Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
21. okt 2007

videla som, toho macka, to ju tak bavi?
Ozaj vsetko najlepsie Nikolke k 5-tim narodeninam 🙂 , to uz mas doma velku slecnu 😉

vesi
21. okt 2007

dakujeme, áno, strašne ju to baví, je strašne zlatá ako sa do toho vloží 😀 ked ju to neprestane baviť, tak ked bude väčšia, skrachujeme na nitiach 😝 😀

michalag
21. okt 2007

to ti verim, ved aj ja teraz vysivam anchorkami a niekedy ked potrebujem a idem kupit a ked mi povie cenu, tak... Inac vysivam zn. Ariadna

vesi
21. okt 2007

ja som doteraz vyšívala českými za 3,50sk a teraz prvý krát anchorkami, len doteraz ma nite stáli 700,- sk a to som dnes spotrebovala dalšiu 😝 kupovať to naraz celé množstvo je proste nemožné 😠

michalag
21. okt 2007

ja kupujem tie co prave potrebujem, alebo budem potrebovat a ked dojde, tak potom dokupim. Ja tie anchorky doplnam ku zn. ariadna, lebo ked v prevodniku nenajdem, tak nic ine mi neostava a musim kupit anchorku. Ale ariadna stoki 8,-tak to sa este da

vesi
21. okt 2007

u nás majú za tú cenu puppets, ale tiež všetko robím tak aby ma to vyšlo čo najlacnejšie 🙂

michalag
21. okt 2007

aj u nas su puppets za 7,5,- ale s tymito mam uz skusenosti a som s nimi spokojna, ale ked nanajdes taky odtien aky potrebujes tak co ti ine ostava

michalag
21. okt 2007

ozaj, nemas predlohu na rozpravku auta?

vesi
21. okt 2007

ved to, ja bývam na dedine a tu máme len tie české a puppets, v DS majú aj anchorky a ariadny, ale to je zakaždým 100,- sk na benzín, to sa mi viac oplatí objednať poštou, kde je poštovné 80,- sk 😠 hlavne, že sa vynájdeme 😀 😀 😀

vesi
21. okt 2007

môžem zohnať a niekde som asi aj videla. zajtra sa na to pozriem 😉

michalag
21. okt 2007

to hej, a aspon nemusis cestovat do DS za kazdym ked ti dojde nejaka bavlnka, to by si riadne precestovala

vesi
21. okt 2007

počkaj cvíľu, stiahnem nejaké auto, či myslíš to...

vesi
21. okt 2007

tak už to je v albume, môžeš sa na to pozrieť... 🙂

lenkalienka4
21. okt 2007

VESI: ty mas doma malu sikulku, to uz tak vysiva? kraaaasne 😉

vesi
21. okt 2007

lenka, dakujem, začala včera, ale na 5 ročnú je to celkom fajn 😀

lenkalienka4
21. okt 2007

na 5 rokov je to super, aj ja som takto zacinala, no ale az ked som mala asi 10rokov, teraz nato nemam cas pri malej ale ak bude starsia tak urcite budem vysivat.

vesi
21. okt 2007

ved ja tiež, ona by začala aj skôr keby som jej dovolila 😀 odmalička ma vidí vyšívať, tak tomuto sa fakt potešila. aké staré máš dieťatko?

lenkalienka4
21. okt 2007

6 mesacne, uz zacina lozit, takze beham stale za nou po byte, neposedi ani chvilku 😀

vesi
21. okt 2007

😀 😀 😀 tak toto už máme za sebou, my sme teraz vo fáze " pod za mnou, niečo chcem" to zn. , že malá príde, ťahá ma so sebou do izby a každých 10 minút si pýta inú hračku 😀

lenkalienka4
21. okt 2007

tak tiez mate svojim sposobom veselo 😀

vesi
21. okt 2007

to máme, preto väčšinou vyšívam ked spí poobede alebo večer. alebo ked je MM doma, tak ju vždy pošlem, že povedz tatovi 😀

michalag
21. okt 2007

vesi, kukala som album, tie som myslela, nemohla by si mi poslat link, alebo predlohu?

vesi
21. okt 2007

michalag, zajtra ti to pošlem, dnes mám pomalý net 😝 trvalo by to dlho... ale myslím, že tvoj mail nemám, tak pošli do IP. ráno ti to pošlem. teraz idem pozerať superstar a vyšívať, tak sa lúčim.papa 😀

michalag
21. okt 2007

OK. poslala som ti
Este raz dakujem 🙂

whizzy
22. okt 2007

Ahojte 🙂
tak CD je u mna, dakujem Vesi za rychle poslanie. Cez obed idem na postu a poslem dalej.
cez vikend sa mi podarilo celkom dost vysivat, vysivam kosatce a uz sa to zacina podobat 🙂
Vesi, relativne blizko tvojho bydliska mame chatu, tak v lete v ramci bicyklovania ti mozem z BA nejake nitky priniest 😉

vesi
22. okt 2007

whizzy, to je super, aspoň sa spoznáme aj osobne 😀 😀

vesi
22. okt 2007

baby, ktorá to chcela to dievčatko v tráve? ja som totalne zblbnutá z tých mailov a IP som všetky vymazala - v rámci upratovania v pošte 😝 tak prepáčte ak na niekoho zabudnem, ale ked niečo chcete, tak píšte do témy, môžu to poslať aj baby, ktoré danú vec už majú 😉

vesi
22. okt 2007

michalag aj tu sú nejaké autá:

http://picasaweb.google.com/kathy2408/Cars

a tu ešte vianočné obrusy:

http://photofile.ru/users/delfimk/2754269

michalag
22. okt 2007

ahojte babenky 🙂 ,
vesi dakujem si zlata, ze nam takto pekne pomahas 😉
Tak mne ostava uz iba vysit pismenka a meno bude hotove, tak dufam ze dnes maximalne zajtra to bude hotove

whizzy
22. okt 2007

CD poslane, sloniiiicek, cakaj postu 😵