Kombucha a Tibi kryštáliky. Kde ich dostanem kúpiť?

chromozom
29. sep 2008

Dievcata, poradte mi prosim, kde to dostanem kupit a ako s tym treba spravne manipulovat? Na co vsetko sa to da pouzit? Chcela by som to skusit.... Dakujem!

lalitagopi
30. sep 2008

http://www.kombucha.sk/kombucha.php

Tu je o tom popisane vsetko...
Da sa to lahko kupit v takych BIO obchodoch, aspon tu v BA som to videla....

emjee
30. sep 2008

a nieco v kombinacii s tehu najdes aj tu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

chromozom
autor
3. okt 2008

Jeeeej dakujem!

pacna
6. okt 2008

moja babka to robievala aj som to rada pila no teraz to už nerobi ma 86rokov.a ani nikto od nas 😒

bronia13
13. okt 2008

cauky - ja som si kombuchu donesla zo SK do USA - ja som to chcela kupit ale stoji to okolo 400SK a kamoska mi vravi ze naco to budem kupovat ze ona ma, tak to tuna mnzoim medzi rodinou - mnam mnam.

Ja som pocula ze to sa nema kupovat ze to nebude mat taky ucinok ze to sa ma delit dalej lebo ona rastia a rastie, skus sa popytat nejakych znamich.
Ja som raz bola v Ruzomberku v jednej mliekarni a pytala som sa predavacky ci to nedeostat tam- tak bola taka ochotna a varvi ze ju ma doma ze mi ju donesie - ale medzi tym sa mi uz kamoska ponukla - take velmi pekne gesto od tej pani nie?

chromozom
autor
27. okt 2008

babulky, este jedna indiskretna otazka: neprdite z toho? Lebo ja mam problem aj pro beznej strave, tak sa obavam, co bude z kombuchy. 😀

jajax
30. okt 2008

chromozom,pozri este tu http://www.tibi-kombucha.szm.sk/.

chromozom
autor
31. okt 2008

Dakujem, uz som dostatocne motivovana 😀 Uvidime ako to bude s tymi bioplynmi 😝

ikke
16. nov 2008

lucinkaaa • 1d • Dnes o 13:31
Rada by som sa opytala nieco o Kombuche. Mam teraz jednu doma a chcem ju zacat uzivat ale zaujima ma ci s nou ma niekto aj nejake negativne skusenosti, napr. neziaduce ucinky. Vsade na nete sa pise o Kombuche ako o zazracnom cajovom napoji. Pred casom som ju pila a potom som mala nejake problemy, ktore som pripisala tomu, ze som sa predavkovala Kombuchou. Pila som ju tristvrte roka. No teraz, ked sa k tomu opat vraciam a zatial som nikde nenasla, ze by sa niekto stazoval, tak neviem ci to bolo sposobene kombuchou. A nevidi sa mi, ze je to dost sladke, ako take sladke vino. Neviem ci je to v poriadku a ci to moze pit hocikto a hocikedy.

vinka • 2d • Dnes o 14:46
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Tu nájdeš isto odpoved. 😉 Stačí si to dat do vyhladavača. 😉

bibula • 2d • Dnes o 15:08
teraz je "modernejsi" tibi napoj-teda tibi krystaliky-aj ja idem opacit 😀

lucinkaaa • 1d • Dnes o 15:51
bibula tibi je brrrrr 😝

bibula • 2d • Dnes o 16:31
😀 uvidime,s akym ovocim neodporucas? 🙂

lucinkaaa • 1d • Dnes o 18:24
s ovocim? ja to poznam bez ovocia a este teraz sa mi dviha zaludok, ked si spomeniem 😀

bibula
16. nov 2008

😀 hej,mozes tam dat susene ovocie rozneho druhu a vtedy tam vznika ten kvas a mineraly a ma to potom aj vonu toho ovocia-videla som figu,slivku a ananas myslim,ale neviem co najviac chuti,tak zatial si to "pstuj" ked vyskusam vsetky druhy ovocia poviem co sa nam najviac pozdava🙂 😉

lucinkaaa
16. nov 2008

a preco sa ti zda tibi lepsie ako kombucha? a tiez je to zasadotvorne ako kombucha?

lucinkaaa
17. nov 2008

nikto nema co povedat ku kombuche?

bibula
17. nov 2008

t je o tibi nieco -
http://www.tibi-kombucha.szm.sk/tibi.htm

ja som kombuchu iba parkrat "pila" celkom sa dalo,potom to uz mama viac "nemnozila" tak uz jej nebolo,ianc ta mi chutila,mozno na cerva a travenie bola superna. 😉

lucinkaaa
17. nov 2008

ved prave ze nejak zazracne na mna ten tibi kefir neucinkoval. a na kombuchu si uz nepamatam, ale asi ani ta nie 😅 tak neviem ci sa do toho mam znovu pustit.

bibula
17. nov 2008

tibi ma byt mineralka-aj ked s ucinkami "kavsku" 😉

lucinkaaa
17. nov 2008

aha tak mne to moc nesumelo, asi som to nepestovala spravne, ale mnozilo sa mi to paradne rychlo.

lalupa
17. nov 2008

k tej tibi- vraj je to ovela ucinnejsie ako kombucha, tu som pila daaaavno,ale vtedy som bola ok, takze si nic nepamatam ohladne ucinkov
mne najviac chuti slivkova a po zacati kury,teda asi po 2tt som mala pocit,ze sa mi cele telo rozpadne a priserne bolelo, lamala ma cela chrbtica az do paty,hlavne v noci, nemohla som poriadne spat
teraz uz posledne dva dni nestiham obnovovat, ale chcem este vydrzat...plus sa ma drzi nadcha uz 10 dni... 😖

len netusim,kolko sa toho denne ma vypit, pila som k tomu len malo vody, takze cistiaci efekt nebol dokonaly

titkovamiriam
18. nov 2008

aj ja mam tibinky 😀

lucinkaaa
18. nov 2008

to tibi je teraz nejako v kurze. baby a vam to chuti ako malinovka?

mirka_mt
18. nov 2008

Lucinka, môj oco má skúsenosti s kombuchou. Už kedysi ju pil a nedávno začal opäť. Ja som raz skúsila a vôbec mi to nechutilo.

lucinkaaa
18. nov 2008

mirka a nemal ziadne neziaduce ucinky? pomohlo mu to? mna by zaujimalo, ze ci uz ma niekto s kombuchou aj negativne skusenosti.

mirka_mt
18. nov 2008

Lucinka, nikdy sa na ňu nesťažoval, vždy ju len chválil a vyzdvihoval. Keby mu nerobila dobre, prestal by ju piť, ale myslím, že negatívne skúsenosti nemá. 😉

titkovamiriam
18. nov 2008

ja si to toho davam citron a matu a mam nealko mojitko 😀

lucinkaaa
18. nov 2008

mirka, ok. 🙂

titkovamiriam to ked tie tibi robis, ci ked je to uz hotove? hod recepticek 🙂

mirka_mt
18. nov 2008

Lucinkaaa 😉

titkovamiriam
18. nov 2008

ked robim tak tam mam vzdy koliesko citrona-4 hrozienka a ked ho idem pit tak tam dam cerstvu posekanu matu 😀

bibula
18. nov 2008

🙂 😀 waw a to vyskusam,len nech mi to uz pride----a ked scem ine ovocie? slivky????iba hodim ku tym kristalikom a prilejem vodu? 😀 ako viem,ze tie "mineraly a vitaminy" uz su aj vo vode? to sa roztopi? ci co a ako? 😅

lucinkaaa
18. nov 2008

bibula ved to,ze ako clovek vie, ze uz je to hotove? tie tibi sa ti tam neroztopia, oni sa ti tam normalne sparia a namnozia 😀 😀
ale nie, normalne ich je stale viac a viac az ich budes vylievat do zachodu ako ja, lebo som uz nevedela co s nimi 😅

titkovamiriam
19. nov 2008

ja ich nehavam vo vode s cukrom a hrozienkami a citronam 48h-zlejem vypijem a opakovacka-uz som kopec tibiniek rozdala kamoskam.

bibula
19. nov 2008

hej,zda sa mize ma to stat tych 48 hodin-a vyzera to ako voda?-myslim,ci je to cire?