Kto chodí cvičiť s pani Jahnátkovou v Nitre?

helena
3. mar 2008

ahojte tak ktora chodite k tejto super tetuske cvicit????

emmka333
4. mar 2008

Ahoj,
ja som chodila.Teda ani nie cvicit,ale na predporodny kurz este pred 2 rokmi.Ty chodis cvicit?Ja som sa vzdy len chystala a nevychystala.Aj doma som bola leniva cvicit.Jedine co som robila doma,bolo krutenie na fit lopte 😅 Ale som si vravela,ze pri druhom dietati uz budem cvicit,lebo som mala tazky porod.

helena
autor
4. mar 2008

ahoj ja chodim cvicit ale len raz za dva tyzdne a uz preberame veci aj ohladne porodu........Je to dobre niekedy si pocvicit s nou.....Doma som vsak leniva cvicit 😀

dididi30
4. mar 2008

ahojte ja som s nou chodila cvicit pri malej, super mi to pomohlo najma to dychanie 😉

bystricanka
4. mar 2008

ahojte. Ja som tiež chodila na kurzy. A bola som veľmi rada, že som to absolvovala, lebo som vedela čo ma čaká. p. Jahnátková bola veľmi zlatá a vedela povzbudiť budúce mamičky.

dzanka3
4. mar 2008

ahojte aj ja chodim cvicit k p. Jahnatkovej - bystricanka mi dala cislo 🙂 😉
zatial som bola tri krat - naposledy dnes - a celu hod sme cvicili - dufam ze zajtra nebudem mat svalovicu.....ale po cviceni som si normalne obula topanky - velmi mi opuchaju nohy...takze mala by som asi viacej este cvicit.....len skoooda ze som leniva ☹

zanettka
4. mar 2008

Ahojte ja som chodila tiež pred prvym porodom k pani Jahnatkovej 🙂 Tie cviky su super, len pred porodom si z toho nič nezapamatate. Ale je to super tie informacie. A ona to podava super formou 🙂
Akurat ja som všetky 3 hodiny čo boli o 3 porodnych dobach preležala hore nohami vyloženymi na fit lopte, lebo mi vždy prišlo špatne 😀 . Hrdinka 😀 😀 😀

dupinka
5. mar 2008

ahojte! mozete mi dat kontakt na p. Jahnatkovu? kde sa chodi cvicit a dalsie info,... Dakujem 🙂

helena
autor
5. mar 2008

zanettka tak dufam ze mne nebude zle lebo na najblizsej hocine ideme skusat dychanie pri porode.....atd....

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helena
autor
9. mar 2008

kontakt na pani JAHNATKOVU je:0903 430 687

cipka
9. mar 2008

Baby,

vrelo odporúčam. Mám s ňou len dobré skúsenosti. Pomáha aj v období po pôrode napr. s kojením a tak.

Pravda je, že ked som mala rodiť, tak som si veľa z toho nepamätala, ale aj tak čo-to som si spomenula. No, ked sa ide rodiť, na väčšinu vecí sa zabudne. Avšak, jej hodiny sú poučné pre všetky, ktoré ešte nerodili.

helena
autor
9. mar 2008

cipka presne mas pravdu...jej hodiny su fakt poucne a ona vie vsetko tak super vysvetlit.... 😀

bystricanka
10. mar 2008

cipka...máš pravdu v tom, že pri pôrode žena zabudne, čo jej povedali, že čo je najlepšie. Ale keby nie p. Jahnátkovej, tak by som ani nevedela, že sprchovanie teplou vodou zmierňuje kontrakcie. Na vzdychárni som skúšala aj fit loptu, ale absolútne mi to nepomohlo. Ale sprcha fakt pomohla 😉

cipka
11. mar 2008

Teplá sprcha aj mne pomohla. Fit lopta bola len slabý odvar teplej sprchy. Ináč, pokiaľ som mala informácie /ktoré sú už skoro 2 roky staré/ tak po určitej hodine netiekla teplá voda na pôrodnici. A, aj sa tak mne stalo. Ešteže malá prišla na svet ráno, to už opäť tiekla, tak mi to veľmi-veľmi pomohlo.

dididi30
11. mar 2008

babule mne pohohla lopta v sprche, uplne ma to uvolnilo a pekne som sa otvarala 😉

helena
autor
12. mar 2008

ahojte babulky

bystricanka
12. mar 2008

ahoj helen...no ako sa cítiš? Ty chodíš k p. jJahnátkovej aj na cvičenie, či len na predpôrodný?

dzanka3
12. mar 2008

bystricanka ja chodim len na predporodny kurz - ale vzdy si aj zacvicime na zaciatku...ty si mi dala tel.cislo ak si spominas...a som spokojna - vzdy sa nieco nove clovek dozvie..moze sa pytat....len skooda ze som leniva doma cvicit tie cviky od nej ☹
a chcela by som sa vas spytat baby, vy mate asi prehlad - kde v NR sa da najlepsie kupit oblecenie pre male babo do porodnice..a aj celkovo kde maju dobre detske veci a aj normalne ceny...

bystricanka
13. mar 2008

jasné, že si na teba spomínam dzanka...ja som tiež doma necvičila. p.Jahnátková nás trošku sfúkla, že prečo to doma flákame a že pri pôrode to bude ťažšie. Ale dalo sa to v pohode zvládnuť 😉

dzanka3
13. mar 2008

ahoj bystricanka - a aj bolo tazsie pri porode?? horsie ze dost priberam (a najhorsie ze aj teraz mam naliatu cocacolu pred sebou - som strasna , ale tak mi chuti ☹ - a asi z nej take dobre "prirastky" mam...
😀 😀

helena
autor
13. mar 2008

bystricanka ahoj ja chodim aj cvicit aj na predporodny... 😀

ahoj DZANKA aj ja si niekedy dam cocacolu lebo mi velmi chuti ale nepriberam z nej.... 😀

bystricanka
13. mar 2008

dzanka...pri pôrode to ťažké nebolo. Dá sa to zvládnuť. Ale isto keby som cvičila, tak by som aj viac vládala. To vieš - porodiť dieťa s váhou 3730g nie je až také jednoduché. 😀

ja som tiež pila colu...ale pribrala som tak v norme."Len" 15kíl 😉

helena
autor
13. mar 2008

ja som doteraz pribrala 6 kil 😉

bystricanka
13. mar 2008

helen....tak zatiaľ je to s tvojou váhou v pohodke 😉

brnka
13. mar 2008

ahojte, od ktoreho tyzdna je dobre zacat chodit na predporodny kurz?

dzanka3
13. mar 2008

brnka tak ty uz aj mozes - aj ja som nejako tak zacala...a su tam baby co v maji rodia - tak ony musia aj do inych skupin chodit aby to vsetko do porodu stihli....

bystricanka
14. mar 2008

dzanka...už si si aj konečne fotočku dala?
Brnka...ja som začala asi od 18tt. Tak kľudne môžeš nastúpiť. p. Jahnátková ťa zoberie kedykoľvek. Je veeeeľmi milá, že baby?

helena
autor
14. mar 2008

veru je mila pani Jahnatkova a cvicit je idealne zacat od 15.tyzdna-tak to mam aj v karticke napisane co nam davala pani Jahnatkova-aj ja som tak zacala chodit cvicit od toho 15.tyzdna a stale chodim 😉

brnka
17. mar 2008

baby, a kam to chodite vlastne cvicit? a ako casto?

bubatko
17. mar 2008

inak to viete, ze p. Jahnatkova je manzelka ministra Jahnatka 😉