Koľko zarábajú vaši manželia?

bobulka34
26. jún 2008

stale nadavam manzelovi, ze malo zarobi, ako je to u vas, teda ak chcete povedat?

snehulienka
27. jún 2008

baby to sa tu fakt hadate kvoli prachom? niekomu staci 10tis a vyzije, lebo ma skromny zivotny standard a niekomu nestaci ani 70 tis. lebo cim viac penazi mas, tym viac minies a tym vacsie su tvoje naroky...

womenne
27. jún 2008

sneholienka my sme sa nehadali skor naražali na bobulku že vytvara temy kde nereaguje, 😀 ma ich 66

verulka
27. jún 2008

junovka, taky tak 😉

digysa
28. jún 2008

O peniazoch by intelingentny a vychovany clovek nemal rozpravat.....Vidim vsak, ze na slovensku sa tento "nemozny" zvyk este stale nestratil.... 😒

sirinka
28. jún 2008

bobulka...zacni nadavat manzelovmu sefovi...mozno mu ten plat zvysi

horallka
28. jún 2008

Digysa,

a prečo nie? Keď má niekto potrebu o tom rozprávať, príp. sa pochváliť alebo posťažovať, čo je na tom zlé? Niekto je moc úprinmý a nemá s tým problém priznať aký má príjem. Ja zase dosť dobre nechápem, čo je na tom také tajné, prečo by to malo byť tabu? Ale v jednom máš pravdu - o penizaoch netreba hovoriť, peniaze sú obeživo a preto musia obiehať, to znamená, že ich treba míňať.

leishmania
28. jún 2008

napr v izraeli hovori o svojom plate kazdy s kazdym, a neberu to tam ako nejaku super tajnu vec...to je vec kultury a zvyku...tu na SR je to neslusne, tak sa o tom bavim len s blizsimi osobami, iste by som to nezverejnila ale na fore...a;e nemyslim ze ludia co sa o tom bavia su neinteligentni...

krasuliak
6. júl 2008

hovorit o plate je uplne kazdeho osobna vec kto chce nech poviem a kto nie nech je ticho. 😉 Ludia na slovesku zavidia a preto je pre niekoho lepsie nehovorit o plate. Ale mne osobne je to uplne jedno. A pre tych zavistlivich ja zarabam cca 700eur tyzdenne. A zavidte. Podotykam ze v zahranici!!!! 😝

lienocka235
6. júl 2008

trosku trapny prispevok krasuliak nemyslis? a nechapem co mame zavidiet... nemzslim ze v zahranici je to nejaka nadstandartna suma.. 😎 a mozno sa tu medzi nami najdu aj taky co maju tvoj prijem.. aj na SVK.. a aj vyssi.. 😀

mywiel
6. júl 2008

Veru najdu... 😀 😀 😉

krasuliak
6. júl 2008

ved to ja nikomu neberiem to bolo napisane pre tych ktori tak strasne zavidia druhym!!! Vidis ako si zareagovala ty. Co je na tom trapne? To kolko zarabam ?? alebo ze som to napisal??? Ved je o tom teeeeeeeeema!!! Ja si tie prachy aj odmakam ci uz niekto zavidi alebo nie je to jeho vec!!!!

mywiel
6. júl 2008

Veru tuto temu nechapem ved to sa neda porovnavat s ostatnymi, kazdy robi v roznom obore a aj zamestnanci tej istej firmy maju rozdielne platy, tak naco to porovnavat...? 😕

krasuliak
6. júl 2008

presne tak uz sem nejdem 🙄

lienocka235
6. júl 2008

to ako stylom si to napisal.. to bolo trapne.. a z mojej strany nie je ani reci o zavisti 😎

krasuliak
6. júl 2008

ved nemas ani co 😀

zuzitka
6. júl 2008

my mame prijem dokopy s mojim rodicovskym 25.000sk .... ale hlada si lepsiu pracu.....

lienocka235
6. júl 2008

prezrad ak teda chces v akom obore a v akej krajine pracujes? 🙂

krasuliak
6. júl 2008

vIrsku a robim masiara co som pred tym nikdy nerobil takze sa fakt dost namakam preto sa nahanbym povedat kolko zarabam lebo tie peniaze si aj odmakam 😉 mozno si 1.prispevok zle pochopila bol hlavne urceny pre zavistliv ych ludi ktorych zo srdca neznasm

lienocka235
6. júl 2008

no to verim ze si to odmakas... a tie prachy su zasluzene.. a zavistlivych nemam rada ani ja.. 😉

krasuliak
6. júl 2008

konecne sme sa na niecom zhodli a ver mi ze ani v zahranici to nie je med lizat mas tu mozno 4nasob vacsi plat ale aj seky su vacsie strava atd...

tomaskokat
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienocka235
6. júl 2008

ja viem ze to tam nie je jednoduche.. a tie naklady na yivot su prostatne vyssie ako tu... ja sa nestazujem na nase prijmy na SVk pracujeme obaja s manzelom v oblasti ktora nas bavi.. a je nadstandartne platena aj na bratislavske pomery.. mne tu na SVk prekaza ludska zavist.., potreba starat sa do tvojich osobnzch veci.. a nizka uroven vzdelania pre nase deti.. hlavne tu v BA a v okoli.. to su dovody preco by som zvazila prestahovanie do zahranicia.. ale skor ma laka USA

krasuliak
6. júl 2008

tom preto som tu aj s manzelkou