Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
20. nov 2007

eli, je to krásne, už sa teším ako to bude vyzerať hotové 😉

matar
20. nov 2007

eli, zatial je to super 🙂 možno sa k tomu aj ja vrátim. mna odradila tá kopa zelených na trávniku, kedže ja si farby hádžem podla seba 🙂

eli77
20. nov 2007

matar v tomto pripade si farby aj ja len tak od oka "hadzem"🙂)) sice su tam len styri zelene odtiene, ale tiez si myslim, ze prave ta trava mi zaberie najviac casu 😠

matar
20. nov 2007

no ved práve tá tráva ma na tom nebavila a spravila som tú chybu, že som začala od rohu- teda práve od tej trávy a mala som pocit, že nevyšívam nič iné 😖 ale ten obrázok je krásny, isto sa k nemu ešte niekedy vrátim 🙂

michalag
20. nov 2007

Halo je tu niekto? Aspon achvilku 😅

monikaz
20. nov 2007

ahoj michalag - ja som tu...sice zriedka ale dnes som tu

michalag
20. nov 2007

jeeej ahoj monikaz 🙂 , ja idem vysivat a kukat Ordinaciu a ty co robkas?

monikaz
20. nov 2007

ja tiez sa chystam vysivat...co pekne vysivas?

eli77
20. nov 2007

baby aj ja som tu...prave som sa okupala, umyla vlasy tak sa znova citim ako clovek 😝 dnes planujem vysivat do neskorej noci - pojde moj serial "Zufale manzelky" a pri nich sa tak super vysiva 😀

eli77
20. nov 2007

ahoj monikaz teba som tu tusim este ani nevidela... 😵 ale dlho som tu poriadne nebola tak sorry...aj ty rada vysivas? Mas nejake dielka hotove k nahliadnutiu pre nasu inspiraciu? 😵

monikaz
20. nov 2007

zufale manzelky? wow - ja to sice mam na DVD ale aj tak si to pozriem.. iked skoro rano vstavam 🙂 idem do NZ 🙂

michalag
20. nov 2007

ahoj eli 🙂 ,
monikaz, ja vysivam tigrika z macka PU, iba dnes som zacala, kedze mi chybali nejake mulinky

michalag
20. nov 2007

eli a dokedy byvaju?

eli77
20. nov 2007

do nz? 😵 takze k nam? 😀 mas to na dvd? ktoru seriu?

monikaz
20. nov 2007

no ja vysivam teraz toto:
http://www.vysivka.biz/index.php?p=pokaz_produk...

a potom asi zacnem aj ja nejake detske, ked sa uz konecne zadari a ked nie, tak asi monalizu 🙂

monikaz
20. nov 2007

prvu aj druhu seriu.

ano k Vam do NZ ...ja som povodom tiez z NZ

eli77
20. nov 2007

do 23:00...a potom aj od madarov takze si pozrie aj tam 😵 😵 😵 tam uz ide tretia seria...ja tie zeny jednoducho milujem🙂

monikaz
20. nov 2007

noooo ale to ide od madarov asi z TV2? lebo to enchytam...
mam len jednu otazku - na konci druhej serie Mika zrazilo auto...ako to skoncilo nakoniec?

eli77
20. nov 2007

Monikaz krasa...no a detske mozes vysivat aj do zasoby ked vies ze urcite chcete dalsie 😵

eli77
20. nov 2007

monikaaaa....mam ti to naozaj povedat?

monikaz
20. nov 2007

ano - jasne...prosim🙂

monikaz
20. nov 2007

alebo mi to napis do privatnej posty, aby sme tu nikoho neplietli 😀

eli77
20. nov 2007

nezomrie ale strati pamat a Edie mu nahovori ze Susan neznasa a ze ma vztah snou...akoze s Edie...je tam kopa novych super zapletiek a aj nova vrazda takze sa mas na co tesit 😀 😀 😀

monikaz
20. nov 2007

fuuu super, velmi sa tesim 🙂 milujem ten serial

eli77
20. nov 2007

ups neskoro....sorryyyyyy...od kazdeho komu som prekazila prekvapenie z dalsich casti ☹ ale nech vas tesi ze dalsie diely su stale lepsie.... 😵

eli77
20. nov 2007

vidis monca uz mame styri veci spolocne...schvalne ci ich vies....? 😀 😀 😀

monikaz
20. nov 2007

vysivanie, serial, povod z NZ .... posledne neviem ☹

eli77
20. nov 2007

na chvilku sa rozlucim...idem ulozit do postele drobizgov...pa pa

eli77
20. nov 2007

monca....detiiiiiii........ 😵 😵 😵

monikaz
20. nov 2007

jaj ano, ale to som sa neodvazila napisat. lebo ja mam len jedno