Kto chodil na právnickú strednú školu?

jenny23
14. aug 2011

Ahojte baby.Chcem sa opytat,ci z vas chodil niekto na pravnicku strednu.Neviem o nej nic a chcela by som sa informovat....Dik 🙂

ela2710
14. aug 2011

@jenny23 ahojky, o pravnickej strednej som ja nikdy nepocula, kde taka existuje? ja viem len o vysokych skolach, pripadne o strednych kde sa uci pravna nauka a to je skoro vsade...

jenny23
autor
14. aug 2011

@ela2710 ahoj!aj ja som pocula len o vysokych.len sa chcem informovat viac o tejto skole?Ty si chodila na pravnicku?

ela2710
14. aug 2011

@jenny23 nie, ale kamoskina sestra ano a urcite aj vela bab z konika, ale si sa pytala na pravnicku strednu nie?

jenny23
autor
14. aug 2011

ano zle som sa to opytala 😅 .ale dik za ze si napisala 🙂 b

ela2710
14. aug 2011

a aku strednu mas? pravo je velmi zaujimave, ale aj narocne, kamoskina sestra sla az za sudkynu, mozem sa jej spytat, a ak mi das tvoj e-mail mohla by ti o tom napisat blizsie 😉

liz_lemon
14. aug 2011

ked si dala taku otazku, aku si dala, na pravo rovno zabudni

0604katka
21. mar 2014

v poprade je sukromna stredna pravnicka skola

tilly
21. mar 2014

stredna pravnicka skola? to pocujem prvy krat...
ja mam pravo na UK a nebolo to zrovna jednoduche studium... a hlavne, ked vyjdes zo skoly, si nic... musis sa vzdelavat dalej, prax a pod... ja pravo neodporucam, skor ekonomiu, je to jednoduchsie (aspon, co som si to porovnavala so sesternicou, ktora ma zas EU vyskudovanu) a mas vacsie moznosti uplatnenia po skonceni...

grettka
21. mar 2014

Takze:
1. ziadna sukromna stredna pravnicka skola neexistuje.
2. existuje sukromna SOS v Poprade a ponuka studijny odbor "pravo a podnikanie" http://ssosta.edupage.sk/text1/?
3. existuje este moznost dvojrocneho pomaturitneho studia na niektorych strednych skolach v odbore "socialno pravna cinnost".