Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
21. apr 2008

alex, to znie dobre ! cachticky hrad sa mi paci, tiez tam rada chodievam ! nie je to daleko a clovek ma pocit ze aspon trosku zmeni prostrediet 🙂
u svokrovcov bolo ok, nic som si ale nekupila ☹ napriektomu sme si fajn oddychli kedze sme fakt nic nerobili ....

jablonka
21. apr 2008

ahojte 🙂
ake pekne vikendy ste mali... 😵
alex - cachticky zamok musi byt super, tam som este nebola, ale chystame sa, len asi este pockame nez Di to zacne bavit, lebo minuly rok ked sme boli v Schonbrunne ju prehliadka velmi otravovala, nic jej to nehovorilo...ved jasne ze v jej veku ani nemohlo 😉
a tu restiku v Piestanoch poznam, je na pesej zone, patri tomu hudobnikovi Dodovi Sosokovi, je tam velmi fajn...akurat sme s drahym hovorili, ze zaciatkom maja by sma radi skocili do Piestan na zrkadlisko a masaz, a mame tam jednu oblubenu kaviaren, dufam ze sa nam podari...lebo viete ako to je ked prichadza pekne pocasie, neviete co skor - ci grilovat, alebo prechadzky, alebo do ZOO s Di... 😅
no ja som urobila s diplomovkou limit co som chcela, teda celu pisomnu cast, este musim tie veci okolo ako predhovor, obsah, abstrakt a pod., to myslim v priebehu tyzdna zvladnem 🙄
a odo dnes som na antibiotikach, mam zapal mocovych ciest, cez vikend mi to zacalo, a kedze to doverne poznam, lebo to mavam dvakrat do roka, hned rano o siedmej som bola naklusana u lekarky...ale do roboty normalka chodim 😉

weja
autor
21. apr 2008

alex - ta restika znie super 😵 my sme tu v LM natrafili s drahym na jednu kaviaren, ktora je sice malicka a dost zastrcena, takze tam nechodieva vela ludi, ale je zariadena starozitnym nabytkom, na stenach su obrazy, ktore si mozes aj kupit... velmi prijemne prostredie 🙂 aspon raz do mesiaca tam zajdeme, ked chceme byt sami dvaja... taketo zariadenia maju fakt svoje caro... 🙂

jablonka - ☹ zapal mocovych ciest tiez doverne poznam 😝 fakt neprijemna zalezitost, nastastie som to uz dobre 3 roky nemala, naposledy este na vyske... su na to perfektne jedny kvapky, ktore zaberu OKAMZITE... ja by som bez nich bola hotova, kym by mi zabrali atb. asi by som sa zblaznila a tieto kvapky mi hned pomohli... joj, len si neviem spomenut, ako sa volaju 🙄 uz som ich dlhsie nepotrebovala... ale hadam si spomeniem... 😉

jablonka
21. apr 2008

jej, weji skus si spomenut 😅 , to by bolo dobre mat doma v pohotovosti...inak ja som si dala ze Uroval Manosa - take volnopredajne akoze lieky na mocove cesty, ale neviem ci je to na bolest v usiach alebo na co vlastne, lebo na mocove cesty to voooobec nezabera 😠 ...preto vzdy uz ako to zacina utekam pre antibiotika, lebo viem ze same sa to nespravi ☹

alexa27
21. apr 2008

ach jablonka, tak snad ti bude coskoro lepsie, zapal mocovych ciest je velmi neprijemny, ja som to mala len raz ale stacilo mi, tak drzim palce moja 😨
weji, hej aj ja mam rada take malinke kaviarnicky, je to velmi prijemne. tak ked pojdeme niekedy do mikulasa, sa ta spytama kde je ta vasa 😉
poslem vam do mailu nejake fotky 🙂

weja
autor
21. apr 2008

jablonkaaaa - volala som mamine, ako sa volaju, lebo som si fakt nemohla spomenut 😅 takze volaju sa ROWATINEX... su to volnopredajne lieky, ani nie su velmi drahe, pred tymi 3 rokmi stali okolo 80sk, teraz uz mozno cosi viac... (ale urcite nie tolko ako Urinal, ktory navyse ani nezabera 😠 )
fakt su dobre, ja som ich uz odporucila vsetkym kamoskam a kolegyniam, ktore mavaju tieto problemy a zatial vsetkym zabrali hned po 1.davke... 🙂

jablonka
21. apr 2008

weji, dakujeeem, si uzasna 🙂 ...o tycj kvapkach som este nepocula 😕 , ale hned sa na ne v lekarni opytam a kupim 😉 ...to je super ze je nieco volnopredajne co zabera 😉
alex - krasny vyletik ste mali s drahym, krasne fotky 🙂 , a ste spolu s manzelikom velmi zlati 😵
ach jo, nech uz mam skolske povinnosti za sebou a mozem si uzivat vikendy a vylety 🙄 ...uz len priblizne mesiac 😅

drobec123
21. apr 2008

baby, davajte si na seba pozor ! ja som teda tuto chorobu nemala, teda nejako vazne, samozrejme ze nejaky ten nabeh bol, ale este nikdy (klop klop na drevo) som nebola na PNke alebo na ATB kvoli tomu.
inac aky mate den ? ja som bola rano uplne v pohode a teraz na mna dolieha to ze som cez vikend nic nerobila a nejako sa neviem rozhybat, aj ked uz mam dve stretnutia za sebou .....

weja
autor
21. apr 2008

jablonka - budem rada, ak zaberu... 🙂 tieto zapaly mocovych ciest su fakt hroza... a este vacsia je, ze ak to uz clovek raz mal, je na to automaticky nejaky nachylnejsi... 😖 tak sa len poliec 😉
a mesiac ubehne ako voda, a mas skolu za sebou... 😉 budeme drzat palce...! aj bubatenku 😉

alex - kraaaasny vylet 🙂 fotocky su krasne, ste velmi sympaticky par s mangelom 😉 tiez sa uz tesim na pekne pocasie, nech sa uz da niekam vypadnut... cez vikend som mala taku chut sadnut na bycikel a ist sa niekam prejst... ale clovek mieni - pocasie meni... 😅

drobec - ale ved to si sa celkom dobre nastartovala, ked uz mas za seobu 2 meetingy... 😉

drobec123
21. apr 2008

weji, uz som aj po obede. no nastartovana co sa tyka programu som, este mam dalsie 3 stretnutia teraz, ale nejako mi chyba taka moja motivacna nalada s ktorou ide vsetko lahsie 🙂
vidim ze aj vy ste asi zaneprazdnene kedze tu je tichsie dnes ...

bobess
21. apr 2008

ja dnes som si ešte nesadla ... hrozný deň... už nech je konec ... bože a najbližšia dovolenka je až 1.5. --to je ako večnosť !!!! tak utekám ďalej ....

weja
autor
21. apr 2008

bobess - super fotockyyyyy...! malinka je zlatucka 🙂 a zjavne bola s darcekom spokojna... to mas pravdu, dnes su tie hracky uplne na inej urovni...
neboj sa - uz len 4 dni a je piatok 😀 😉

princeznicka78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
princeznicka78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
drobec123
21. apr 2008

lucim sa s vami .... musim sa polepsit co sa mojej dochadzky tyka 🙂

weja
autor
22. apr 2008

dobre ranko 🙂
dnes tu este nikto nie je? 😕 dufam, ze dnes budete mat lepsiu dochadzku 😉

drobec123
22. apr 2008

ja som tu 🙂 dobre ranko prajem ....

alexa27
22. apr 2008

ahojte 🙂
baby, ja som tu vcera skysla do pol osmej 🙄 . dufam, ze dnes sa mi o piatej podari odist.
ako sa mate?

bobess
22. apr 2008

dobré ráno,
ja čupím v práci už od pol šiestej ... 😒
ale komu by som v takú hodinu písala, že?
ináč som sa dnes začítala - reps. zaspomínala na "prvé milovanie" - nová temá na MK ... keby sa bolo bývalo vtedy nepodarilo, tak som už mohla maž 12 ročného puberťáka ... práve včera mi to manžel spomínal ... ináč si to neviem predstaviť !

weja
autor
22. apr 2008

ja som tu dnes nemala mat sefa, tak som sa vytesovala, ale ze vraj dofrci... 😖 no hadam bude mat znesitelnu naladu...
ja sa tak tesiiiiiim - buduci tyzden a vlastne aj ten dalsi budem v robote len 3 dni !!! 😵 oba stvrtky su sviatky a oba piatky mame nariadenu celofiremnu dovolenku 😀 super... tesim sa na to pomaly ako na malu dovolenku 😎

drobec123
22. apr 2008

prve milovanie ? 🙂 to je fakt super tema, aj ked nie som si ista ci by som to chcela zazit znova, asi ani nie. ja uz by som mala 13 rocneho pubertiaka 🙂dnes mam iba dva meetingy, o chvilu prvy, takze relativne pohodovy den .... ale mam co dohanat za posledne tyzdne, verim vsak ze mi to pojde od ruky, aj ked dnes som celkom ospala a taka nijaka oproti vcerajsku ...

weja
autor
22. apr 2008

tak na takuto zabavnu temu som nenatrafila - asi je to len na slovenskom MK 🙂 tiez by som to uz nechcela zazit 😅 a uz vobec nie s tym istym dotycnym 😖 nerozisli sme sa totiz prave v najlepsom, doteraz nechapem, preco sme vlastne boli spolu, ked sme nemali absolutne nic spolocne... 😝 musim povedat, ze chvalabohu, ze je to uz za mnou 😀 ja by som uz mala nejakeho druhacika na ZS 😀 tak to teda radsej este nie... 🤐

jablonka
22. apr 2008

ahojteee 🙂
vcera som sa Vam zabudla este pochvalit, ze sme sa v nedelu s drahym prehupli do siedmeho roku manzelstva 😕 😎 , ktory vraj byva kriticky, ale dufam ze nam to nehrozi 😅 ...a koli mne sme nemali nejako cas si to extra pripominat, manzelik mi doniesol moje oblubene tulipany 🙂
...a rodicia doniesli domov konecne psika, je to male sedem tyzdnove steniatko, fenka, a vola sa Meggie a sme z nej vsetci hotovi 😵 ...to je nieco tak krasne, malinke a pritulne ze sa to ani povedat neda 🙂 😵 ...ked stiahnem fotky, tak vam poslem...a je to Border terier
Dianka je dnes doma, v noci mala teplotu ☹ ,aj pokasliava 😠 , asi pre istotu skocime aj k lekarke cez obed...uz bola "dost dlho zdrava", uz som to cakala 🙄

weja
autor
22. apr 2008

jablonka - tak na tie fotky sa tesime 🙂 a kde bude - u rodicov ci u vas? Dianka musi byt isto cela bez seba z takeho maleho tvora 😵
ozaj, dnes som vyskusala po dlhom case - uz mi funguje aj slovensky kon 😵 slava...!!! 🙂

jablonka
22. apr 2008

ano je u rodicov, je to hlavne tatinov psik - polovnicky, len sme si presadili aby to bola fenka, a meno musela mat na M tak sme odhlasovali Meggie 🙂 ...no Di je z nej hotova, uz planuje ako ju bude vozit v kociku 😅

drobec123
22. apr 2008

tak to je mile ze ste si spravili radost s malym hafanom 🙂
jablonka a zdravotne uz lepsie ? inac ktovie ako sa ma bubatenko, ako jej ide pisanie od ruky, dlhsie sa tu neukazala.

weja
autor
22. apr 2008

no haloooo... 😕 kde ste sa vsetky stratili?

jablonka
22. apr 2008

uz som tuuu 😉
bola som s Di u lekarky, ma zapal priedusiek, dostala antibiotika ☹ ...ale nemala teraz teplotu, v noci jej vyskoci...chudatko moje najmilovanejsie 😢
ja sa citim lepsie, este to pri cikani nie je OK 😅 , ale to najhorsie mam za sebou...inak sa necitim zle 😉
bola som si aj pre poslednu cast z diplomovky, co som mala u skolitela na korekture, dost mi hovorili ako tento pan zvykne vela vracat spat na prerobenie, ale opravil mi len male chybicky /preklep, vystiznejsie slovo a pod./ ale nic mi nikdy co sa obsahovej stranky nevratil na opravu 😕 ...tak dufam ze to bude dobreee 😝
inac ´mi povedal ze pisem kultivovane a bol spokojny 😕 🙂 ...co si od 70 rocneho profesora - novinara veeeelmi vazim 🙂
dufam ze aj bubatenkovi to odsypa... 😉

weja
autor
22. apr 2008

oooo, tak to gratulujem... vyzera to tak, ze pan profesor je spokojny 🙂 super... no uz sa blizite ku koncu... 😉
Dianke zelam vela zdravia, chudatko mozno prechladla minuly tyzden, ked bolo tak skaredo... 😖 a s kym teraz zostane doma?

jablonka
22. apr 2008

je teraz s tatinom, v piatok asi so mnou a potom to zasa nejako poflekujeme 🙄
teraz mi volal manzel, som taka vytocena ,ze az 😠
bol v lekarni s receptom, boli tam napisane antibiotika a Trifed na kasel - je to len na predpis...a teraz mi vola ze kedy jej ma dat ten Robitussin 😠 ...oni mu miesto Trifedu dali Robitussin 😠 ...asi ai to zle precitali alebo co 😠 ...tak teraz po robote tam musim ist to riesit... 😠 ...lebo keby sme si aj nechali ten Robitussin, tak Trifed mi len tak nepredaju, kedze je len na predpis 😠 ...ako by som nemala toho dost este aj taketo zbytocnosti 😠