Kreativita a voľný čas

nikkyniks
1. mar 2014

Ahojte, píšem bakalárku na tému Kreativita pedagóga voľnočasových činností ... nemáte niekto niečo v PC ohľadom tejto témy ? Momentálne som sa zasekla na druhej kapitole a neviem si pomôcť... píšem podkapitolu Kreatívne vyučovanie a vývin kreativity u dospelých ... a som z toho na mraky, lebo ja už fakt neviem, kde hľadať :(

zita19
1. mar 2014

@nikkyniks A co tak hladat vo svojej hlave. Vsak na prednaskach a cvikach sa tam hadam nieco zapisalo. Alebo si tam strikovala?. Tak potom pis o strikovani.

nikkyniks
autor
1. mar 2014

@zita19 Neštrikovala, vyšívala som obrázky 😉 Veď hľadám, ja len sa pýtam, či tu niekto niečo podobné nepísal ... to už nemôžem nič písať ?

zuzkaanicka
1. mar 2014

@nikkyniks ked si si vybrala temu, tak si nemala predstavu, co tam chces pisat? ... zrejme Ta ta oblast zaujima, tak zistuj, napr. co sa robi na kruzkoch, ako sa taki ucitelia na kruzok pripravuju ... idealne by bolo, keby si sama mala osobnu skusenost, ale tu asi nemas, ked nevies, co mas pisat ... tak treba nejakeho takeho ucitela oslovit a zistovat, ako kreativne uci 😉

nikkyniks
autor
1. mar 2014

Ale hej, aj mám predstavu, len ono to sa nedá len tak ... nemám dar ako niekto, že sadne a píše a za 10 minút má 10 strán ... až taká skvelá nie som :D No dobre, idem pokračovať v písané, už mám 20 strán, juchú ... a ešte ma čakajú dve kapitoly ... dúfam, že do pôrodu odovzdám 🙂

zuzkaanicka
1. mar 2014

@nikkyniks nepoznam nikoho, kto za 10 minut napise 10 stran 😅 ... tu skor ide o to, ze kto vie, co ma pisat, tak pise ... ak by si mala predstavu, k comu ta praca ma smerovat, tak by si pisala ako stroj 😉

stardust
1. mar 2014

@nikkyniks co by si chcela robit, ked dostudujes svoju skolu?

nikkyniks
autor
1. mar 2014

@zuzkaanicka to bolo obrazne písané ... čo za umelca si, že ma chytáš za slovíčka ? 🙂
@stardust toto čo doteraz :D hlásiť sa na úrade práce a spievať :D šak aj tak sa nedá nikde na Slovensku robiť :D

zuzkaanicka
1. mar 2014

@nikkyniks 😕

stardust
1. mar 2014

@nikkyniks preco chodis do takej skoly, ked vies, ze skoncis na urade prace?

nikkyniks
autor
1. mar 2014

@stardust lebo je jedno na akú školu dnes človek chodí ... vždy končí na úrade ... suseda skončila právo a kde je ? na úrade práce ... dnes už nikto ani nepozerá na to, kde študuješ, čo študuješ ... kedysi to bolo iné 🙂 prečo poznám kopec ľudí, čo majú tituly a v zahraničí utierajú doslova babám zadky ? ... zbožňujem také tipy, čo idú riešiť, prečo chodím tam a tam ... ano, škola ma baví, to, že som sem napísala, že potrebujem pomôcť neznamená, že som blbá, potrebovala som len pomôcť ... ale vidím, že som sem nemala písať nič, lebo o chvíľu už budem iba nejaká hlupaňa, ktorá si robí školu, aby mala písmenká pred menom ... mňa škola baví, len som sa nevedela pohnúť z miesta ...

jasminka7
1. mar 2014

@nikkyniks ide skor o to, ze mas pisat bakalarku a posobis, ze mas s tym naozaj velky problem. Pises "nemáte niekto niečo v PC ohľadom tejto témy". Keby niekto mal, tak co? Opises to?

nikkyniks
autor
1. mar 2014

@jasminka7 Jasné, všetko do bodky 🙂

zuzkaanicka
1. mar 2014

@nikkyniks no, nemas pravdu ... velmi zalezi od typu VS ... su take, ktore maju uroven nizsiu ako kedysi ucnovka a potom sa ich absolventi cuduju, ze ich nechcu ani za pokladnu v Lidli 😝 ... ale su VS, ktore este uroven maju a ich absolventi su ziadani 😉

sisaka
1. mar 2014

@nikkyniks 😕 ty brdo, kolko mas rokov, 19? To je zmyslanie. Chodit na skolu a uz dopredu vediet, ze mi bude naprd, naco si tam vobec liezla? na urade prace mozes byt evidovana aj bez titulu ....
Teraz budem zniet ako nejaka stara babka, ale neda mi: Kam ta dnesna mladez speje? - ziadne ambicie, ziadna tuzba nieco robit, nieco dosiahnut. Aka je logika vybrat si temu o kreativite, ked o tom nemas ani potuchy, predsa si vyberiem temu, ktora mi je blizka, ktora ma zaujima, ku ktorej mam co povedat a potom je radost pracu pisat, zaoberat sa nou, studovat materialy ....

zita19
1. mar 2014

Ja to sem musim napisat:
Dufam, ze raz na MK nebude otazka: Pisem bakalarku o operacii slepeho creva. Nemate nieco v pocitaci?

zuzkaanicka
1. mar 2014

@zita19 este horsie by to bolo priamo od operacneho stola 😝

zita19
1. mar 2014

@zuzkaanicka Jaj, zeby pani dkotorka z operacky pisala cez tablet: Dievcata mam pacosa otvoreneho. Kde najdem slepe crevo? Poradte rychlo. Som zufala. Uz som hladala vsade. 😝 😝

zuzkaanicka
1. mar 2014

@zita19 bohuzial, presne tak 😝

anatalia77
1. mar 2014

@zuzkaanicka tohto sa fakt nebojim,ono tito studenti to maju vacsinou len pretitul(nie lekari!),a aby sa mohli pysit titulom,ale aj stonat,ze nemaju pracu...ved neraz to je aj v diskusiach vytasene,kolke maju vs,a stedoskolaci by snad mali chodit kanalmi.

sissmiss
1. mar 2014

@zita19 nie, nebudu sa pytat na mk, kupia si to. Kamosi uz vystudovani mudr sa bavili, napis si tam ze tu prax mas, aj tak to nikto nekontroluje a operovat ta aj tak nenechaju samu zo zaciatku. Alebo, nesla som do .... lebo tam bolo treba vediet rec a vsetko kontrolovali a tu netreba vediet rec (v inej zahr.krajine), po case sa dohovorim. Kamosi si kupili testy na prijimacky vtedy za 50tis sk, to ani nie je tak vela...
Zas ich netreba vidiet ako bohov

zita19
1. mar 2014

@sissmiss Vsak pravda, len smutna...

sissmiss
1. mar 2014

@zita19 ja by som to tak tragicky nevidela... mne sa napr paci studovat aj nieco co cloveka bavi aj ked sa tomu neplanuje venovat, vserko co clovek vie sa mu nejako zide... chcela som pisat ze neodsudzujem ani tych mudr...ale ak by ma mala zrovna ta osoba operovat 😅 asi by som uz taka tolerantna nebola

stardust
1. mar 2014

@nikkyniks este raz si precitaj svoje prispevky v tejto teme a predstav si, ze si na pozicii nejakeho riaditela, ktory rozhoduje o vybere zamestnancov....ty by si sama seba zamestnala? 😕 😔
Ucili vas na skole vobec pracovat s literaturou?

jabadaba
1. mar 2014

@nikkyniks odpust, ale tvoja otazka je kapanek, ehm...ak by si sa pytala na odporucenie vhodnej literatury na zvolenu temu, nepoviem ani tuk. Ale pytat sa rovno ci ma niekto k teme uz cosi vo vlastnom PC, nemam slov. Ze by sme Ti pracu napisali? 😝 Aka ironia, praca na temu kreativita a kreativita na nule.

nikkyniks
autor
1. mar 2014

Aspoň si ju píšem sama ... viete koľko je takých, čo za nich píšu iní ? Skákala by som do takých ... oni potom prídu, obhája si ju, pritom nepohli ani prstom a titul majú vo vrecku 😉

jabadaba
1. mar 2014

@nikkyniks sama? Ved si tu prave hladala ci Ti niekto nehelfne rovno hotovymi textami...To nie je velmi samostatna praca.

nikkyniks
autor
1. mar 2014

či nemá niekto niečo ohľadom toho ... ja som tu nepísala, napíšte ju za mňa, alebo mi pošlite všetko čo len máte ... kokos ... idem preč, to tu nemá význam písať nič, aj keby som napísala, že potrebujem použitú literatúru, už by som bola retard ...

zita19
1. mar 2014

@nikkyniks To mas pravdu. Presne minulu sobotu tu bala taka co fabrikovala naraz 2 bakalrky, jednu diplomovku a jednu rigorozku.

stardust
1. mar 2014

@nikkyniks zober si k srdcu konstruktivnu kritiku, zmen svoje myslenie a nepojdes do statistik uradu prace 😉

nikkyniks
autor
1. mar 2014

@stardust veď beriem, beriem ... a nesom až taká ľompa ... napísala som 5 strán ... tlieskam si 🙂