Kozmetika Wunder2 - skúsenosti

gab_riella
21. nov 2017
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

Mamičky a tehulky. Možem tuto kozmetiku používat v tehotenstve? Som v 8 tt a zatial ju používam.Neublíži to mojmu maličkému? https://www.stayunique.sk/znacky/wunder2.html

evittam
21. nov 2017

@gab_riella A ako konkrétne by mohla uškodiť tvojmu dieťaťu?

julinka29
21. nov 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

V léte och nich používám vodeodolný makeup a je to kvalitná kozmetika. Myslím si, že pokial nepoužívaš kozmetiku z Číny, nemusíš sa ničoho bát.

evittam
21. nov 2017

@julinka29 Môže pouzivat kozmetiku aku len chce. Ako konkretne moze make-up ublížiť dietatu v maternici?

evittam
21. nov 2017

...teda samozrejme pouzivany beznym spôsobom...

sonka1981
21. nov 2017
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

Tiež si myslím, že zrovna táto kozmetika je z tých lepších.Používám od nich permanentný gel na obočie, používám do dlho,aj v tehotenstve a nikdy by ma nenapdalo,žeby to mohlo dietatku nejako uškodit.Nemáš sa čoho bát.

gab_riella
autor
21. nov 2017
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

Neviem,len ma to napadlo.Chcem aby bolo všetko v poriadku . Som s nou totiž max spokojná a nerada by som ju prestala používať.