Krátka výdrž

kika_198
9. okt 2014

Ahojte možno mi niektorá budete vedieť poradiť 🙂 sme s priateľom už 2roky spolu no keď máme sex nevydrží dlhšie ako 5 minút a potom už sa mu nechce postaviť. Neviete nám niektorá z vás niečo poradiť?

mawka
10. okt 2014

@monicka9 maly spi dobre, ale mala? ta pocuje vsetko, aj ked medzi izbami je velka obyvacka a ich izba je este kusok od kuchyne. a rano? maly vyspava. ale ta moja baba, ta je na nohach uz od siestej a nez si pussti rozpravku, tak nas pride skontrolovat 😀 takze my fakt ten fotrovsky. ale ked nie su doma, tak asi vyrusujeme aj susedov. sice, ti tiez nemaju co hovorit. jedni pravidelne v sobotu a druhi susedia ako kedy. ale tiez asi mavaju fotrovsky a normalny. asi podla toho, ci ich maly je u dedkovcov 😀

monicka9
10. okt 2014

@mawka ja mam deti stále doma ale vieme sa dobre zasit s mužom😀 ale u nás len neskoro večer okolo polnoci a vikendy vždy viac krát lebo muža mam cez tyzden v robote chodí len prestavať domov🙂

mawka
10. okt 2014

@monicka9 tak ja som mamina smaozivitelka, takze ked aj priatel, tak nie pravidelne a este ked som odcestovana v praci nic, ale potom sa trasie svet 😀 a vacsinou teda to riesime v tyzdni, ked su deti v skole, skolke 🙂

monicka9
10. okt 2014

@mawka a vedľa nás dôchodcovia bývajú tak mame kľud😀

mawka
10. okt 2014

@monicka9 my sme sami mladi 😀 takze byva veselo a nehovorim, co bolo v lete pri otvorenych oknach 😀 clovek si to uvedomi az potom, ked pocuje susedov pri otvorenom okne 😀
ale pozor, aj dochodci vedia byt dost akcni 😅 😀 co teda sa smejem na nasich, ze obaja zmontovani ako terminatori /vymena kolena, operacie chrbtice a spol./ a maju sex castejsie nez ja. to je uz trapne. mala by som sa nad sebou zamysliet 😀 😀 😀 😀

monicka9
10. okt 2014

@mawka no parádne😀 mna sused len ruší keď kašle lebo je fajčiar veľký a nad ranom ho chytí kašeľ kks riadny😀 ale to je pekne keď aj starší ľudia sa vedia takto "tešiť" zo seba😀 my s e spolu 15 rokov a stále ketotak super a úžasne ako prvy den keď sme sa zoznámili;-D😀😀 no sadli sme si🙂 tak duuufam ze to takto bude aj o dalších veľa rokov😀

monicka9
10. okt 2014

@mawka neviem čo mi prepisalo že ketotak😀 malo byt ze stále je to také super🙂

mawka
10. okt 2014

@monicka9 to uz na prvom rande? 😕 😀 😀 ale sak aj ja. s poslednym. tak som bola zasadova vzdycky, tak som sa drzala zasady, ze na prvom rande nie a naposledy bolo volanie divociny silnejsie nez ja 😀 😀 a 4 roky no... nie zle... furt lepsie ako s hentym, co ma namotaval a subezne dalsie tri a som to oddalovala a ked konecne po pol roku randenia k tomu doslo, tak to bola katastrofa a aj to skoncilo hned rano. 😅 😀

monicka9
10. okt 2014

@mawka 😂😂😂 ved preto my sme hned aby sme vedeli či k sebe ladíme😃 no a ladili sme😃 nelutujem stale si na to pekne pamatam😃 jooj supeeer😊

monicka9
10. okt 2014

@mawka 4 roky je pekne👍👍👍😊

monicka9
10. okt 2014

@mawka jooj dalsie 3??? No debo to bol dáky😂😂😂

mawka
11. okt 2014

@monicka9 jasne, tri dalsie zenske namotaval subezne so mnou a tiez im kecal tie iste hovadiny, co mne. no otras. a s jednou sme sa nasli, stali sa z nas dobre kamosky 😀

goliath88
2. jún 2015

@kika_198 Ahoj Kika, Problémov môže byť viac. Mne veľmi pomohli rady z tejto E-knihy zdarma:
5 tajomstiev ako mať silnú a tvrdú erekciu, o ktorých ste zatiaľ nepočuli. Stiahneš si ju tu: http://www.tabletkynaerekciu.sk/ Daj to prečítať svojmu chlapovi, určite si tam nájde niečo pre seba 🙂