretne stara particka, lebo uz som bola stratena v predchadzajucej teme a skoro nikoho som tam nepoznala ☹

bubatenko
14. nov 2007

ahoj biba..... ako máš? Čo nové?

weja
autor
14. nov 2007

baby utekam na poradu, potom sa ozvem...
bibka ahoj 🙂 som rada, ze ta tu vidim...

biba
14. nov 2007

Nove mam akurat to, ze snazilkovanie u nas sa posunulo o rok, tak sa zacneme snazit od buduceho septembra. Dufam, ze to bude definitivne 🙂 V praci som od nevidim do nevidim a tak sa snazime dat si nas vztah do poriadku.
weja poradu ti nezavidim, ja to neznasam . . . a vy co mate nove???? Ozaj ktora z vas je uz tehu????

drobec123
14. nov 2007

dobre ranko snazilky 🙂 dakujem za pozvanku, tu by som vas urcite nehladala a tym padom ani nenasla ☹ ja som bola vcera v KE, brrrrrrrr tam bola taka sucha hnusna zima, uz som rada ze som naspat v BA. Bibi, som na tom podobne pracujem od vidim do nevidim a musim povedat ze asi starnem pretoze ma to prestava bavit ....

alexa27
14. nov 2007

ahojte kocky 😀 , no super, strasne sa tesim 😵 😵 . a tfuj tfuj tfuj, dufam ,ze nam vsetkym zalozenie tejto temy prinesie vela stasticka 😵

drobec123
14. nov 2007

Bibi, mam pocit ze sme tu vsetky narovnako v tomto momente ... tz ze sa snazime a cakame a verime 🙂
aj ja sa inac tesim ze mame svoju vlastnu temu naspat ... weji dakujeme !

biba
14. nov 2007

Drobec tak ja som prisla na to, ze starnem tak, ze uz nevladzem sa nahanat po 4 na kolenach s detmi u nas v rodine a po jednom dni blaznenia sa s nimi ma boli vsetko. ☹

drobec123
14. nov 2007

no tak toto nemam odskusane, nemame v rodine ziadne male deticky, len nasi kamarati maju ☹

jablonka
14. nov 2007

ahoooojte 🙂
som tu posledna ☹
ale dnes som dorazila neskor do roboty, lebo nam vcera zomrela macka a dnes rano sa to nahodou Di dozvedela, tak sme mali hodinovy neutisitelny plac 😢
som velmi rada, ze mame svoju temu, tymto weji dakujem 😉 🙂 , dufam, ze tu zachvilu budeme iba same tehulky
prave rozmyslam, ci mam ist k lekarovi, zda sa mi, odvcera mam taky jemne krvavy vytok, ale viac sa to nerozbieha, tak neviem co to zas je 😒

bubatenko
14. nov 2007

ahoj jablonka.... to mi je ľúto s tou mačičkou a viem si predstaviť, čo ste mali dnes ráno doma.... dúfam, že sa to zvládlo v pohode a už to bude len lepšie...
čo sa týka lekára, išla by som na tvojom mieste.... nemaš čo stratiť, len sa dozvedieť niečo nové.... 😉

biba
14. nov 2007

Mne v poslednych 2 mesiacoch sa menstruacia rozbieha najprv 2-3 dni krvavy vytok a az potom pridu normalne kramy. Ked som lekarovi nevedela precne urcit zaciatok kramov tak povedal, ze to je bezne . .. tych prad dni rozdiel, nie je dolezite 😒 tak neviem, dufam, ze tento mesiac to uz bude konecne o.k.

jablonka
14. nov 2007

no to bol kocurik, nas clen rodiny, vsade s nami chodil - aj do dediny - ako psik, bol neuveritelny a od malicka nauceny na Dianku, ze ho gniavila a nahanali sa spolu...neviem ci si este takeho vychovame ☹
vcera som bola u kartarky 😀
kto chce vediet co mi povedala o tehu??? 😀 😀 😀

bubatenko
14. nov 2007

chceme, chceme, chceme... nenapínaj

biba
14. nov 2007

Jablonka, je mi luto vaseho kocurika,ale zivot ide dalej, snad ked malej date noveho (ak ho chcete) tak prestane zialit 🙂
No a povedz, co ti povedala kartarka???? Ja idem koncom mesiaca, tak som zvedava co povie mne 😀

weja
autor
14. nov 2007

no uz som spat... 🙂 juuuj, ale ste toho popisali, taka som rada, ze sme sa tu vsetky stretli 😵 😵
bibka - nechcem sa chvalit cudzim perim, takze priznam farbu - bobess prisla s napadom zalozit novu temu, ja som bola len poverena 😀
co sa tehu tyka, asi si niektore veci nepostrehla, takze aj tu priznam farbu - ja som tehu uz bola, ale v 12tt som o babo prisla ☹ ☹ ☹ Boli to, este stale, ale snazim sa za tym urobit hrubu ciaru a zacat zas odznova...
jablonka - toho kocurika je mi luto, ja macky zboznujem, takze Dianku uplne chapem... A co ta kartarka?

biba
14. nov 2007

weja, tvojho babetka mi je uprimne luto ☹ ale hlavu hore, proste to tak asi malo byt a urcite este babetko mat budete ( a mozno aj viac 😉 )

jablonka
14. nov 2007

no tak hned na zaciatku - uplne prva veta bola - "Moja, vy ste tehotna?" 😕
ja jej na to, ze o nicom neviem, a ona mi - tak bud uz ste a este o tom neviete 😨 , alebo do konca roka budete tehotna, lebo mate az do konca roka plodne obdobie...a ma to byt syn 😀

weja
autor
14. nov 2007

no ved jasne, uz som sa s tym ako-tak zmierila... uvedomujem si totiz, ze cim dlhsie sa s tym budem vyrovnavat, tym dlhsie mi bude trvat, kym zasa otehotniem... niekto mi raz povedal, ze babatko pride iba do veseleho a optimistickeho bruska, takze toho sa snazim drzat 🙂

weja
autor
14. nov 2007

jablonka - 😵 😵 😵 tak to uz je hotova vec, nie? 😀 povedz, kedy mozme zacat gratulovat 😉
Ozaj a tento mesiac je to tehu myslis uz uplne pase? Niekedy ani testy neukazu to, co maju... No uvidis, co ti povie ten doktor...

jablonka
14. nov 2007

ja uz nic neviem, moj cyklus je spanielska dedina 😅
ale fakt myslim, ze tento cyklus nic, davam nadeje na ten december 😉 ...a samozrejme to beriem s rezervou 😉 😀

biba
14. nov 2007

No jablonka, tak ty si ista 🙂 sice to treba brat s rezervou, ale nadej je . . . . . . 😀

martinkamm
14. nov 2007

biba ahojcek 😵