Kofola, Pepsi alebo CocaCola. Čo je podľa vás naj?

zuzanka159
2. jan 2010

Čo je naj? podľa mňa Kofoláá 🙂

babula90
2. jan 2010

presne tak, načo piť sladké vody, z ktorých sa priberá? a neuhasia smad? to je nelogické a drahé. 😀

erikasadek
2. jan 2010

ahojte tak , ked sme boli na slovensku v lete s detmi tak som pila a aj deti mali dovolene, hektolitre kofoly, skoda ze sa nevyvaza tento super napoj .. zeby som sa dala na distribuciu..?? 😀

a potom coca , alebo pepsi nerobim rozdiel obe su ok.. hlaven coca vanilkova, alebp cherie.. mnam.. 😉 najnovoez coca zero je super a multivitaminova coca je tiez chutna;.

lamada , no o tom by som mola polemizovat aj s tvojou lekarkou nie je urcite lepsia ako , hydratacny , sacok nie su tam , soli a minerali potrebne pri dehydratacii..
ale inak cola je dobra pri vracani, ako iny sladky napoj.. ale musi byt cukor..
cukor zastavi v tele aceton a ten sa vytvara cim viacej vraciame tym viac acetonu zacarovany kruh takze , lepsie ako nic cola vtedy ale urcite nie lepsie , ako hydratacny sacok.. 😉
lamada prepac..

ianitka
2. jan 2010

1.freeway cola, 2 pepsi 3.4. coca-cola a kofola - tu ja moc nemusim, a ked uz, tak mi paradoxne chuti ta bez cukru... ale uz dlho som nepila ziadnu

diddi
2. jan 2010

aj tak je CC najlepsia na vodny kamen 😀 to mi nikto nevezme...idem to patentovat 😀

ianitka
2. jan 2010

no pri tom mnozstve co som kedysi vypila, uz urcite ziaden vodny kamen v sebe nemam 😀 asi by som sa mala preplachnut

diddi
2. jan 2010

😀 ...moj otec pil cely zivot tieto napoje.....uz nema svoje zuby 😖

ianitka
2. jan 2010

ja som ich pila celu VS pocas skuskoveho 😉 obcas som nimi zalievala nesku...
teraz ich pijem raz zacas, najviac mi chuti freeway cola

hasleerka
2. jan 2010

ianitka tak si mi pripomenula že vlastne občas som aj CC pila, presne som ňou zalievala nescu a do toho frťana ... ale to len v lete

kotenko
3. feb 2010

coca cola, pepsi a potom kofola. nejako mi je kofola tazka na zaludok, neviem, nepasuje mi, uz to nei je to, co to byvalo.
coca colu pijem denne, asi tak 2l mam na jeden den a vobec som z toho nepribrala a mam vsetkykrvne testy v poriadku, tak neviem, ci sa z nej pribera. kto ma blbe spalovanie, priberie aj z pitnej vody, takze vtedy treba drzat dietu a cvicit a nie vyhovarat sa na cukry a tuky v jedlach 😅
inak coca colu mi poradili pri vracani, dokonca aj pri hnackach a nizkom tlaku - podla lekara vraj lepsie ako sialka kavy denne.

emjee
3. feb 2010

kofola 🙂 ale len obycajna, pripadne este citrusova, ale ta zero cukor ani specialna vianocna sa nedaju pit 😝 😝 😝

daducha
3. feb 2010

cola sa ma detom dat pri hnacke, ale iba do toho vrchnacika.Ja to osobne vyskusane nemam, no kamoska ma deti dve u nich to funguje.Poradila im to ich doktorka 😀
Osobne colu a podoben napoje dostanu moje deti vtedy, ked si na to zarobia 😀 .Ja im to urcite nekupim.Maly ma 4 roky a este ho ani nenapadlo pytat si ju.
Inak, ked do nej hodite zub, za par dni nic z neho neostane.Stale mate na nu chut 😀 😀 😀 ? Ja ju skusim na ten zachod 😉

macka01
4. feb 2010

mám rada kofolu,všetky druhy ale len vo veľmi málom množstve.Je to voda,karamel aa hromada chemie,a tie bez cukru ako zero a pod.ešte hromada rakovinotvorných umelých sladidiel 😝 😝 deti ale musím od nej odháňať 😀 na pokazený žaludok ale pomôže 😉 Videli ste ten pokus,ked do cocacoly hodili cukrík Mentos aká explozia nasledovala? 😝 😝 😝

lindda
4. feb 2010

U mna 100% ubycajna coca cola bez citrona a ladova s ladom mnam pepsi nemusim kofola ano alle len original a tie ladova 🙂 ale mam rada aj cistu vodu tiez ladovu ci v zime ci v lete a nkdy ma neboli hrdlo 🙂

maruschka
4. feb 2010

ani jedna..Ondrášovka je naj, naj, naj.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dsnadja
4. feb 2010

a kamže sa to ma liať v tom zachode???do nadoby alebo do misi???

sincerity
4. feb 2010

ked tak tak kofolu....

co sa tyka coca-coly.... to ste este nikdy nepoculi o kyseline fosforecnej, ktoru obsahuje?.... pit cc vo vacsich mnozstvach je totalna hlupost a skodenie samej sebe.... skuste si to pozriet.....

darina77
4. feb 2010

Je taká relácia o upratovaní a tam tiež radia umývat wc colou.

angyalok
5. feb 2010

jednoznacne kofola 🙂 a suhlasim s emjee ta spec.vianocna je strasna

macka01
5. feb 2010

čo to spraví s naším žaludkom,ked to dokáže vyčistíť zachod?fuj

dsnadja
5. feb 2010

ahojky...tak ešte raz do nadrže alebo do misi to mam naliať???inak aby som odpovedala v lete si asi tyždenne raz kupime s mužikom čapovanu kofolu ale len dobre vychladenu a ja v nej mam rada kapanek rumu a potom mam takuto naladu 😀 ale fakt len maličko....a dcerky si možu niekedy ked sme u niekoho dať za hlt ale nie viac a to maju normalne ako sviatok,ja som im vždy hovorievala že nemožu lebo ich bude bolieť srdiečko...ale asi mojej rodine predvediem ten trik s peniazom a zubom a aj zachodom a dufam že potom už nebudu chcieť....ja sa totiž bojim že kvoli tym mojim zakazom,až budu väčšie budu to piť potajomky na litre,inak ja mam rada tonic....ale aj ten len raz za čas,my kupujeme budiš,alebo si dame vodu z vodovodu,alebo šumienku,alebo uvarim čaj....mojmu švagrovi je to jedno ktore z tych 3 pije(pepsi,cola,kofola),lebo nepije vobec nič ine.....

darina77
5. feb 2010

dsnadja, priamo do misi. Ináč to si neviem predstavit celé dni len tieto nápoje pit, ale aj vo svojom okolí poznám zopár takých exotov.

paola.o1
5. feb 2010

cafte, aj ja som dostala ten e mail o cistiacich schopnostiach coly, zatial to ale nemam odskusane. Ja mam najradsej pohar studenej coca coly, ale dostane sa mi do ruk tak 4-5 krat do roka, inak chlemtam vodu a vino🙂 a inak ja som pocula, ze na zaludok je najlepsia pepsi, lebo ze obsahuje nejaky enzym pepsin co ma dobre ucinky na rozdrazdeny zaludok, takze ked ma zaludok boli, moj stary mi donesie pepsinu a fakt to pomoze, neviem ci koli enzymu, alebo vsugeraciou🙂

zrzulka
5. feb 2010

ja som zavislak na coca cole... ale teraz v tehu len striedmo, v prvych mesiacoch ked mi byvalo zle mi velmi pomohlo dat si trochu coly....
ale inak mam rada aj capovanu kofolu, najma v horucavach, taku dobre vychladenu. mnam

katarina.banska
26. okt 2010

ja som tiez zavisla od coly. v tehotenstve som jej vela nepopila, ani teraz pocas dojcenia.
no niekedy neodolam a vypijem aj pol flase.... ☹ 😒
mozem tym nejako uskodit malickej? ze mi nebude chciet zaspat, napr.... ? ci je to blbost?

veverka24
23. nov 2013

@diddi kyselina citrronova , ktora je takmer vo vestkom , co kupujeme a jeme cisti vodny kamen este lepsie;)