• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko detí ste plánovali a koľko nakoniec máte?

29. októbra 2009 
jeste nekoncime :grinning: asi 3
25. mar 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme planovali 3, po narozeni Mii muz by cthel stale 3 a ja se mozna jednou necham ukecat na druhy....ale horko tezko
25. mar 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my jsme puvodne planovali 2 :dizzy_face: ...kdyz byly mladsimu synovi skoro 3 roky, tak jsem zacala touzit jeste po jednom...manzel se nechal ukecat a treti mame :slight_smile: . Malou jsme porodila skoro ve svych 37 letech a muzu vam rict, ze je to naprosta krasa a nadhera! Jsem strasne stastna, ze je mame...vsechny TRI!!!!! Nemenila bych :slight_smile: .
25. mar 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze Mywiel, my mame "nadplan" :grinning: a je to fakt v pohodicce.
25. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja mam 32r. a planujem este dve ak sa bude dat... :wink: :dizzy_face:
25. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuku. :slight_smile:
planovala som jedno a skoncila som pri dvoch zatial....... :slight_smile:
25. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mam 16r dvojicky a planujem este jedno. prave teraz som PN po MA. ale chceme este.
25. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem chtěla tři děti (dama jsem ze tří dětí) máme zatím dvě děti, ale třetí jsme nezavrhli, necháváme to otevřený, až bude Jáchymkovi tak 6 let, takovýho benjamínka :slight_smile:
25. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Panterko, ahojky...no jasne, ze 3....kraaaaasnyyyy pocet :slight_smile: !
25. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme 2,to sme chtěli,ale kdo ví! :wink: :grinning:
25. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4 a mam 2... zatial :grinning:
25. mar 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my plánujem jedno a pokud není druhé v břiše, tak u jednoho zůstanem :sunglasses:
25. mar 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme planovali 2 ale este pred prvym tehotenstvom som mala sen, ze mam 3
no a mame 3 :grinning:
po tomto vekovom odstupe si malu viac uzivam :slight_smile: , akurat to skore ranne vstavanie ma nici... ale napriek tomu by som nemenila :wink:
25. mar 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Já jsem tak ve 14-19 tvrdila, že děti nechci vůbec, ale náhoda tomu chtěla, že ve 20 se mi narodila první dítko. Pak jsem říkala, že další už nikdy, začala jsem si budovat kariéru a v tom nejlepším přišlo druhé dítko a pak už to šlo docela rychle po sobě :slight_smile:
25. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ziadne, mame 1 a planujeme druhe. :wink:
25. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som 4-5, (ja aj moi rodicia sme zo 4 deti), buduci rok planujeme pocat snad aj porodit druhe. Momentalne 3 su v plane urcite, co bude dalej nechame sa prekvapit. Casu mam dost, mam 23 rokov, tak stihame. :grinning:

Sestry planovali aj viac a kazda ma po 2. Maju 33 a 35 rokov a dalsie nechcu, kedze by uz nemali nervy na ne, ako same hovoria.
25. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deti som neplánovala. Nakoniec mám 3
25. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som chcela (kedysi strašne dávno) štyri, lekári rozhodli, že ani jedno. Tak som rada, že sa kopli a mám aspoň to jedno. Hoci pravdu povediac - po ďalšom ani najmenej netúžim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plan minimalne 2, maximalne 3
zatial mame 1 a budeme pokracovat, nech je veselsie :grinning: konecny stav oznamim tak za 10 rokov :grinning:
25. okt 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manžel měl v plánu 3 děti,máme jedno,ale zatím ještě nekočíme. :grinning:
25. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrealiskova :grinning: :grinning: :grinning:
to ja som v 17 -ich deti neznasala a tvrdila som ze ziadne mat nebudem ...ale mam dve krasne deti a tretie chcem urcite a mm vravi ze uz aj stvrte by sa seklo ale do toho sa mi uz moc nechce ...cas ukaze
25. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v plane bolo jedno, prekvapili nas dvojcata a momentalne to vyzera ze cakame tretie, takze uplne mimo planu :grinning:
25. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tři, třetí je na cestě :slight_smile: jediná "věc", která mi snad vyjde podle plánů :slight_smile:
25. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som tiež od 7. triedy tvrdila, že nechcem žiadne deti a teraz čakám druhé a neskôr možno príde aj tretie, ale to sa ešte uvidí, pekný večer všetkým
25. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som neplanovala, tiez som nechcela najskor ziadne, ale kvoli porodu :sweat_smile: mam jedno, planujeme druhe, a asi neostaneme pri dvoch, tak 3 je pekny pocet :grinning:
25. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja ako ako dieťa som vždy hovorila, že budem mať 10 detí...
Teraz mám len jedno, z dôvodu, že momentálne nemám partnera, ale tajne dúfam o ďaľšom dieťatku. Nechcem aby bola jedináčik.

Nielen to, páčia sa mi veľké rodiny....My sme boli doma dvaja, a vždy som ešte túžila po sestre, keďže som mala brata a to nebolo ono. Lenže mama už nemohla mať ďaľšie deti.

Mne to príjde od rodičov veľmi egoistické, ked sa majú jedináčika, a z dôvodu: karierneho, finančného (som presvedčená, že kde sa uživí jedno dieťa, uživí sa aj druhé / pohodlie atd.
25. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja plánujem maximálne 3. Zatiaľ máme jedno, ale túžba je aj po druhom. Ale ešte chvílu počkáme a užijeme si synčeka.
26. okt 2009 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plán bol zatiaľ jedno (ked sme sa brali)

mame 2 (dvojicky) a stačí
26. okt 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Plán bol 7, zatiaľ 4 už máme. :slight_smile:
26. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
planovali sme 2, ja som chcela 4 ale dve mi teraz uplne stacia :slight_smile:
26. okt 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok