• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko chcete mať detí?

16. decembra 2012 
lefika, ja mam tiez 25 a cakame prve, to bolo dost tazke pre niektorych to pochopit a myslim ze doteraz ani nechapu, ale dost je mi jedno :grinning:
22. jan 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulina, najhorsie bolo, ako vsetci automaticky predpokladali, ze som otehotnela nechcene :cry: :angry: to by som tych ludi vtedy skrtila najradsej :confounded:
22. jan 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my by sme chceli styri, dvoch chlapcov po sebe, potom oddych a zase dve dievcatka....ale je to tam hore :wink: asi to az tak od nas nezalezi, prve bolo vylezane komplet...
22. jan 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja´som vždy chcela 3,ale po týchto dvoch rizikových tehotenstvách,nejak nemám odvahu na tretie... :frowning2:
22. jan 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My by sme chceli minimalne 2 deti,a idealne by bolo mat 3 :slight_smile:
22. jan 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela 3 mam dve ale manžel ani počut o tretom. :grinning:
22. jan 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, dobra otazka :grinning: ja som nikdy nestihla uvazovat, kolko chceme mat deti :grinning: vedela som, ze chcem viac ako dve :wink: teraz dufam, ze sme na konecnom cisle 4 :sunglasses:
22. jan 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka - to je moj sen, 4 deti, len nam sa to asi nepodari :frowning2:
22. jan 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka kde sa ty este nevopchas :grinning: :grinning: mna sa tak rychlo a lahko urcite nezbavis :grinning: :grinning:
a ja chcem mat 2 deti,povodne som chcela 3 ale ako mam maleho tak mi uplne staci aj on..no ale dievcatko by som este uvitala.. :wink:
22. jan 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika aj ty si tu?no hrozne ako sa vy tulate :grinning: :grinning: ty ozaj chces mat len jedno?si ako ja :grinning:
22. jan 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mish aj ja by som uvítala babu, aby bol pár, ale ak tak o 5 rokov a viac.. :sweat_smile: Hanku :dizzy_face:
22. jan 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati presne ako ja..az ovela neskor by som chcela mat Alexandru :dizzy_face:
22. jan 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manžel je za 2 ja za 3. To druhé by sme chceli aby bol medzi nimi rozdiel tak dva roky. Aby sa aj prehrali a spolu vyrastali. Takže to už aby som v lete začala uvažovať. Uhhha to som si na seba ušila búdu a to ešte ani tento špunt nevyrástol.
Medzi mnou a sestrou je 7 rokov rozdiel a kamoškami sme sa stali až ked sme už boli dospelé. Dovtedy som nevedela že mám sestru.
22. jan 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa zhodli na 3 :grinning: druhé tak za 3-4roky potom 3po tridsiatke,kedže sme mladý :grinning:
22. jan 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vždy chcela dve, ale po prvom -je to dievčatko,som si to rozmyslela a nemám odvahu na druhé. Prežili sme si s ňou svoje, ešte stále nemôžem zabudnúť na jej trojhodinový plač. Malá bude mať dva roky, no neviem si predstaviť starať sa teraz hneď aj o druhé dieťa, keď s prvým mám čo robiť aby som sa nezbláznila.Možno keď vyrastie.
22. jan 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magg, vsak uvidis ako sa to cele vyvrbi :wink:
inak podla mna je najtazsie 1. babo, potom uz ide akosi "lahsie" :wink:
zuzidr, ja som chcela 4te do 30tky, ale akosi sme sa opat poponahlali :grinning:
22. jan 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaviks nas adamko tak reval ze sme revali s nim prve tri mesiace, je to jednoducho tak a dalsie babenko plackat uz nemusi (v co dufame :grinning: ) a aj keby tak tych par dni naozaj vydrzime, myslim ze dieta za to stoji :wink:
22. jan 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,my mame chlapca a chceli by sme dievcatko zamiesit este toho roku..Ja som za 2 deti,ale manzel by chcel 3.tak uvidime,kto vyhra :grinning:
22. jan 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som chcela aspon dve. A mozno aj pri dvoch skoncim. Dufam, ze nezostanem pri jednom.
22. jan 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slaviks my sme si tiez uzilidost pri malom..a aj si uzivame..takze tiez ma tie chute na druhe presli..ale uvidime ked bude Patko vacsi aky bude.. :wink:
zuzidr a kolko mate rokov obaja?
22. jan 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak moj muz podla mna ratal s dvoma detmi :grinning:
22. jan 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som v budúcnosti chcela 2 - najideálnejšie dvojčatká dievčatká :grinning: alebo aspoň minimálny vekový rozdiel medzi nimi :slight_smile: .
22. jan 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem urcite dve :sweat_smile: a mozno este tretie neskor,, ale mozno aj nie :wink:
22. jan 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 3...ale neviem kedy...asi by som chcela teraz aspon 5 rokov prac.po materskej tak 3.na stare kolena, aby sme nezostali sami-okolo 40-tky :sunglasses: ak vyjde...
22. jan 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaujimava otazka...tak my uz mame dvoch synov a jednu dcerku...v podstate by sme si mohli povedat, ze aj staci...ALE... :grinning: ...v lete by sme sa chceli prestahovat do domu a potom by sme chceli este jedno dietatko :grinning:
22. jan 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela 2. Kedze sa mi prve narodilo predcasne dost uvazujem ci bude aj druhe, ale chcela by som este jedno dievcatko. :slight_smile:
22. jan 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada by som k Mirke este jedno dietatko (takze 2)... ale zalezi to od mojich zdravotnych predpokladov a financnej situacie (v marci budem mat 34 rokov)...
22. jan 2008 o 17:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tymto tehotenstvom koncim cize dve deticky nam stacia :slight_smile:
22. jan 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som chcela mat 4 , ale budem rada ak jedno budem mat :grinning:
22. jan 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som vždy chcela dve deti, len som nerátala, že budú takto naraz :grinning: . Teraz mám taký pocit, akoby ma niekto okradol o jedno tehotenstvo (to je tým, že toto tehotenstvo bolo krásne, tak som to chcela zažiť ešte raz). A aj keď sme si s manželom povedali, že dve deti nám stačia, tak ja si nechávam otvorené zadné vrátka pre prípadné jedno bábo (ale prosím si už naozaj iba jedno :grinning: ), keď budú drobci väčší :wink:
22. jan 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok