Kontajner na šatstvo

maranat
5. jún 2012

U nas v meste som zazrela, ze sa nejak rozsirili kontajnere, na kt. je napisane, pomoc v nudzi. Kedze sa teraz budem stahovat, triedim veci, no kym by som ich vsetky pofotila a popredavala, stravila by som s tym vecnost, tak by som ich aspon vyuzila takymto sposobom. Stretli ste sa niekto s tym? Viete kde veci koncia? nechcem nikomu podporovat second hand, chcem len pomoct ludom, kt. sa bohuzial nemaju moc dobre. pocula som aj o kontajneroch humana, vraj veci koncia v sekaci v martine. 😒

ikke
5. jún 2012

kde konkretne koncia, by ti mali vediet povedat ti, co ich tam nainstalovali - pozri, ci na kontajneri nieje adresa alebo znacka nejakej organizacie, ak nie, skus na obecnom urade.
u nas v NL sa to robi tak, ze satstvo, ktore je este vhodne na predaj sa predava v secondhande a starsie satstvo sa posiela do krajin tretieho sveta. doprava sa potom financuje z toho satstva, co sa predava v secondhandoch.

kdezee
5. jún 2012

ja poznam tie kontajnery..tu v ba to ma pod zastitou Humana ale o tom som nepocula nic dobre, dokonca boli aj v lamparni...