Konkrétne nákupy z čínskych e-shopov

monikaresovska
24. nov 2014

Ahojte žienky,
založila som túto diskusiu z dôvodu, že ma láka nakupovať z čínskeho e-shopu www.aliexpress.com, avšak po 1 zlej skúsenosti sa bojím. Bola by som rada ak by ste tu pridávali konkrétne fotky oblečenia s ktorým máte dobré alebo zlé skúsenosti. Určite to pomôže aj iným nerozhodným mamičkám. Ja som dcérke objednala túto súpravu na jeseň, avšak prišla strašne tenučká vec...

evittam
24. nov 2014

@monikaresovska Ahoj, ja som objednala cca 10 vecí a viac, zo všetkým so spokojná, akurát presne táto súprava ma prekvapila, aká je tenká - hlavne keď je písaná že je jesenná. Ale nevadí, prišla dosť veľká aby sme mohli obliecť na teplejšiu jar. 🙂

mawka
24. nov 2014

tak ja stale cakam na baletny ubor, objednane 20.8., odoslane 14.9. a stale je to na ceste, ked sledujem pohyb zasielky. dala som predlzit este dobu na vybavenie o 30 dni, ale uz pomaly koncia a mam nervy jak slak. este mi predavajuca napisala, ze maju strasne pomalu postu. ked som objednavala z ebayu cinu, tak do 2 tyzdnov som vsetko vzdy mala doma. takze pockam par dni a budem robit bordel. aby mi sla zasielka pomaly 3 mesiace??? otras.
@monikaresovska

luckadominika
24. nov 2014

je aj skupina o aliexpresse je to sukromna popýtajte o prijatie lebo5, 85martina, smejo111 - to sú moderátorky....
@evittam
@mawka
@monikaresovska