Krátka výdrž

kika_198
9. okt 2014

Ahojte možno mi niektorá budete vedieť poradiť 🙂 sme s priateľom už 2roky spolu no keď máme sex nevydrží dlhšie ako 5 minút a potom už sa mu nechce postaviť. Neviete nám niektorá z vás niečo poradiť?

luciferkax
9. okt 2014

sexovať častejšie...

katarinamarkova
9. okt 2014

@kika_198 mozno ho to po tych 5tich min. prestane bavit 🙂
ale nie, vazne - vylucit fyzicke problemy, potom nejake psychicke bloky a az ked toto vsetko vylucite, preliecite a problem bude pokracovat, tak ho to skutocne viac ako 5min. nebavi - to uz len treba zmenit motivaciu 🙂

acer11
9. okt 2014

zhasni 😀

mawka
9. okt 2014

nuz, napisem narovinu.. vytrtka sa a dovidenia. ide mu o par sekund orgazmu a tam to konci. takze ja byt na tvojom mieste, tak predlzujem predohru, nech sa s tebou pohra on, nech sa ti venuje a tiez neusite sulozit ako kraliky, ved si kontrolujte tempo. jasne, ze ked naberete rychlost 100 vpichov za minutu, ze je za chvilu hotovy... milovat sa je umenie.. teda ak chces mat z toho ten pravy pozitok. a to sa treba naucit postupne.

liebling98
9. okt 2014

@kika_198 na upresnenie: za 5 minút sa urobí, alebo po 5 minútach zvädne? Ak je to prvý prípad, nech sa Ti viac povenuje v predohre, aby si si najprv prišla na svoje Ty. Ak je to druhý prípad, smer urológ, andrológ, sexuológ.

maria1989
9. okt 2014

@mawka hahaha 😀 😀 😀 ty perlííííš 😀

monicka9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikush
10. okt 2014

@mawka skoro som sa s mandlou zadusila 😀

kika_198
autor
10. okt 2014

Skúšali sme už všeličo aj predohru aj menej aj častejšie no nič nepomáha. On sa spraví a potom mu zvedne priateľ aj chce pokračovať no nedá sa mu. Už aj on je z toho zúfalí.

ammellia
10. okt 2014

@kika_198 kolko ma rokov? Trening trening trening. Ked to nanho ide, nech prerusi aktivitu, predycha to a pokracuje.

kika_198
autor
10. okt 2014

20...aj to už sme skúšali zmeniť polohu alebo pauzu chvíľu ale potom to bolo to isté

mawka
10. okt 2014

@kika_198 tak mu zozen modrasil, nech si da 1/4 tbl a potom bude sukat ako besny aj 4 hodiny v kuse az ty budes kricat ze uz nieeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
fakt. som to uz zazila a som vdacna za uuplne normalnu dlzku suloze. neni nic horsie ako sex maraton, kedy uz skapinas, vsetko ta boli, opuchnuta a partner ako king s erekciou aj po ejakulacii.. ufff 😅 😀

mihula
10. okt 2014

@mawka som uz raz povedala,dievka ty sa nezdas 😀 😀 😀

mawka
10. okt 2014

@mihula tak normalne to nebude, lebo vacsinou 20 rocni aj ked sa rychlo spravia, tak po kratkej pauze mozu znovu a neraz sa stava, ze aj bez pauzy. to, ze chlapec sa odbavi a uz mu nejde hore ma skor pricinu v tom, ze nechce, aby mu siel hore. aj v tomto su zajaci experti, vytrtkaju sa a staci. je velmi nizka sanca, ze by mal nejaky zdravotny problem. pokial mu pred tym stoji dobre, problem s prostatou nebude. skor s priatelkou. a s tym, ze on uz nechce. tak nech mu da uzit modrasil a pojde to aj ked on nebude chciet. no co uz. chcelo by to otvoreny rozhovor. aj ked so zajacmi sa vedu rozhovory dost tazko v tomto smere.
sak ja neviem, co chce kocena pocut? ona musi vediet aky je ich sex teraz a aky bol predtym a podobne... ale viem si mladez predstavit - sialene tempo, po 3-5 minutach koniec a povazuju to sialene tempo za vrchol celeho sexu oproti nam starym strudlam, ktore sme radsej pomalsie, aby to trvalo aspon 10 minut a predtym natahujeme cas s jeho hlavou medzi nasimi nohami 😅 a vymyslame vsetko mozne, len nech vydrziiii 😀 😀 a potom sme nasrate, ked nevydrzi a tesne pred nasim finale zmakne. no co uz, ze? 😅

muchacc
10. okt 2014

@monicka9 co to s tými chlopmi???

mawka
10. okt 2014

@muchacc sak horsi su jak zenske. kedysi sa chlapi stazovali, ze zeny malo sexuju lebo bud maju migrenu alebo kramy. dnes mam pocit, ze tie kramy a migrenu maju prave chlapi. zeny tuzia a chlapi sa vyhovaraju 😅 😉 😀

monicka9
10. okt 2014

@muchacc 😀😀😀 v pohode aj tak je úžasný, pre mna najlepsi🙂 mne krátky sex nevadí mam rada rychlovky tak sme sa s mužom našli😀

mihula
10. okt 2014

@mawka hej my sme za kvalitu 😝 a nie za kvantitu či?

mihula
10. okt 2014

@kika_198 futbalista,ktory netrenuje nehra,neboj az si to natrenuje budes ho zo seba este zhadzovat 😀

mawka
10. okt 2014

@mihula ved prave. maloktora 20 sa prizna, ze z toho ma prd makovy a skoro kazda sa prizna, ze po 30 to len zacalo byt ono. tak preto sme za tu kvalitu 😉

luciferkax
10. okt 2014

@kika_198 noooooo to je logické, že sa spraví a potom mu už nestojí.. každý chlap potrebuje za číslom pauzu, to je bežné....
@mawka aaaaaa tak ja som mala šťatia že po troach rokoch manželstva sme sa "zladili na jednotku"....
ale ako písal niekto vyššie, milovať sa je umenie, kebby môj na mna skočil a pretiahol, tiež je do piatich minút hotový :P :P ked však máme kvalitnú predohru, tak tých 5 minút úplne stačí - obom...
Mne napr. dlhšie milovanie vadíííííí

mawka
10. okt 2014

@luciferkax no ved to pisem, ked je kvalitna predohra a potom samotny sex, tak dokopy je to akurat. a presne ako pises, treba sa s partnerom zladit. je malinko parov, ktori si sadnu hned od zaciatku. ale mne sa take este nestalo 😀 a s poslednym, boze, furt sme do seba nejak narazali, skoro sme si zuby vybili, laktom som ho do spanku nechtiac udrela 😅 skoro som mu klakla na vercajch, atd... tiez trvalo, kym to bolo zladene 😀

luciferkax
10. okt 2014

@mawka nooooo ja kým som si zvykla na spoločnú posteľ a že niekto vedla mna spí, haha, to by bola zábavná storry :D

mawka
10. okt 2014

@luciferkax ale ved daj, aspon sa clovek zasmeje medzi tymi vaznymi temami 🙂 je to aspon take spestrenie tu na konovi. lebo sa tu furt niekto na nieco stazuje 😅

luciferkax
10. okt 2014

@mawka šaaaaaaaaaaaaak to.... 🙂 🙂 sťažuje a zhadzuje a kritizuje..... asi by tu malo byť viac tém o sexe... alebo mi koníkové fanúšičky mali vaic sexovať... a bol by klud :D

mawka
10. okt 2014

@luciferkax inak fakt, keby si za kazdu staznost, ktoru chcu napisat dali jedno kolecko s drahym, tak by tu bolo asi veselsie. ale zase by tu pribudlo vela tem "Co myslite, som tehotna?" 😀

luciferkax
10. okt 2014

@mawka teraz to už hádžu do jednej témy nieeeee? takže by to nebolo až také strašné... navyše mi tu chodilo stále veľa mamín bo furt by mali deti, neeeeeee? 😀 😀 😀

monicka9
10. okt 2014

@luciferkax
@mawka
@mihula Jooooj dievky smejem sa tu,parádna téma😀😀😀 ze klakla na vercajk😀 a aj krepá si to hneď aj vizualizujem a rehocém sa ako sibnuta nahlas😀 ináč my sme spolu 15 rokov a tie rychlovky milujeme vždy a vždy sa na seba tešíme🙂 fotky pekne a SMS mu posielam keď je mimo domu,sexi prádlo si kupujem on to miluje a vždy sa teší na mna🙂

mawka
10. okt 2014

@monicka9
@luciferkax
ja to rozdelujem na normalny sex a fotrovsky sex. ten fotrovsky je rychlo a potichu - ked su decka doma 😀 😀 😀

monicka9
10. okt 2014

@mawka ze fotrovsky😀😀😀... My keď deti spinkaju oni tvrdo spia😀 a víkendové rana keď majú rozprávky ráno v tv tak my v izbe si "lezkame"🙂