Koľko trvá doručenie z Bonprixu?

zuzanaf31
6. júl 2017

baby čo objednávate z bonprixu, koľko trvalo kým vám tovar dorazil ? píšu dobu doručenia 10 prac. dní, . ďakujem

michaela14688
6. júl 2017

Ahoj. Objednavala som miminku body,detske veci maju pekne...a na vianoce mojmu pyzamo a bola som spokojna. Prislo to relativne skoro, ale inak nic...co sa tyka oblecenia, radsej vyskusam v obchode ;) Takze je to na tebe ;)

zuzanaf31
autor
6. júl 2017

no ja som objednala tento pondelok len sa bojím že mi to nestihne prísť do 17.7. a to odchádzam na dovolenku, tak neviem čo mám spraviť

smejko32
6. júl 2017

@zuzanaf31
Ahoj...ja objednávam často... z Bonprixu...
objednala si si to tento pondelok...to znamená... že 3.7 ... čo mám ja vždy skúsenosť... presne o týždeň balíček odosielajú.... čiže by ho mali poslať 10 max. 11.7... čiže ja si myslím..že ti to príde určite.

gir
6. júl 2017

Aj ja objednávam, doručnie relatívne skoro. len ja objednávam stále o číslo menšie ako nosím.

katarinapekna
6. júl 2017

@zuzanaf31 do 17.7 ti to príde urcite. Niekedy chodí aj do 5 dní,asi závisí podľa aktuálnej situácie, ale toto isto stihnes.

zuzanaf31
autor
6. júl 2017

@ gir ďakujem ja som si objednala šlapky a tiež tak písali , že by potrebovali menšie ale tak podla číslovania, no neviem. nemáte skúsenosť aj s obuvou ? 🙂

deti95060810
6. júl 2017

objednávam len dievčenské veci...príde vždy skoro...

lilyianka
6. júl 2017

@zuzanaf31 ja odtial tiez objednavam a vacsinou do cca 2 tyzdnov je tovar doma...raz sa mi stalo,ze ani po 3 tyzdnovh ani chyru dni slychu..prislo az po vyse mesiaci 😡

stastnablcha
7. júl 2017

ja myslim ze pride.. aj ked niekedy sa mi stalo ze ee a potom to vratili. ale to som zistila ze bola chyba kuriera ktory mal asi na salame

annayears
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrakucmanova
2. feb 2018

Ak nakupujete aspoň 2-3x ročne z bonprixu tak môžem odporučiť stať sa členom bonprix klubu. Veľkou výhodou je že máte permanentný klubovú zľavu -10% je možné túto zľavu spájať s inými zľavami a kupónmi. Teraz je iba kupón na dopravu zdarma https://zlavovekody.sk/web/bonprix/
Ale keď sú väčšie akcie tak nájdeš kupón aj so zľavou -20%. Taže dokopy to môže byť 30% zľava čo pri 200eurovom nákupe nieje vôbec málo.